تصویری جدید از فیلم Kingsman: The Golden Circle منتشر شده که در آن می توانیم تمام عوامل اصلی این فیلم سینمایی مهیج که از مورد انتظارترین عناوین امسال است را مشاهده کنیم. زمانی که Kingsman: The Secret Service برای نخستین بار پا به گیشه گذاشت، در افتتاحیه آمریکایی خودش ۳۶٫۲ میلیون دلار فروخت و بعد از ۱۴۷ روز نمایش به فروش بین المللی ۴۱۴٫۳ میلیون دلـاری رسید، همچنین موفق به دریافت جوایز مختلفی شد که در نهایت از آن یک فیلم موفق ساخت و لایق ادامه یافتن شد. این فیلم هم مورد تحسین منتقدین قرار گرفت و هم در نگاه طرفداران فیلم ارزشمندی بود. حال اگر قسمت اول را تماشا کرده باشید قطعا از درجه هیجان آن مطلع هستید، بنابراین باید این نوید را به شما دهیم که قسمت دوم به مراتبط هیجان انگیز تر خواهد بود.

موفقیت چند جانبه قسمت نخست موجب شد که ﻣﺘﯿﻮ ﻭﺍﻥ دوباره برای کارگردانی قسمت جدید بازگردد، حال او با یک ماجرای تازه، ستارگان فیلم قبلی و چند بازیگر جدید باز می گردد تا دوباره طرفداران کینگزمن را به گیشه های سراسر جهان بکشاند، فیلم جدید Kingsman: The Golden Circle نام دارد و وقایع آن در ادامه حوادث قسمت اول به وقوع می پیوندد. لازم به اشاره است که وان بسیاری از بازیگران فیلم اول را بازگردانده است (شامل هری شخصیت ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻓﺮﺙ، که فرض می شد بعد از اولین فیلم مرده است) اما در این بین ستارگانی جدید به پروژه افزوده تا شاهد ادامه ای ارتقایافته با حال و هوایی تازه باشیم، البته او کاملا حق داشته که جلوی تکراری شدن فیلم را بگیرد چون دوست دارد محصول مناسبی تحویل طرفداران منتظر دهد.

در خلاصه داستان رسمی آمده است که:

ﻓﯿﻠﻢ Kingsman: The Secret Service ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺁﺷﻨﺎ ﮐﺮﺩ، ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﯽ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻭ ﻓﻌﺎﻝ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﺳﻄﺢ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﺍﺕ ﮐﻪ ﻫﺪﻑ ﻧﻬﺎیی آن ﺣﻔﻆ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﺩﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ Kingsman: The Golden Circle ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭼﺎﻟﺸﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ. ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﮐﺰ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﺁﻥﻫﺎ نابود ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻄﺮﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﻬﺪﯾﺪ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺁﻥﻫﺎ یک ﺳﺎﺯﻣﺎن ﺟﺎﺳﻮﺳﯽ آمریکایی ﺩﯾﮕﺮ به نام ‏«ﺍﺳﺘﯿﺘﺰﻣﻦ» ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺣﺎﺿﺮ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ زمان های دور ﺑﺎ ﮐﯿﻨﮕﺰﻣﻦ ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻣﻮﺭﺍﻥ ﺯﺑﺪﻩ ﺭﺍ ﻣﯽﺳﻨﺠﺪ، ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ مخفی ﺑﺎﯾﺪ برای نجات دنیا دوباره ﺑﻪ ﻫﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻨﺪ ﺗﺎ یک ﺩﺷﻤﻦ ﻭﺍﺣﺪ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺑﺒﺮﻧﺪ، ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﮕﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻋﺎﺩﺕ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ….

تصویر جدید که در زیر آنرا مشاهده می کنید توسط وبسایت People منتشر شده و عوامل اصلی Kingsman: The Golden Circle را کنار هم قرار داده است. در تصویر می توانیم قدیمی و تازه واردها را کنار هم مشاهده کنیم، شمال ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻓﺮﺙ، بری و حتی ﺟﻮﻟﯿﻦ ﻣﻮﺭ. بهتر است خودتان ببینید:

Kingsman 2

در آخرین روزهای تیر ماه بود که تریلری جدید از قسمت دوم Kingsman منتشر شد و بواسطه آن موفق شدیم بهترین نگاه خودمان را به شخصیت ها، داستان و وقایع این فیلم کمدی-اکشن که ادامه ای است بر «ﮐﯿﻨﮕﺰﻣﻦ: ﺳﺮﻭﯾﺲ ﻣﺨﻔﯽ» داشته باشیم. همانطور که اشاره کردیم فیلم Kingsman: The Golden Circle توسط ﻣﺘﯿﻮ ﻭﺍﻥ کارگردانی شده است، کارگردانی که در کارنامه هنری او می توانیم فیلم های مختلفی از جمله X-Men: First Class (مردان ایکس: کلاس اول)، Kick-Ass و قسمت اول Kingsman را مشاهده کنیم. او در کنار ﺟﯿﻦ ﮔﻮﻟﺪﻣﻦ داستان فیلم جدید را نوشته است.

اکران این فیلم قرار است از بیست و دوم سپتامبر مصادف با جمعه سی و یکم شهریور ماه آغاز شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.