ﺟﻔﺮﯼ ﺩﯾﻦ ﻣﻮﺭﮔﺎﻥ در تازه صحبت هایش اشاره کرده است که خیلی دوست دارد دوباره با شخصیت جان وینچستر در سریال Supernatural ظاهر شود. اگر به یاد داشته باشید در اولین فصل سریال، بیشتر از ده سال قبل، بود که جان گهگاه نمایان می شد و در کارهای خودش دو پسرش دین و سم را که هنوز تازه کار بودند شرکت می داد، اما در اولین اپیزود از فصل دوم که “در زمان مرگ من” نام داشت با مرگ روبرو شد، او جان خودش را فدا کرد تا پسرش دین که به طور کشنده ای زخمی شده بود را نجات دهد. البته باید اشاره کنیم جان نقش زیادی در سریال نداشته اما در ریشه های آن یک فرد کلیدی محسوب می شود و منشا تمام وقایع است.

بعد از آن نیز دوباره جان وینچستر را در سریال مشاهده کردیم که یا بعنوان یک روح بود، یا نسخه جوان او با یک بازیگر متفاوت. با اینکه نزدیک به ده سال از آن روزها گذشته، طرفداران Supernatural هنوز امیدوار هستند در حالی که سریال بزودی برای سیزدهمین فصل روی آنتن The CW می رود شاهد بازگشت شخصیت جان وینچستر باشند. علت آن هم کاملا مشهود است؛ در سریال Supernatural همواره شاهد بازگشت شخصیت ها از قبر هستیم، حتی خود دین و سم هم بارها بین مرگ و زندگی جابجا شده اند و مرگ احتمالا چندان برایشان نگران کننده نیست، بنابراین شاید تصور کنید تناقض زیادی با تم سریال ندارد! اما اگر توجه کنید نویسندگان معمولا عادت ندارند شخصیت های کلیدی کشته شده را دوباره زنده کنند، حتی بابی سینگر که بخش مهمی از نیمه اول سریال بود هرگز از قبر بلند نشد و فقط چند مرتبه بعنوان روح او را مشاهده کردیم.

با این حساب جان تنها وینچستری است که تاکنون در مقابل زنده شدن مقاومت کرده، اما حالا اینطور به نظر می رسد که ممکن است در آینده ای نزدیک دوباره جان را کنار دو پسرش مشاهده کنیم، چون ﺟﻔﺮﯼ ﺩﯾﻦ ﻣﻮﺭﮔﺎﻥ بازیگر نقش جان وینچستر در تازه ترین صحبت هایش دوباره تایید کرده که دوست دارد به سریال بازگردد. او گفته است که:

ما همیشه در این مورد صحبت می کنیم و من سالهاست که این را می گویم چون این سوپرنچرال است و شما می توانید بازگردید، این توسط هر بازیگری که تاکنون در سریال بوده ثابت شده است … اما من فکر می کنم که سم و دین نیاز دارند یک فرجام با این ادم داشته باشند و فکر می کنم که جان دوست خواهد داشت فرصتی برای یک فرجام داشته باشد، من فکر می کنم شما، مخاطبان لایق این هستند.

فصل 13 سوپرنچرال

حال با توجه به اینکه خود مورگان مشتاق بازگشت است و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Supernatural به نظر می رسد با این ایده مخالفتی ندارند، بعید نیست در نهایت یک روز شاهد به وقوع پیوستن این اتفاق باشیم. بد نیست بدانید که ﺟﻔﺮﯼ ﺩﯾﻦ ﻣﻮﺭﮔﺎﻥ این روزها درگیر سریال پرطرفدار The Walking Dead (مردگان متحرک) است و باید با زامبی ها بجنگد!! به همین دلیل بازگشت مورگان به Supernatural با سرنوشت شخصیت او در The Walking Dead که نگان نام دارد مرتبط است. این تایید شده که در فصل هشتم قرار است شاهد جنگی تمام عیار بین شخصیت های اصلی باشیم، بنابراین یا نگان کشته می شود یا تبدیل می شود به یکی از عناصر کلیدی در آینده فرانچایز. اگر مورد دوم به حقیقت بپیوندد، سم و دین برای ملاقات مجدد با پدرشان باید کمی بیشتر صبر کنند.

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل سیزدهم Supernatural از دوازدهم اکتبر مصادف با پنجشنبه ۲۰ مهر آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.