بعد از مدت ها انتظار و گوش دادن به شایعه های مختلف، ساعتی پیش مطلع شدیم که کار بر روی فیلم بعدی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU)، از روز سه شنبه آغاز شده است. این فیلم که !Shazam (شزم) نام دارد توسط ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ (آنابل: آفرینش) کارگردانی خواهد شد، این کارگردان با انتشار یک تصویر در صفحه رسمی اینستاگرام خودش خبر از آغاز فاز پیش-تولید این فیلم سینمایی ابرقهرمانی داده است.

ما سالهاست که درباره یک فیلم بالقوه !Shazam می شنویم، این پروژه تاکنون چندین شروع دروغین به خودش دیده است و دوره های زمانی مختلفی را در انتظار یک شروع واقعی منتظر مانده و توسط تازه هایی از دیگر پروژه های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ تحت الشعاع قرار گرفته است. ما سالهاست که می شنویم ﺩﻭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ قرار است در نقش دشمن دیرینه شزم، یعنی بلک ادم ظاهر شود، اما در نهایت گفته شد که چنین اتفاقی نمی افتد و در عوض ما شاهد تولید یک فیلم اختصاصی برای این شخصیت پرطرفدار خواهیم بـود. در این بین، در ماه جولای بود که کارگردان Lights Out و Annabelle: Creation ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی فیلم Shazam قرارداد بست، و حالا می توانیم با اطمینان بیشتری بگوییم که این فیلم طبق برنامه اعلام شده پیش می رود و در ماه آوریل ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد.

انتظار داریم که تولید فیلم از سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ آغاز شود، به همین خاطر ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ چند ماهی وقت دارد تا با بازیگران مورد نظر خودش قرارداد ببندد و نظر عوامل مناسب را به سوی پروژه جلب کند، لوکیشن های مورد نظرش برای تصویربرداری را انتخاب و خلاصه دیگر کارهای لازم برای کلید خوردن پروژه و آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری را به سرانجام برساند و در نهایت استارت فاز تولید را بزند. نیازی به گفتن نیست اما او بعنوان کارگردان کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و تازه ترین پست صفحه اینستاگرامش نشان می دهد که کار خودش را آغاز کرده است.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم که در نهایت چه کسانی جلوی دوربین این کارگردان می روند و اینکه برادران وارنر چه تاریخی را برای شروع اکران فیلم در نظر دارند. در این بین بزودی شاهد انتشار تصاویر و اخبار بیشتری از بازیگران و دیگر عوامل Shazam خواهیم بود، همچنین هنوز باید اعلام شود که چه کسی قرار است شخصیت اصلی این فیلم باشد. با اینکه چند سال است نام Shazam را می شنویم، هنوز اطلاعات زیادی از این فیلم نداریم. مثلا بتازگی اعلام شده که بلک ادم قرار نیست شخصیت شرور این فیلم باشد و در عوض با یک فیلم اختصاصی به داستان آن پرداخته می شود، حال معلوم نیست شرور اولین فیلم اختصاصی شزم چه کسی خواهد بود. با این حساب قابل انتظار است که طی چند ماه آینده خبرهای بیشتری از این فیلم بشنویم، پس منتظر باشید…..

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.