دیگر زمان زیادی تا شروع پخش فصل ششم سریال Arrow نمانده و امروز شبکه The Cw تریلر رسمی آنرا در اختیار طرفداران قرار داد تا قبل از پخش بتوانند نگاهی اجمالی به حوادث پیش روی سریال داشته باشند. الیور در فصل پنجم با بزرگترین دشمن عمرش روبرو شد، مردی ساخته شده از تنفر و کینه، موجودی وحشتناک در بدن یک انسان به نام ادرین چیس، دادستان استار سیتی که برای گرفتن انتقام مرگ پدرش از گرین اَرو لباسی مبدل پوشید و خودش را پرومتئوس نام گذاشت، و در نهایت تبدیل به کابوس الیور و تیم اَرو شد.

فصل پنجم بـا پیروزی و همچنین مرگ پرومتئوس خبیث به پایان رسید و سرنوشت بسیاری از شخصیت ها را در هاله ای از ابهام قرار داد. بعد از تماشای صحنه پایانی فصل پنجم یک سوال بزرگ به ذهن طرفداران خطور کرد؛ کدام یک از شخصیت ها در فصل ششم حضور خواهند داشت؟ ما هنوز به یک جواب قطعی برای این سوال نرسیده ایم! اما می دانیم که در آغاز فصل ششم الیور و پسرش به استار سیتی بازگشته اند، بلک سایرن دوباره پا به خیابان ها گذاشته و شرارت می کند، قناری سیاه کار خودش را آغاز کرده و اسلید ویلسون دیگر از دشمنان الیور نیست.

تا اینجا، شورانر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی سریال بطور رسمی تایید کرده اند که دینا (قناری سیاه جدید)، اسلید ویلسون و بلک سایرن از انفجار پایان فصل پنجم جان سالم بدر برده اند. اما از دیگر اخبار و شنیده ها اینطور به نظر می رسد که فلیسیتی هم زنده خواهد بود و گفته شده که در یک مینی-کراس اور نیز حضور خواهد داشت. همچنین می دانیم که جان دیگل هم طی انفجار زنده می ماند، اما سلامت روحی یا جسمی او تضمین نشده است. از طرفی در فصل ششم الیور دیگر تنها نیست و باید از پسرش مراقبت کند که قطعا بر روی فعالیت های گرین اَرو تاثیر خواهد گذاشت.

پیش از این: تصاویری جدید از فصل ششم Arrow – قناری سیاه و بلک سایرن روبروی هم!

باید اشاره کنیم که الیور در فصل جدید باید سه نفر باشد؛ پدری مهربان برای پسرش ویلیام، شهرداری مفید برای استار سیتی و کابوس شب های خلافکاران شهرش گرین اَرو. حال اینکه الیور تا چه اندازه می تواند از پس هر کدام برآید را نمی دانیم، ولی مجبور است خودش را با شرایط وقف دهد. اکنون در تریلر جدید هم نیم نگاهی به این موضوع شده و اسلید در همین رابطه به الیور اخطار می دهد:

در پایان باید اشاره کنیم که فصل ششم نسبت به پنج فصل قبلی متفاوت خواهد بود و اگر به خوبی شنیده باشیم، با فصلی هیجان انگیز و فوق العاده روبرو خواهیم شد که هر هفته ما را پای The CW میخکوب می کند! طبق تازه ترین شنیده ها، اولین اپیزود از فصل ششم “پی آمد” نام دارد و دوازدهم اکتبر سال جاری، مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.