شبکه The CW ساعتی پیش پرومویی جدید از فصل ششم سریال پرطرفدار Arrow منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به وقایع پیش روی سریال داشته باشیم. تیم اَرو و از همه مهم تر خود اَرو در فصل پنجم با دشمنی سرسخت و خبیث به نام پرومتئوس روبرو شدند، مردی که ابتدا با اسم آدرین چیس و عنوان دادستان استار سیتی وارد زندگی الیور شد، و در آخر بعنوان پرومتئوس مانند یک کابوس بی پایان بر زندگی او و افرادی که دوست داشت سایه انداخت. فصل پنجم با پیروزی این شرور به پایان رسید؛ او در انتها هدف خودش را سبز کرد و با خودکشی، جزیره لیان یو را با تمام افراد حاضر در آن که همه از بهترین دوستان و بدترین دشمنان گرین اَرو بودند به هوا برد. در آخر یک سوال به ذهن تمام مخاطبان سریال خطور کرد، چه کسی از این فاجعه جان سالم به در می برد؟

در همایش کامیک-کان بود که The CW با انتشار یک تریلر که حاوی صحناتی از فصل پنجم و پیش نمایشی از فصل ششم بود، یک پاسخ حدودی به این سوال داد. بواسطه این تریلر معلوم شد که در فصل پنجم شاهد حضور بلک سایرن، قناری سیاه و نیز ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ خواهیم بود. چند روز قبل هم تایید شد که در این فصل روی هارپر هم به سریال باز خواهد گشت، از طرف بازگشت فلیسیتی و خواهر الیور، تیا هم کاملا قابل انتظار است. همچنین اخیرا اعلام شده که در فصل بعدی شاهد یک رویداد دو قسمتی برای شخصیت ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ خواهیم بود که طی آن با یکی از پسرهای خودش ملاقات می کند، پسری به نام جو ویلسون، یکی از سربازان زبردست آژانس نظامی مخفی استرالیا (A.S.I.S.) است که بعد از سالها مبارزه وحشیانه، خودش را درون جنگی برای زندگی در زندان دور افتاده کاسنیان (Kasnian) پیدا می کند، با نام مستعار کین ولفمن.

حال در تیزر جدید می توانید صحناتی جدید و تاکنون دیده نشده از فصل ششم را مشاهده کنید که خبر از اتفاق هایی بد می دهد. همانطور که خود ویدیو می گوید همه چیز تغییر کرده است، الیور و پسرش ظاهرا تنها هستند، ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ بازگشته است، بلک سایرن دوباره دست به کار شده و خبری از دوستان الیور نیست. در جایی از تیزر، الیور می گوید که همه اینها رویا هستند! ولی کاملا برعکس، همه چیز واقعیت دارد و قرار است واقعا اوضاع سختی باشد. پیشنهاد می کنیم خودتان تماشا کنید:

سریال Arrow تاکنون پنج فصل اغلب موفق را پشت سر گذاشته و در پاییز امسال با ششمین فصل خودش باز میگردد، تاکنون حضور شخصیت هایی مثل اسلید، قناری سیاه و بلک سایرن در فصل جدید تایید شده، همچنین می دانیم که داستان ﻓﻼﺵﺑﮏها به پایان رسیده و دیگر خبری از ماجراهای لیان یویی نخواهد بود! طبق تازه ترین شنیده ها، اولین اپیزود از فصل ششم “پی آمد” نام دارد و دوازدهم اکتبر سال جاری، مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ روی آنتن The CW می رود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.