آخرین تریلر رسمی از فیلم سینمایی پاییزی Justice League (لیگ عدالت) تا ساعتی دیگر در اختیار طرفداران قرار می گیرد تا خودشان را برای یک افتتاحیه عظیم و باشکوه آماده کنند، اما پیش از آن می توانید نگاهی اجمالی به این تریلر داشته باشید، چون وانر بروس تیزری کوتاه منتشر کرده که نگاهی کوتاه اما مهیج دارد به تریلر پایانی فیلم. بعد از وقایع Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) که بواسطه آن تعدادی از شخصیت های دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (با عنوان غیررسمی DCEU) برای نخستین بار معرفی شدند، در justice League شاهد اتحاد بزرگترین قهرمانان کره زمین خواهیم بود، اتحادی که طرفداران کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ چندین سال است منتظر شکل گیری آن در سینما هستند. حال بتمن (با نقش آفرینی Ben Affleck)، سوپرمن Superman (Henry Cavill)، واندر وومن (Gal Gadot)، سریع ترین مرد جهان فلش (Ezra Miller)، آکوامت (Jason Momoa) و سایبورگ (Ray Fisher) برای نخستین بار کنار هم قرار گرفته اند.

تریلر قبلی این فیلم اگر به یاد داشته باشید اوایل تابستان در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شد که حاوی صحنات جدید و هیجان انگیزی از فیلم بود، در این تریلر همچنین شاهد حضور ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ بودیم، و تایید شد که فانوس سبزها هم در این دنیای سینمایی رو به رشد وجود دارند. بسیاری هم اعتقاد دارند که این تریلر به بازگشت سوپرمن اشاره داشته است؛ البته بعد از انتشار این تریلر بسیاری از صحنات فیلم دوباره جلوی دوربین رفتند و بعضی از صحنه ها هم به کل حذف شدند، بنابراین تریلری که فردا منتشر می شود، در واقع اولین نگاه ماست به نسخه نهایی فیلم، که شامل صحنات جدید می شود، این صحنات توسط ﺟﺎﺱ ﻭﯾﺪﻭﻥ (Avengers) کارگردانی شده اند چون زک اسنایدر بعد از اتمام فاز تولید از پروژه کنار رفت.

تیزری کوتاه اما جذاب که توسط وانر بروس منتشر شده:

در خلاصه داستان رسمی Justice league آمده است که:

در پی مرگ کلارک کنت/سوپرمن به دست ﺩﻭﻣﺰﺩﯼ در Batman V Superman، بروس وین/بتمن روش های افراطی خودش را مورد بررسی قرار می دهد و وارد عمل می شود تا بزرگترین قهرمانان دنیـا را برای تشکیل یک تیم مبارزه با جرم و جنایت دور هم جمع کند تا در کنار هم از زمین در مقابل هر تهدیدی محافظت کنند. بتمن دوباره با پرنس دایانا/زن شگفت انگیز متحد می شود، و در پی ستاره سابقِ فوتبال دانشگاه، ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﺍﺳﺘﻮﻥ/سایبورگ، تندروی معروف بری آلن/فلش، و نیز جنگجو و پادشاهِ آتلانتا ﺁﺭﺗﻮﺭ ﮐِﺮﯼ/آکوامن می رود. ﺍﯾﻦ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ، ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ ﻭ ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ ﺯﯾﺮﺩﺳﺖ ﺩﺍﺭﮎﺳﺎﯾﺪ، ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻧﺪ. ﺍﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺩﺍﺭﮎﺳﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺷﯽ ﺑﺎستانی و قدرتمند ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﺪ و …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.