مارول استودیوز تایید کرد که تولید فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp بطور رسمی آغاز شده است. همانطور که از عنوان فیلم می توان دریافت، در این قسمت شاهد ماجراجویی ابرقهرمانی ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻟﻨﮓ (با نقش آفرینی Paul Rudd) بعنوان ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و ﻫﻮﭖ ﻭﻥ ﺩﯾﻦ (Evangeline Lilly) بعنوان زنبورک خواهیم بود. در صحنه میان-تیتراز Ant-Man که توسط ﭘﯿﺘﻮﻥ ﺭﯾﺪ کارگردانی شده بود نوید اینکه هوپ لباس ابرقهرمانی مادرش را بپوشد و تبدیل به یکی از قهرمانان MCU شود داده شد، اما در قسمت دوم که مجددا توسط ﭘﯿﺘﻮﻥ ﺭﯾﺪ کارگردانی می شود این نوید تبدیل به حقیقت خواهد شد.

طی برگزاری همایش کامیک-کان سن دیگوی سال جاری بود که نام تعدادی از بازیگران اصلی و عوامل Ant-Man and the Wasp تایید شد، و همچنین پوستری جالب از فیلم به دست حاضرین رسید. طبق همین اعلامیه دریافتیم کـه ما در کنار ﭘﻞ ﺭﺍﺩ و ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ، همچنین ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﺍﮔﻼﺱ شاهد حضور ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ، ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ و نیز ﺣﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﮐﺎﻣﻦ خواهیم بود که در نقش دوست و دشمنان شخصیت های اصلی ظاهر می شوند. اکران این فیلم قرار است از تاریخ ششم جولای ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ آغاز شود.

حال ساعتی پیش مارول استودیوز ویدیویی کوتاه از فیلم Ant-Man and the Wasp منتشر کرد و خبر از آغاز تولید آن داد. این ویدیو را می توانید در انتهای گزارش تماشا کنید، اینطور که به نظر می رسد وقایع فیلم قبل از Avengers: Infinity War اما بعد از Captain America: Civil War اتفاق می افتد. در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “بعد از حوادث Captain America:  Civil War، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻟﻨﮓ (Rudd) با عواقب انتخابش برای ابرقهرمان و پدر بودن دست و پنجه نرم می کند. در حالی کـه که او تلاش می کند با توجه به مسئولیتی که بعنوان ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ دارد تعادل دوباره ای در زندگی و خانه اش ایجاد کند، با ماموریت مبرم جدیدی از سوی هوپ ون دین (Lilly) و دکتر هنک پیم (Douglas) مواجه می شود. اسکات باید باری دیگر لباس ابرقهرمانی خودش را بپوشد و یاد بگیرد که شانه به شانه در کنار زنبورک بجنگد و با او کار تیمی انجام دهد تا با هم رازهایی را از ﮔﺬﺷﺘﻪﺷﺎﻥ فاش کنند….

ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ تایید کرده که در نقش جنت ون دین ظاهر می شود، زنبورک اصلی و مادر هوپ که در قسمت دوم Ant-Man او چندین دهه است که در قلمرو کوانتومی اسیر شده، و اگر به یاد داشته باشید در قسمت نخست چندین مرتبه به او اشاره شد. با بازگشت جنت قطعا به این موضوع پرداخته خواهد شد که در گذشته چه اتفاق هایی رخ داد و بعد از فداکاری جنت و اسیر شدن در قلمرو کوانتومی رابطه هوپ و پدرش هنک چگونه بوده است و غیره و غیره. خلاصه اینکه قطعا چند اشاره به گذشته خواهد شد و شاهد فاش شدن رازهایی خواهیم بود. ویدیو را ببینید و منتظر انتشار اخبار داغ تر هم باشید.


Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.