اگر سریال The Defenders را تماشا نکرده اید خواندن این گزارش پیشنهاد نمی شود!

مارول اولین تصویر از فصل دوم سریال دیدنی Luke Cage را منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم اولین نگاه خودمان را به دست مصنوعی میستی نایت داشته باشیم. کسانی که با شخصیت میستی در کمیک های مارول آشنایی دارند از زمانی که Simone Missick برای ایفای نقش کارآگاه میستی نایت در فصل نخست Luke Cage انتخاب شد، می دانستند که بلاخره یک روز او صاحب یک بازوی مصنوعی می شود اما کسی نمی دانست این اتفاق چه زمانـی رخ خواهد داد. در کمیک ها این دست مصنوعی هدیه ای بود از سوی تونی استارک، اما ظاهرا در سریال چنین اتفاقی نمی افتد. با توجه به آشنایی میستی با لوک کیج و حوادث فصل نخست قابل حدس بود که بلاخره چنین اتفاقی رخ خواهد داد، اما The Defenders به کار پایان داد.

زمانی که میستی سعی کرد به کولین وینگ هنگام درگیری با باکوتو (Bakuto) کمک کند، دست خودش را از دست داد. در پایان سریال هم کولین به ملاقات او در بیمارستان رفت و ما میستی را بر روی تخت و در حال استراحت دیدیم، او به میستی گفت که بیمارستان دنی از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد. پیش از این اعلام شده است که میستی در فصل دوم سریال Iron Fist (مشت آهنی) حضور خواهد داشت، پس احتمالا او را با بازوی مصنوعی اش در فصل دوم این سریال مشاهده خواهیم کرد. حال نه تنها می دانیم بزودی میستی و دست جدیدش را مشاهده خواهیم کرد، اکنون می توانیم تصویری جدید از او را ببینیم.

وبسایت EW طی روز جاری این عکس جالب را منتشر کرد که در واقع اولین نگاه رسمی ما به فصل جدید این سریال است؛

Luke cage

نسخه کمیک بوکی میستی نایت بازوی خودش را در یک انفجار بمب از دست می دهد، بعد از آن هم تونی به او یک بازوی مصنوعی هدیه می دهد که دارای قدرت هایی خاص است و در واقع نوعی سلاح می باشد. حال به نظر نمی رسد بازویی که در تصویر مشاهده می کنیم شباهت زیادی به نسخه کمیکی داشته باشد و بعید است مانند آن دارای قدرت هایی خاص باشد، اما ممکن است در آینده چند ارتقا به خودش ببیند. در این میان باید اشاره کنیم که این تصویر ممکن است خارج از پروسه تولید گرفته شده باشد، به عبارتی مارول این عکس را منتشر کرده تا از بازوی جدید میستی رونمایی کند و بگوید که در فصل دوم حضور خواهد داشت.

میستی نایت به واسطه فصل اول Luke Cage وارد دنیای مارول/نتفلیکس شد اما The Defenders او را به دنی رند و داستان مشت آهنی مرتبط کرد، حال او همزمان با لوک کیج و دنی در ارتباط خواهد بود و قابل انتظار است که طی سالهای آینده نقش پررنگ تری در وقایع این دنیا داشته باشد. لازم به اشاره است که هنوز تاریخ انتشار فصل دوم Luke Cage اعلام نشده اما احتمالا بزودی معلوم خواهد شد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.