ما بتازگی شایعه ای شنیده ایم که احتمالا به گوش شما هم خورده است، شنیده ایم که کارگردان فیلم سینمایی Housebound آقای ﺟﺮﺍﺭﺩ ﺟﺎﻧﺴﺘﻮﻥ یکی از افرادی بوده است که کمپانی برادران وارنر در نظر داشته تا او را بر روی صندلی کارگردانی فیلم سینمایی Justice League Dark بنشاند، اما گزارش های تازه منتشر شده خبر می دهند کـه WB او را استخدام کرده تا بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه این فیلم ابرقهرمانی کار کند!! طبق گزارش تازه وبسایت Deadline، ﺟﺮﺍﺭﺩ ﺟﺎﻧﺴﺘﻮﻥ استخدام شده تا جلایی به ﻓﯿﻠﻢنامه Justice League Dark، فیلم جدید کمپانی برادران وارنر بدهد، از طرف دیگر مطلع شده ایم که همچنان در جستجوی یک فرد مناسب هستند تا بر روی صندلی کارگردانی فیلم بنشیند.

هفته گذشته بود که یک شایعه خبر داد ﺟﺎﻧﺴﺘﻮﻥ ممکن است بعنوان کارگردان Justice League Dark (ﻟﯿﮓ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺗﺎﺭﯾﮏ) انتخاب شود، از دیگر نام های به میان آمده هم می توانیم به کارگردان فیلم ترسناک Life که طی سال جاری پا به گیشه گذاشت، ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ اشاره کنیم که چهره شناخته شده ای در میان فیلم دوستان است. حال گفته شده که ﺟﺮﺍﺭﺩ ﺟﺎﻧﺴﺘﻮﻥ ﻓﯿﻠﻢنامه جدیدی را به استودیو ارائه داده که ظاهـرا اثر تاثیر برانگیزی بوده است، به همین خاطر به نظر نمی رسد که او قرار باشد پشت دوربین قرار بگیرد.

گزارش تازه منتشر شده همچنین تایید می کند که Andrés Muschietti خیلی به بستن قرارداد برای کارگردانی فیلم نزدیک بوده است اما با به میان آمدن نام فیلم سینمایی اقتباسی و ترسناک IT، و دو قسمتی بودن آن ظاهرا او همه چیز را کنار گذاشته تا بر روی ادامه اجتناب ناپذیر IT کار کند. با این حساب در حال حاضر برادران وارنر و کمپانی ﺩﯼﺳﯽ با جدیت بیشتری در جستجوی یک کارگردان هستند و قطعا بزودی خبرهای بیشتری در این مورد خواهیم شنید. در پایان باید اشاره کنیم که وقایع فیلم Justice League Dark در دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ اتفاق می افتد و قرار است نقش مهمی در این دنیای اشتراکی داشته باشد.

پیش از این: احتمالا Justice League Dark و Batgirl فیلم های بعدی ﺩﯼﺳﯽ هستند که تولید می شوند

اولین اخبار از فیلم Justice League Dark در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، وقتی که ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ (حاشیه اقیانوس آرام) تایید کرد در حال کار بر روی یک عنوان اقتباسی است. اولین عنوان این فیلم سینمایی Dark Universe بود اما بعد از اینکه کمپانی یونیورسال پیکچرز یک دنیای اشتراکی از هیولاها را با عنوان Dark Universe افتتاح کرد، فیلم دچار تغییر نام شد و اکنون با اسم Justice League Dark شناخته می شود. اما باز هم باید برای انتشار عنوان رسمی صبر کنیم.

طبق صحبت های ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ در این فیلم قرار است شاهد حضور کاراکترهای مختلف و معروفی از جمله ﺩﮐﺘﺮ ﺍﻟﮏ ﻫﺎﻟﻨﺪ/ﺳﻮﺍﻣﭗ ﺗﯿﻨﮓ، ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ/ﻫﻞﺑﻠﯿﺰﺭ، جیسون بلاد/ﺍﺗﺮﯾﮕﻦ ﺭﻭﺡ ﺧﺒﯿﺚ، ﺍﺳﭙﮑﺘﺮ، ﻧﯿﻤﻮ ﺍﯾﻨﻮﻭﺩﻭ/ﻣﺎﺩﺍﻡ ﺯﻧﺪﻭ، بوستون برند/ﺩﺩﻣﻦ و نیز ﺯﺍﺗﺎﻧﺎ ﺯﺍﺗﺎﺭﺍ باشیم. ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای فیلم ارائه داد اما بعد از آن پروژه را ترک کرد، ﺩﺍﮒ ﻟﯿﻤﺎﻥ هم قرار بود کارگردان فیلم باشد اما بخاطر تداخل زمانی با کارهای دیگرش – فیلم سینمایی Chaos Walking – مجبور به خروج از پروژه شد….

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.