شبکه The CW بتازگی پرومویی جدید از فصل چهارم سریال The Flash منتشر کرده که در آن بازگشت بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) به استار سیتی نشان داده می شود، اما طبق شواهد فلش جدید با فلشی که آخرین بار در پایان فصل سوم ملاقات کردیم تفاوت های زیادی دارد. سریال های The CW ماه آینده به روی آنتن باز میگردند، و داستان همه آنها چندین ماه بعد از ماجراهای فصل گذشته خودشان آغاز می شود. در پایان فصل سوم مشاهده کردیم که ساویتار موفق به قتل آیریس (Candice Patton) نشد، اما در عوض آیریس عشق زندگی اش بری آلن را از دست داد. این مرد تندرو مجبور شد پا به اسپید فورس بگذارد و برای محافظت از شهرش خودش را فدا کند، و خانواده و دوستان خودش را تنها بگذارد.

چیزی که در مورد سریال The Flash ممکن نیست، این است که استار سیتی نمیتواند قهرمان خودش را از دست دهد و سریال بدون بری آلن مفهومی ندارد. البته قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد، بعلاوه بتازگی اعلام شده که بری و آیریس در فصل چهارم ازدواج خواهند کرد، بنابراین بری به زندگی عادی خودش باز میگردد! حال پرومو تازه منتشر شده نشان می دهد که حضور در اسپید فورس چه تاثیری بر روی بری آلن گذاشته است.

پرومو جدید ‘تولد دوباره قهرمان’ نام دارد که خیلی به عنوان اپیزود اول فصل چهارم شبیه است (تولد دوباره فلش). این تیزر ۳۰ ثانیه ای اطلاعات زیادی را فاش نمی کند، اما بازگشت بری به آغوش خانواده اش را نشان می دهد. در این میان ظاهرا سیسکو (Carlos Valdes) یک لباس جدید برای دوستش آماده کرده که دارای امکانات جدیدی است. علاوه بر تیم فلش، بواسطه پرومو می توانیم نگاهی اجمالی به شخصیت شرور جدید سریال داشته باشیم؛ بارون کاتانا. تیزر هیجان انگیز جدید:

در حال حاضر معلوم نیست بری در کدام اپیزود به سریال بازخواهد گشت و فقط می دانیم که باز می گردد. اما چیزی که کاملا واضح است، این است که او بلاخره باز میگردد و تاثیراتی که اسپید فورس بر روی او گذاشته از بخش های اصلی داستان فصل چهارم خواهد بود. پخش فصل سوم Supergirl از نهم اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ۱۷ ﻣﻬﺮ آغاز خواهد شد. فصل جدید The Flash و Legends of tomorrow از تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ روی آنتن CW می روند. پخش فصل جدید Arrow نیز از دوازدهم اکتبر مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ آغاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.