طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، هارتلی سایر قرار است با شخصیت Elongated Man در فصل چهارم سریال The Flash حضور داشته باشد. وقتی که The Flash در پاییز سال جاری بازگردد، ما شاهد تغییرات مختلفی در این سریال خواهیم بود. بطور مثال، در ابتدای فصل چهارم بری آلن هنوز در زندان اسپید فورس اسیر است اما زمانی که بازگردد صاحب یک لباس جدید خواهد شد. در این میان، گفته شده که امسال قرار است دوباره با یک سریال سرگرم کننده همراه شویم و Flash به روزهای اوج خودش بازمیگردد، و همچنین در کنار بازگشت شخصیت ها ما با قهرمان ها و شرورهای جدیدی همراه خواهیم شد.

درست چند هفته قبل بود که شنیدیم در فصل چهارم سریال The Flash شاهد حضور دو شخصیت ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ و Elongated Man خواهیـم بود. اعلام شد کـه یکی از شخصیت ها قرار است شرور فصل باشد و دیگری به تیم فلش خواهد پیوست. خیلی زود نگذشت که تایید شد ﻧﯿﻞ ﺳﻨﺪﯾﻠﻨﺪﺯ قرار است در نقش شرور فصل چهارم ظاهر شود، بازیگری که ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ او را ﺩﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ The 100 ﺷﺒﮑﻪ The CW ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﻢ و ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﻧﻮﻋﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﺯ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺍﺻﻠﯽ ﻓﻠﺶ ﺑﺎﺷﺪ، ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﺑﺮﺷﺮﻭﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺗﻨﺪﺭﻭ ﻧﯿﺴﺖ. حال نام بازیگر قهرمان جدید سریال هم فاش شده است.

شبکه The CW اعلام کرد که هارتلی سایر به فصل جدید The Flash پیوسته و قرار است در نقش رالف دیبنی معروف به Elongated Man ظاهر شود. این بازیگر، نویسنده نیویورکی سال گذشته در Saving the Human Race: Webisodes حضور داشت، و از معروف ترین فیلم و سریال هایش می توانیم به Miss 2059 و Glory Daze اشاره کنیم. در دنیای کمیک ها، دیبنی گذشته پیچیده ای دارد و با مرگ همسرش ماجراهای تازه ای در زندگی اش تجربه می کند، اما هنوز معلوم نیست که در سریال هم چنین گذشته ای داشته باشد. اما پیچیدگی بیشتر جایی است که می فهمیم رالف دیبنی یکی از کسانی بود که طی ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺷﺘﺎﺏ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺫﺭﺍﺕ ﺍﺗﻤﯽ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﺍﺳﺘﺎﺭ در فصل نخست کشته شد. حال نمی دانیم در سریال چطور به این قضیه پرداخته خواهد شد. دیبنی مانند مرد پلاستیکی و ﺁﻗﺎﯼ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ می تواند کش بیاید و به شکل های مختلف پیچ و تاب بخورد! البته جای تعجب دارد که چطور می خواهند چنین چیزی را در سریال به نمایش بگذارند، با توجه به بودجه محدود آن.

به هر حال تیم فلش به هر کمکی نیاز دارد، مخصوصا حالا که اچ.آر کشته شده، اطمینانی به وفاداری کیلر فراست نیست و بری هم در زندان اسپید فورس به سر می برد! باید بدانید که ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ فصل چهارم The Flash بتازگی آغاز شده، و پخش آن قرار است از تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ آغاز شود. به شدت مشتاق تماشای هارتلی سایر در فصل بعدی هستیم.

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.