اگر به یاد داشته باشید، الیور کوئین طی لحظات پایانی فصل پنجم در جایگاه شادی قرار نداشت! بزرگترین دشمن او، آدریس چیس معروف به پرومتئوس با نقشه ای شوم تمام دوستان و دشمنان الیور را در جزیره لیان یو جمع کرد و با کشتن خودش باعث انفجار تمام جزیره شد، در حالی که الیور و پسرش ویلیام نظاره گر همه چیز بودند. با این وجود، طبق صحبت های استیون آمل، ما در فصل ششم سریال Arrow با یک الیور شادتر روبرو خواهیم شد.

تا اینجا، شورانر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی سریال بطور رسمی تایید کرده اند که دینا (قناری سیاه جدید)، اسلید ویلسون و بلک سایرن از انفجار پایان فصل پنجم جان سالم بدر برده اند. اما از دیگر اخبار و شنیده ها اینطور به نظر می رسد که فلیسیتی هم زنده خواهد بود و گفته شده که در یک مینی-کراس اور هم حضور دارد، البته بازگشت فلیسیتی کاملا قابل انتظار است چون بدون او Arrow اصلا جذابیت نخواهد داشت. همچنین می دانیم که جان دیگل هم طی انفجار زنده می ماند، اما سلامت روحی یا جسمی او تضمین نشده است. از طرفی در فصل ششم الیور دیگر تنها نیست و باید از پسرش مراقبت کند که قطعا بر روی فعالیت های گرین اَرو تاثیر خواهد گذاشت.

حال طبق گزارش تازه TVLine، امل بازیگر نقش الیور کوئین در تازه ترین رویداد پرسش&پاسخ فستیوال Heroes & Villains که در نیوجرسی برگزار شده حرف های جالبی درباره فصل ششم زده و اطلاعات تازه ای را به اشتراک گذاشته است. اولین خبر هم این است در فصل بعدی گرین اَرو صاحب یک لباس جدید خواهد شد.

امل گفت که:

شما امسال لباس جدید اَرو را خواهید دید … این یک چیز عجیب است. الیور در حقیقت در این فصل فردی به شدت خرسند است … حداقل تاکنون. اما من سه سه اپیزود دیده ام و او خیلی زیاد می خندد … این به عنوان یک بازیگر قشنگه که همیشه یک محافظه کار نباشی … در اولین بخش های فصل ما یک داستان می گیریم و به آن می چسبیم….

حال طبق این صحبت ها، در اولین اپیزودهای فصل ششم ما شاهد یک الیور نسبتا شاد و خرسند خواهیم بود که بطور قطع ارتباط مستقیمی با دوران پدر بودن او دارد، در واقع تا زمانی می خواهد یک پدر باشد و تمام وقت خودش را صرف پسرش کند، شادی در اطرافش پرسه خواهد زد، اما زمانی که لباس گرین اَرو را دوباره بر تن کند دیگر شادی یک رویای دست نیافتنی خواهد بود. به هر حال همین کـه می شنویم قرار نیست فصل جدید را با یک بازمانده افسرده شروع کنیم خودش جای خوشحالی دارد.

در پایان باید اشاره کنیم که فصل ششم نسبت به پنج فصل قبلی متفاوت خواهد بود و اگر به خوبی شنیده باشیم، با فصلی هیجان انگیز و فوق العاده روبرو خواهیم شد که هر هفته ما را پای The CW میخکوب می کند! طبق تازه ترین شنیده ها، اولین اپیزود از فصل ششم “پی آمد” نام دارد و دوازدهم اکتبر سال جاری، مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.