تازه ترین پرومو از فصل ششم سریال Arrow ثابت می کند تنها به این خاطر که بلک سایرن ظاهری شبیه به لارل دارد، دلیل نمی شود که آنها در هر چیزی مشترک باشد؛ بلک سایرن یک فرد کاملا متفاوت است. بلک چندین مرتبه در فصل پنجم سریال Arrow دیده شد امـا در دو اپیزود پایانی آن نقش زیادی داشت. نخستین بار بواسطه سریال The Flash (فلش) وارد Arrowverse شد، و در اواسط فصل پنجم Arrow ناگهان پا به زندگی الیور کوئین گذاشت، جایی که نسخه شیطانی زمین-۲ لارل لنس وارد مخفیگاه گرین اَرو شد و همه به این فکر فرو رفتند که لارل آنها از مرگ بازگشته است.

بی رحمی موجود در این نقشه همان ابتدا ثابت کرد که بلک سایرن هیچ شباهتی به لارل لنس خودمان ندارد و شخصیتی کاملا متفاوت است. بعد از اینکه سایرن همکاری خودش با پرومتئوس را آغاز کرد، بیشتر از همیشه وارد داستان فصل شد، بطوری که در انفجار لیان یو هم کنار تیم اَرو بود. وقتی که Arrow برای فصل ششم بازگردد، خانم کیتی کسیدی بعنوان یکی از بازیگران اصلی در سریال حضور خواهد داشت. او طی این فصل از دشمنان بزرگ قناری سیاه خواهد بود!! البته تماشای اختلاف های بین دو شخصیت جالب خواهد بود، چون هر دو فراانسان هستند و توانایی های یکسانی دارند. اما سوال اینجاست که آیا در نهایت لارل جدید دست از شرارت برمیدارد و میراث قناری سیاه را ادامه می دهد؟

حال شبکه The CW بتازگی پرومویی جدید از فصل ششم Arrow منتشر کرده است که در آن خانم کیتی کسیدی درباره شخصیت جدیدش بلک سایرن صحبت می کند، و پیشنهاد می کنیم که حتما نگاهی به این پرومو جدید داشته باشید. لازم به اشاره است که انتظار داریم طی وقایع فصل ششم کمی هم به گذشته بلک سایرن و وقایعی که در زمین او اتفاق افتاد و از او یک شرور ساخت، پرداخته شود. پرومو جدید:

پیشنهاد ویژه: پوستر رسمی فصل ششم سریال Arrow (اَرو) منتشر شد

ما می دانیم که الیور در زمین-۲ مرده است، در عوض پدرش از سانحه نابودی کشتی زنده بیرون می آید و بعنوان گرین اَرو به خیابان ها بازمیگردد. این قضیه اشاره دارد که بلک سایرن گذشته تاریکی داشته، و نسبت به لارل لنس زمین-۱ سختی خیلی بیشتری کشیده است. حال او قرار است نقش خیلی بیشتری در وقایع پیش رو داشته باشد. و اما الیور؛ ما می دانیم که او در این فصل فرد شادتری خواهد بود، ولی تریلرهای منتشر شده از فصل ششم نشان می دهند که تمام وقایع فصل جدید قرار نیست بر وقف مراد باشند. از بازگشت اسلید ویلسون و همکاری اش با الیور، تا اضافه شدن مسئولیت پدری به زندگی او، همه و همه نشان می دهند که فصل ششم پر از هرج و مرج، و وقایع هیجان انگیز خواهد بود.

با آغاز پخش، اطلاعات خیلی بیشتری از فصل جدید به دستمان خواهد رسید و معلوم می شود که کدام یک از شخصیت ها از انفجار لیان یو زنده بیرون آمده اند – فقط زنده نه سالم. بد نیست بدانید که الیور قرار است با یک شرور قدرتمند به نام ریچارد دراگون روبرو شود که با تمام شرورهای قبلی سریال متفاوت است. اولین اپیزود از فصل ششم Arrow با عنوان “پیامد” در تاریخ ۱۲ اکتبر (پنجشنبه ۲۰ مهر) روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.