امروز شبکه The CW تیزری جدید از فصل سوم سریال علمی-تخیلی Legends of Tomorrow منتشر کـرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های نام آشنای سریال داشته باشیم و برای نخستین بار زری ادریانا (با نقش آفرینی Tala Ashe) را مشاهده کنیم، او قرار است در فصل سوم به تیم افسانه ها بپیوندد و از ستارگان اصلی سریال خواهد بود. این تیزر یک دقیقه ای به موضوع اصلی فصل سوم اشاره ای مستقیم دارد؛ تیم افسانه ها باز میگردد تا تاریخ را از نو بسازد و آن را به شکل سابق خودش بازگرداند!

در پایان فصل دوم مشاهده کردیم که تیم افسانه ها برخلاف نصیحت های ریپ هانتر عمل کردند و زمان را به بازی گرفتند و در نهایت موجب انفجار آن شدند، حال همه چیز به هم ریخته است. در فصل سوم ریپ هانتر قصد دارد اوضاع را سر و سامان دهد! ریپ سالهاست که سعی می کند به افسانه ها بفهماند زمان چیز ظریفی است و در مقابل آن باید خیلی مراقب بود، اما در نهایت عامل اینکه زمان به دست چند نخاله که خودشان را افسانه می نامند افتاد همین آقای ریپ بود و از سهل انگاری او سرچشمه می گیرد. با این حال او همواره تلاش کرد تا تیم افسانه هـا را به سمت درست هدایت کند، اما این اواخر بخاطر چند مشکل کوچک از جمله یک تندروی نابغه چندان موفق عمل نکرد و نتیجه یک فاجعه بود.

اکنون چند ماهی است که خبر داریم قرار است در فصل سوم شاهد یک شخصیت جدید به نام زری باشیم، این شخصیت حضور طولانی مدتی در کمیک های DC داشته است و بد نیست بدانید که از فامیل های خانواده شزم است. حال در تیزر می بینیم که او بتازگی با تیم افسانه ها ملاقات کرده است، جالب اینجاست که او از تیم می پرسد شما ابرقهرمانید؟ اتم جواب می دهد که ما زمان را نجات می دهیم، در واقع سعی می کنیم که نجاتش دهیم!! با این حساب خودشان هم می دانند که چه بلایی بر سر دنیا آورده اند. تیزر جدید:

با توجه خلاصه داستان فصل متوجه شویم؛ تیم افسانه ها بعد از شکست دادن ایبارد ثاون و گروه شرور او Legion of Doom با تهدید جدیدی روبرو می شوند که در واقع نتیجه فعالیت های خودشان در فصل قبلی است. ما دوباره با آنها در لحظه ای ملاقات می کنیم که بطور اساسی خط زمانی را خراب و یک ناهنجاری تاریخی ایجاد کرده اند. افسانه های حالا باید راهی پیدا کنند تا تمام ناهنجاری ها را به شکل عادی و اصلی خودشان بازگردانند، آن هم قبل از اینکه جریان زمان از هم بپاشد. اما قبل از اینکه بتوانند به صحنه عمل بازگردند، ریپ هانتر (با بازی Arthur Darvill) و آژانس زمان تازه تاسیس شده او روش های آنها را زیر سوال می برند و باعث از هم پاشیدن تیم افسانه ها می شود، تا اینکه میک روری (با بازی Dominic Purcell) یکی از آنها را در وسط تعطیلاتش در ﺁﺭﻭﺑﺎ پیدا می کند! این ملاقات باعث ایجاد یک فرصت دوباره برای ادامه دادن به قهرمان بازی ها می شود، و تیم را دوباره دور هم جمع می کند.

همچنین باید این نوید را به شما دهیم که تمام شخصیت های اصلی سریال برای فصل جدید باز میگردند، از جمله ریپ که بتازگی گفته شده قرار نیست شخصیت شرور فصل سوم باشد و تنهـا در روش حل مشکلات چند اختلاف نظر کوچک با تیم افسانه ها خواهـد داشت. او قرار است تیم جدیدی برای خودش داشته باشد. پخش ﻓﺼﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺍﺯ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ‏(ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ‏) ﺁﻏﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

لازم به اشاره است طی برگزاری پنل سریال در همایش کامیک-کان برای حاضرین فاش شد که لئونارو اسنارت معروف به کاپیتان کلد (با نقش آفرینی Wentworth Miller) و دیمین دارک (Neal McDonough) قرار است در فصل سوم حضور داشته باشند. گفته شده کـه دارک ‘ترسناک تر از همیشه’ خواهد بود و اسنارت هم به جمع دوستانش باز میگردد، البته تایید نشد که او قرار است بازیگر اصلی فصل سوم باشد یا نه، بنابراین ممکن است فقط در چند اپیزود حضور داشته باشد، در مورد اینکه چطور قرار است بازگردد هم حرفی زده نشد، اگر به یاد داشته باشید او در فصل اول سریال کشته شده بود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.