[بدون اسپویل] طی روز شنبه، عوامل تولید و اجرایی سریال درام-فانتزی Beyond (ماورا) در همایش کامیک کان نیویورک حاضر شدند و اولین تریلر رسمی از فصل دوم این سریال دیدنی را به نمایش گذاشتند؛ وقتی که عوامل و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی Beyond پنل این سریال را آغاز کردند، تریلری جدید از آن را در اختیار طرفداران قرار دادند، این تریلر تماشایی نوید چالش هایی خونین و احساسی برای  هولدن متیوز (با نقش آفرینی Burkely Duffield) را می دهد، البته حوادث پیش رو فقط زندگی هولدن را تحت تاثیر قرار نخواهد داد، بلکه تمام اطرافیان او را هم در بر خواهد گرفت. بواسطه تریلر می توانید نگاهی اجمالی به وقایع فصل دوم داشته باشید، همچنین می توانید هولدن را مشاهده کنید که سعی می کند یک زندگی عادی برای خودش بسازد، اما به نظر می رسد او قرار نیست هیچگاه عادی باشد!

ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی سریال، Adam Nussdorf، دیوید اریک و تیم کرینگ فاش کردند که فصل دوم بر روی تصمیم بزرگ هولدن تمرکز دارد، این تصمیم که آیا او می خواهد قدرت هاب خودش (یا به قول ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩها “استعدادها”) را بپذیرد یا نه. او در این فصل همچنین باید با عواقب اعمالش طی فصل نخست روبرو شود – عواقبی ظاهرا وحشتناک. آقای ارک در مورد موضوع کلی فصل دوم گفت:

فصل اول درباره هولدن بود که قصد داشت به قلمرو برود. فصل دوم درباره قلمرو است که به سمت هولدن می آید …

ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی به همراه دو ستاره اصلی سریال؛ ﺑﺮﮐﻠﯽ ﺩﺍﻓﯿﻠﺪ که در نقش هولدن ظاهر می شود و ﺩﺍﯾﻠِﻦ ﮔﻮﺋﻢ که در نقش ویلا دوست و معشوقه هولدن بازی می کند، و تازه وارد ﺍﯾﺪﻥ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ (Emerald City) که در نقش شخصیتی به نام چارلی ظاهر خواهد شد به پنل سریال در کمیک کان پیوستند، طی ارائه سریال این نوید داده شده که بین هولدن، ویلا و چارلی یک مثلث عشقی شکل خواهد گرفت که به پیچیدگی اوضاع می افزایـد. اریک گفت:

وقتی شما دو شخصیت را که نسبت به دیگری احساس دارند را مشاهده می کنید، خوشتان می آید ‘اوه، بگذار در همین مسیر برود’ …

تریلر رسمی فصل دوم که طی همایش منتشر شد:

این تریلر نشان می دهد که در فصل دوم قرار است شاهد وقایعی به مراتب مهیج و جالب تر از فصل نخست بـاشیم. باید اشاره کنیم طی پنل کامیک کان اعلام شد که فصل دوم سریال Beyond در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ (مصادف با پنجشنبه ۲۸ دی ماه) به شبکه Freeform بازخواهد گشت. اینطور که گفته شده فصل جدید کار خودش را با یک اپیزود دو ساعته آغاز خواهد کرد. اما برای اینکه طرفداران بتوانند قبل از آغاز پخش نگاهی به فصل پیش رو داشته باشند، شبکه یک اسنیک پیک نیم ساعته را در تاریخ ۲۸ دسامبر (پنجشنبه ۷ دی) روی آنتن خواهد بود که حاوی صحناتی جالب از پشت صحنه سریال خواهد بود.

اگر فصل اول این سریال را ندیده اید، پیشنهاد می کنیم چند ساعت برای تماشای آن وقت بگذارید؛ Beyond یک سریال فوق العاده نیست، اما مطمین باشید از دیدنش پشیمان نخواهید شد.

منبع متن: EW

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.