کمپانی وارنر بروس بتازگی اعلام کرده است که فیلم منشا جوکر ممکن است روایتی تاریک و خیلی واقعی از این دیوانه کلاسیک کمیک های بتمن باشد! در حالی که DC Films هنوز به موفقیتی که Wonder Woman طی سال جاری کسب کرده می نازد و در حال کار بر روی فیلم پاییزی Justice League است، طی حرکتی غیرمنتظره اعلام کرده است که قصد دارد فیلم هایی بسازد که ارتباطی به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) ندارند و کاملا مستقل عمل می کنند. حال این استودیو در نظر دارد تا این کار را با تولید فیلم منشا جوکر آغاز کند. گفته شده که در این فیلم یک بازیگر جدید به ایفای نقش جوکر می پردازد، همچنین تایید شده که ﺗﺎﺩ ﻓﻠﯿﭙﺲ (فیلم The Hangover) بر روی صندلی کارگردانی آن می نشیند و ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ﺍﺳﮑﻮﺭﺳﯿﺰﯼ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ آن خواهد بود.

اینطور به نظر می رسد که تمام وقایع این فیلم در سال های ۱۹۸۰ اتفاق می افتد و قابل انتظار است که با یک فیلم جنایی و تماشایی روبرو خواهیم شد، بدون شک طرفداران جوکر برای دیدن داستان زندگی و شکل گیری او به گیشه ها هجوم خواهند آورد. وارنر بروس بواسطه این فیلم که هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده می تواند نگاهی دقیق به گذشته شخصیت جوکر داشته باشد و طرفداران او را خوشحال کند. با این فیلم می توانیم کاوشی در گذشته این شرور پرطرفدار داشته باشیم.

ﺑﺮﻧﺪﺍﻥ ﺍﺷﺎﺏ بازیگر و مبارز سابق ورزش ﻫﻨﺮﻫﺎﯼ ﺭﺯﻣﯽ ﺗﺮﮐﯿﺒﯽ (MMA) بتازگی مهمان Joe Rogen Experience بوده و طی مصاحبه اش، نام فیلم منشا جوکر را به میان آورد. ﺍﺷﺎﺏ در مورد اطلاعاتی که از این فیلم در دست دارد صحبت کرد و شنیده هایش را با همراهان به اشتراک گذاشت. ظاهرا اشاب از دوستان Todd Feldman است و Feldman هم با ﺗﺎﺩ ﻓﻠﯿﭙﺲ مرتبط است و خلاصه اینکه این اطلاعت دست دوم به دست اشاب رسیده و او هم با دیگران آنرا شریک شده است. او گفته است که:

رفیق من Todd Feldman این را با ﺗﺎﺩ ﻓﻠﯿﭙﺲ بیان کرده است. این فیلم تاریک است. مانند یک جوکر تاریک. مانند یک بچه، او یک لبخندگی همیشگی دارد و همه با او حال می کنند. این مانند روی یکی از خیابان های بروکلین است. خیلی تاریک و واقعی…..

ما طی قرن ۲۱ جوکر را در شوالیه تاریکی (با بازی ﻫﯿﺚ ﻟﺠﺮ) و همچنین در جوخه انتحار (با بازی جرد لتو) ملاقات کرده ایم، اما در این فیلم ها هرگز بطور دقیق اشاره ای به گذشته او نشد، مگر اینکه سازندگان Gotham اشاره ای به او کنند و هر از گاهی نگاهی به او داشته باشد که باز هم نمی تواند جای یک فیلم اختصاصی را بگیرد. اما با تصمیم جدید وارنر بروس طرفداران متوجه خواهند شد که چطور جوکر به وجود می آید و اینکه چطور یک بچه قلدر تبدیل می شود به یک قاتل روان پریش و جنایتکار که همیشه سعی می کند همیشه بخندد! حال اگر سازندگان در انتخاب بازیگر و نگارش سناریو نهایت تلاش خودشان را خرج کنند، ما قطعا با یک فیلم زیبا و دیدنی روبرو خواهیم شد، فیلمی که فرصت ماندگار شدن را دارد.

در مورد تاریخ شروع اکران هنوز حرفی زده نشده است و باید بیشتر صبر کنیم. پس اطلاعات بیشتر بزودی….

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.