طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، فصل پنجم سریال The 100 شرور اصلی خودش را پیدا کرده است. طی چهار فصل نخست سریال The 100 چیزهای زیادی دچار تغییر شدند. وقتی که سریال شروع بکار کرد هیچکدام از شخصیت های اصلی سریال تاکنون پا به کره زمین نگذاشته بودند. بعد از اپیزود اول، وقتی که صد نفر از بچه ها و نوجوانان فضاپیمای ارک پا به زمین گذاشتند، آنها با دشمان خطرناک و تاکنون دیده نشده ای روبرو شدند. از زمینی های خطرناک گرفته تا مردمان کوهستان که برای دریافت مغز استخوان به شکار مردم آسمان می پرداختند و به لطف کلارک به درک ارسال شدند و A.L.I.E که برای زنده نگه داشتن شهر خیالی خودش مغز انسان ها را تصرف می کرد، شخصیت های اصلی The 100 تجربه های زیادی بدست آوردند و به خوبی یاد گرفتند که باید برای زنده ماندن چه کارهایی انجام دهند.

طی چهار فصل اوضاع همیشه بر وقف مراد پیش نرفت و بسیاری از شخصیت های اصلی در مسیر تلاش برای زنده ماندن فدا شدند و سازندگان نشان دادند که ترسی از کشتن شخصیت های اصلی ندارند چون خطر واقعی است و کسی قدرت ایستادن در مقابل آن را ندارد. به لطف همین خطرها تعدادی از شخصیت های پرطرفدار هم از سریال حذف شدند، مانند فین و جاسپر یا زمینی هایی مثل لینکلن و لکسا که از دوستان مردم آسمان بودند. حال در پایان فصل چهارم دیدیم که قرار است شش سال جلو برویم و شاهد بزرگتر شدن شخصیت های نوجوان سریال باشیم و قطعا طی این مدت هم تعدادی از شخصیت ها کشته شده اند و در فصل جدید حضور ندارند. اما آنهایی که زنده می مانند، با مشکلات و خطرات بزرگتری روبرو خواهند شد.

طبق گزارش تازه وبسایت TVLine، یکی از این خطرات شرور جدید سریال است که رابرت ﻣﮏکری نام دارد و بازیگر اسپانیایی ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﻣﯿﻠﺮ در نقش او ظاهر می شود. او یک زندانی مرموز است که برای یک ماموریت استخراج معدن طولانی از زمان ما فرستاده شده است. یک تروریست مزدور سابق از یک سندیکای جرم و جنایت قدرتمند که بی رحمی و روش های خشونت آمیزش از او یک دشمن خوفناک برای قهرمان های سریال می سازد.

پیش از این: شبکه The CW پرومو کامیک-کان فصل پنجم The 100 را منتشر کرد

فصل پنجم The 100

شرور جدید The 100

داستان فصل چهارم بر تلاش کلارک و دوستانش برای فرار از یک فاجعه هسته ای تمرکز داشت و در پایان مشاهده کردیم که شش سال گذشت و کلارک از این فاجعه جان سال بدر برد، اما کلـا وقایع The 100 در آینده ای دور اتفاق می افتد، حدود یک قرن بعد از یک آخرالزمان نامشخص که سیاره زمین را برای سالها ویران کرد و از آن یک ویرانشهر خشن ساخت! اگر توجه کنید کاملا مشهود است که ماجراهای سریال مربوط به آینده ای دور از زمان ماست، چون بسیاری از تکنولوژی هایی که طی وقایع سریال مورد استفاده قرار می گیرند حتی در دنیای واقعی هم وجود ندارند. تمام این ها را گفتیم که متوجه شوید جمله ‘از زمان ما’ در توضیح شخصیت رابرت ﻣﮏکری نشان می دهد او مربوط به زمان ماست و باید حداقل صد سال عمر کرده باشد. حال اینکه چطور هنوز زنده مانده است و ظاهری جوان دارد طی وقایع فصل پنجم فاش خواهد شد، اما اجالتا یک راز فاش نشده است.

میلر پیش از این سابقه همکاری با خالق سریال The 100 ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺭﺍﺗﻨﺒﺮﮒ را دارد – سال قبل میلر در اپیزود آزمایشی سریال Searchers حضور داشت. با اینکه این اپیزود در نهایت تبدیل به یک سریال نشد اما بازی میلر به اندازه ای تاثیرگذار بود که ﺭﺍﺗﻨﺒﺮﮒ اکنون از برای حضور در The 100 از او دعوت کرده است. علاوه بر میلر، Tasya Teles که در نقش اکو بازی می کند قرار است از ستارگان اصلی فصل پنجم باشد. همچنین گفته شده که ﻟﻮﻻ ﻓﻠﻨﺮﯼ (Home Again) جایگزین Imogen Tear می شود، که در صحنات پایانی فصل چهارم بعنوان دختر کلارک “مدی” مشاهده شد. در ضمن ﺁﯾﺰﯾﺎ ﻭﺍﺷﯿﻨﮕﺘﻦ که از آغاز سریال در نقش جاها ظاهر شده است، دیگر از ستارگان اصلی سریال نخواهد بود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید …

Rating: 4.5. From 12 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.