طی روز جاری شاهد انتشار پوستری جدید از سریال مهیج Marvel’s The Punisher محصول نتفلیکس بودیم که باز هم تاریخ انتشار این سریال را فاش نکرد! اگر به یاد داشته باشید در فصل دوم سریال Daredevil بود که فرانک کسل (با نقش آفرینی Jon Bernthal) پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، او در آغاز مانند یک شرور ظاهر شد، اما در آخر از دوستان مت مورداک بود. بعد از فصل نخست Daredevil (بی باک) ما شاهد تولید و انتشار سریال های Jessica Jones (جسیکا جونز)، Luke Cage (لوک کیج)، Iron Fist (مشت آهنی) و در نهایت کراس اور The Defenders (مدافعان) بودیم، حال طی سال جاری اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ از سریال Daredevil که The Punisher نام دارد توسط نتفلیکس به دست مخاطبان و طرفداران این شخصیت می رسد. گفته شده که در پاییز موفق به تماشای این سریال دیدنی خواهیم شد.

بعد از اینکه طی ماه گذشته سریال هشت قسمتی The Defenders منتشر شد، مارول کار بر روی تبلیغات برای سریال The Punisher را آغاز کرد، پروموهای مختلفی را به دست طرفداران رساند و تصاویر تازه ای را منتشر کرد. با اینکه تاکنون تصاویر و پوسترهای مختلفی از این سریال منتشر شده، هنوز خبری از تاریخ انتشار سریال نیست و همچنان مانند یک راز فاش نشده است. البته مارول و نتفلیکس پیش از این اعلام کرده اند که در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه این سریال خواهیم بود، حال سه ماه و نیم تا پایان سال باقی مانده و همه می دانند که فاصله زیادی تا تماشای سریال باقی نمانده است.

طی روز جاری هم مارول چند تصویر جالب، و یک پرومو و پوستری تماشایی از این سریال منتشر کرد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های این سریال پاییزی داشته باشیم. در این تیزر و تصاویر بازیگران اصلی سریال حضور دارند، به همین دلیل مشاهده آنها به شدت پیشنهاد می شود. ابتدا تیزر جدید:

در سریال The Punisher شخصیت های زیادی حضور دارند، از جمله میکرو (با نقش آفرینی Ebon Moss-Bachrach)، ماموران امنیت ملی داینا مدانی (Amber Rose Revah)، سم استین (Michael Nathanson)، دوست فرانک کورتیس هویل (Jason R. Moore)، لوییس والکات (Daniel Webber)، سارا لیبرمن همسر میکرو (Jaime Ray Newman) و دوست فرانک از سریال Daredevil خانم کارن پیج (Deborah Ann Woll). در این میان ﺑﻦ ﺑﺎﺭﻧﺰ در نقش بیلی روسو، دوست قدیم فرانک و شخصیت شرور The Punisher ظاهر می شود. تمام این شخصیت ها در تصاویر جدید حضور دارند.

و این هم پوستر جدید:

سریال پانیشر

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.