تازه ترین تصویر از سریال جدید مارول و نتفلیکس، The Punisher به مـا نگاهی تازه به ﻓﻼﺵﺑﮏهای ادامه دار این سریال می دهد، و می توانیم نگاهی داشته باشیم به زمانی که فرانک کسل (با بازی Jon Bernthal) در ارتش خدمت می کرد. در ماه های آغازین ۲۰۱۷ ما شاهد انتشار فصل نخست سریال Iron Fist بودیم، حدود سه هفته قبل نیز مارول تمام قهرمانان نتفلیکسی خودش را در سریال The Defenders کنار هم قرار داد و یک کراس اور بزرگ و تماشایی را رقم زد، حال طرفداران فرصت دارند چند ماه استراحت و خودشان را برای ورود فصل نخست The Punisher آماده کنند. البته باید اشاره کنیم که طرفداران مارول نیاز نیست مدت زمان زیادی را منتظر بمانند، چون نتفلیکس قصد دارد طی پاییز امسال فصل اول این سریال را به دست طرفداران برساند.

هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای سریال The Punisher از سوی شبکه یا مارول اعلام نشده است، اما از آنجا که طی چند هفته اخیر اطلاعات بیشتر و تریلرهایی برای سریال منتشر شده، اینطور حس می شود که زمان کمی تا اعلام تاریخ رسمی انتشار مانده است. از طرفی فقط سه ماه تا پایان ۲۰۱۷ مانده است و کاملا مشهود است که مارول و نتفلیکس به انتشار The Punisher نزدیک شده اند و اگر از طرفداران این سریال و شخصیت اصلی آن هستید، مطمئن باشید زمان زیادی نمانده است.

این تصویر باکیفیت ساعتی پیش توسط وبسایت Empire Online منتشر شد و بواسطه آن می تواتیم نگاهی تازه به دوران قبل از شورشی شدن فرانک کسل داشته باشیم. برخلاف دیگر تصاویر و پوسترهای پیش از این منتشر شده، تصویر جدید طرفداران را متوجه می سازد که در سریال شاهد نمایش ﻓﻼﺵﺑﮏهایی از گذشته فرانک و زمانی که هنوز در ارتش خدمت می کرد خواهیم بود اما داستان اصلی در زمان حال و در شهر نیویورک روایت می شود. شما می توانید این تصویر را اکنون مشاهده کنید:

سریال پانیشر

در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان این سریال نداریم اما کاملا قطعی است که با سریالی خشن که حاوی صحنات خون ریزی زیادی است روبرو هستیم. شخصیت پانیشر در کمیک های مارول طرفداران زیادی دارد و حاوی ماجراهای جذابی است، در فصل دوم Daredevil نیز شاهد ورود او به دنیای تلویزیونی مارول بودیم، از طرفی نیز یک بازیگر فوق العاده برای ایفای نقش او انتخاب شده و تمام این ها دست به دست هم می دهند تا از The Punisher یک سریال موفق بسازند.

اطلاعات بیشتر بزودی…..

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.