کارگردان فیلم علمی-تخیلی New Mutants جاش بون طی روز جاری از لوگوی رسمی این فیلم رونمایی کرد و در کنـار آن فاش کرد که فقط یک هفته تا پایان ﻓﯿﻠﻢبرداری پروژه باقی مانده است. کمپانی فاکس قرن بیستم در سال ۲۰۰۰ با فیلم سینمایی X-Men به کارگردانی برایان سینگر استارت فرانچایز مردان ایکس را زد. بعد از پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی، فاکس سری اصلی خودش را با شخصیت های جوان تر بازسازی کرد و فیلم X-Men: First Class را به گیشه رساند. اگر به یاد داشته باشید در پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی، ولورین مجبور شد که عشق زندگی خودش جین گری را نابود کردن، در کنار آن تعدادی دیگر از مردان ایکس کشته شدند، اما فاکس با تولید X-Men: Days of Future Past ولورین را از زمان حال به گذشته برد و بواسطه آن خط زمانی را بازنویسی کرد – البته بهتر است در مورد خط زمانی فیلم های X-Men بحث نکنیم چون خیلی پیچیده است – بنابراین در حال حاضر لوگن، جین گری و پروفسور زنده و سرحال در مدرسه هستند. حال که X-Men تاکنون سه مجموعه فیلم سه قسمتی به خودش دیده – سه فیلم اصلی، سه فیلم با نسخه جوان تر شخصیت ها و سه فیلم برای ولورین – قرار است با نسخه های جوانتر شخصیت های اصلی ادامه پیدا کند، اما در طرف دیگر طی سال جاری ﺍﺳﭙﯿﻦﺁفی جدید تحت عنوان New Mutants پا به گیشه خواهد گذاشت که به احتمال زیاد مانند دو ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ قبلی، یعنی Deadpool و Logan موفق عمل خواهد کرد.

فیلم سینمایی «ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎی جدید» توسط جان بون (The Fault in Our Stars) کارگردانی شده و سال آینده پا به گیشه خواهد گذاشت، فاکس سال آینده دو فیلم Deadpool 2 و X-Men: Dark Phoenix را هم اکران می کند. در این فیلم شاهد حضور پنج ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ جوان خواهیم بود که بتازگی توانایی های خودشان را کشف کرده اند و حالا مجبورند با هم کار کنند تا از یک تاسیسات مخفی که در آن به دام افتاده اند رها شوند. ﻓﯿﻠﻢبرداری New Mutants طی تابستان جاری در شهر بوستون، ماساچوست آغاز شد و حالا خود بون خبر از پایان فاز تولید آن طی روزهای آینده داده است.

امروز جاش بون در صفحه اینستاگرام خودش یک تصویر منتشر کرد که لوگوی فیلم جدیدش در آن قابل مشاهده است. این لوگوی خونین را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎی جدید

اگر نگاهی دقیق داشته باشید، در زیر حرف ‘S’ لوگو فردی را درون برف مشاهده می کنید که به نظر می رسد دانیل مونستار معروف به میرج (با بازی Blu Hunt) باشد. از دیگر شخصیت های اصلی New Mutants می توانیم به الیانا رسپیتین معروف به مجیک (با بازی Anya Taylor-Joy)، رنه سینکلر معروف به ﻭﻟﻔﺲﺑِﯿﻦ (Maisie Williams)، سام گوتری معروف به گلوله توپ (Charlie Heaton) و نیز روبرتو دا کاستا معروف به سان اسپات (Henry Zaga) اشاره کنیم. ظاهرا دکتری به نام سسیلیا ریس (با نقش آفرینی Alice Braga) به عنوان سرپرست به این نوجوان ها کمک خواهد کرد. هنوز بطور رسمی اعلام نشده که چه کسی قرار است شخصیت شرور این فیلم باشد.

لوگوی خونین New Mutants مـا را به یاد اظهارات جاش بون می اندازد که گفته بود این فیلم قرار است در ژانر ترس تولید شود، در این بین احتمالی وجود دارد که فیلم به دلیل استفاده از عنصر ترس صاحب درجه سنی R شود چون کمپانی فاکس طی دو سال اخیر با فیلم های Deadpool و Logan که هر دو درجه R بودند به موفقیت رسید و ممکن است که بخواهد آن را تکرار کند. البته فیلم های اصلی X-Men همه مناسب برای دریافت PG-13 ساخته می شوند، اما Deadpool 2 و X-Force هر دو درجه R خواهند بود. در پایان باید بدانید که ﺍﮐﺮﺍﻥ X-Men: New Mutants ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۳ ﺁﻭﺭﯾﻞ ۲۰۱۸ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺟﻤﻌﻪ ۲۴ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۱۳۹۷ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.