تعدادی کاراکتر پوستر جدید از فصل دوم سریال Strangers Things (چیزهای عجیب) منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های جدید و قدیمی سریال داشته باشیم. اگر به یاد داشته باشید فصل نخست این سریال در اینترنت طوفانی عظیم به پا کرد و مورد توجه منتقدین و نیز مخاطبین نتفلیکس قرار گرفت، حال قبل از جشن هالووین می توانیم اپیزودهای فصل دوم سریال را تماشا کنیم. با توجه به موفقیت فصل نخست کاملا قابل انتظار است فصل جدید خیلی بهتر و جالبتر باشد، از طرفی تایید شده که فصل سوم هم ساخته خواهد شد و شایعه ها هم خبر از فصل چهارم می دهند، بنابراین Stranger Things سالهای زیادی را همراه ما خواهد بود.

این روز تمام نگاه ها به سوی فصل هفتم Game of Thrones دوخته شده و همه دوست دارند اطلاعات تازه ای از فصل هشتم آن کسب کنند، اما بعد از اینکه نگاه ها از این سریال دور شد، همه به سوی فصل دوم Stranger things هجوم خواهند آورد! در حال حاضر حدود دو ماه تا تاریخ انتشار فصل دوم این سریال علمی-تخیلی و دیدنی مانده، و حالا نتفلیکس تعدادی کاراکتر پوستر جدید از آن منتشر کرده است که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آنها داشته باشید. باید اشاره کنیم که ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از فصل دوم Stranger Things داریم اما سازندگان نوید فصلی تماشایی و تاریک تر را داده اند که فقط باید صبر کنیم تا خودمان ببینیم. همچنین لازم است بدانید که فصل جدید شباهت زیادی به یک فیلم سینمایی دارد، انگار که یک داستان بزرگ و طولانی را در چندین اپیزود به نمایش میگذارند!

این دوازده پوستر توسط حساب توییتر Stranger Things به اشتراک گذاشته شده و در آنها می توانیم شخصیت های فصل نخست را در کنار دو چهره جدید مشاهده کنیم؛

نتفلیکس تایید کرده است که در تاریخ بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۷ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۵ ﺁﺑﺎﻥ ۱۳۹۶) شاهد عرضه این سریال خواهیم بود. اگر از علاقه مندان به «چیزهای عجیب» هستید خوشحال باشید و چون زیاد نمانده است. لازم به اشاره است که ماجراهای فصل ۲ یکسال بعد از اتفاقات فصل نخست رخ می دهد، یعنی سال ۱۹۸۴. در ضمن باید بدانید کـه در این فصل شاهد حضور شخصیت هایی جدید خواهیـم بود.

پیش از این: تریلر کامیک-کان فصل دوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) – یازده باز میگردد!

از بازیگران اصلی سریال Stranger Things می توانیم به ﻭﯾﻨﻮﻧﺎ ﺭﺍﯾﺪﺭ در نقش ﺟﻮﯾﺲ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﻣﺎﺩﺭ ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﻭ ﻭﯾﻞ)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ در نقش ﺟﯿﻢ ﻫﺎﭘﺮ (ﮐﻼﻧﺘﺮ ﺷﻬﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ)، ﻓﯿﻦ ﻭﻟﻔﻬﺎﺭﺩ در نقش ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻭﯾﻠﺮ، ﻣﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ در نقش ﺍﻟﻮﻥ ‏(۱۱‏)، ﮔﯿﺘﻦ ﻣﺎﺗﺎﺭﺍﺗﺰﻭ در نقش ﺩﺍﺳﺘﯿﻦ ﻫﻨﺪﺭﺳﻮﻥ، ﺳﻠﺐ ﻣﮏ ﻻﮔﯿﻠﻦ در نقش ﻟﻮﮐﺎﺱ ﺳﯿﻨﮑﻠﺮ، ﻧﺎﺗﺎﻟﯿﺎ ﺩﺍﯾﺮ در نقش ﻧﺎﻧﺴﯽ ﻭﯾﻠﺮ (ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻣﺎﯾﮑﻞ)، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﯿﺘﻮﻥ در نقش ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻭﯾﻞ ﺑﺎﯾﺮﺯ)، ﮐﺎﺭﺍ ﺑﻮﯾﻨﻮ در نقش کارن ویلر (مادر نانسی و مایک)، ﻧﻮﺝ ﺍﺳﮑﻨﭗ در نقش ﻭﯾﻞ ﺑﺎﯾﺮﺯ، ﺟﻮ ﮐﺮﯼ در نقش ﺍﺳﺘﯿﻮ ﻫﺎﺭﯾﻨﮕﺘﻮﻥ (ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻧﺎﻧﺴﯽ) اشاره کنیم. از تازه واردها هم می توانیم ﺷﺎﻥ ﺁﺳﺘﯿﻦ ‏(ﺳﻪ ﮔﺎﻧﻪ ﺍﺭﺑﺎﺏ ﺣﻠﻘﻪ ﻫﺎ) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﺟﺪﯾﺪ ﺟﻮﯾﺲ ﺑﺎﯾﺮﺯ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺑﺎﺏ، ﺩﮐﺮ ﻣﻮﻧﺘﮕﻮﻣﺮﯼ ‏(ﻓﯿﻠﻢ Power Rangers) و ﺳﯿﺪﯼ ﺳﯿﻨﮏ ‏(Odyssey) در نقش مکس و بیلی که به دیگر بچه های مدرسه می پیوندند، و نیز ﭘﻞ ﺭﺍﯾﺰﺭ ‏(Mad About You) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻧﺮﮊﯼ را نام ببریم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.