طی روز جاری تعدادی پوستر از شخصیت های فیلم درام، ترسناک علمی-تخیلی Flatliners منتشر شد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های ماجراجوی این فیلم داشته باشیم. اهالی هالیوود طی چند سال اخیر به بازسازی فیلم های قدیمی علاقه شدیدی پیدا کرده اند، یا مثلا به سراغ فیلم های کلاسیک می روند و ادامه ای برای آنها می سازند، مانند همین Flatliners که در واقع بازسازی/ادامه ای است بر فیلمی مهیج به همین نام محصول ۱۹۹۰ که توسط ﺟﻮﺋﻞ ﺷﻮﻣﺎﺧﺮ کارگردانی شده بود و ﮐﯿﻔﺮ ﺳﺎﺗﺮﻟﻨﺪ، ﺟﻮﻟﯿﺎ ﺭﺍﺑﺮﺗﺲ و ﮐﻮﯾﻦ ﺑﯿﮑﻦ تعدادی از بازیگران آن بودند.

تایید شده که اکران فیلم سینمایی Flatliners جدید که توسط ﻧﯿﻠﺰ ﺁﺭﺩﻥ ﺍﻭﭘﻠﯿﻮ (ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺑﺎ ﺧﺎﻟﮑﻮﺑﯽ ﺍﮊﺩﻫﺎ) کارگردانی شده قرار است از ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۷ ﻣﻬﺮ آغاز شود و احتمالا تعدادی از عاشقان ژانر ترس را به گیشه ها خواهند کشاند. ﻓﯿﻠﻢنامه فیلم جدید توسط ﺑﻦ ﺭﯾﭙﻠﯽ (Species: The Awakening) نوشته شده و ﭘﯿﺘﺮ ﻓﯿﻼﺭﺩﯼ – قسمت او را هم او نوشته بود – نویسنده آن است. حال پیشنهاد می کنیم که حتما نگاهی به کاراکتر پوسترهای این فیلم تماشایی داشته باشید تا کمی بیشتر با شخصیت های آن آشنا شوید. لازم به اشاره است که پیش از این هم چندین تریلر و پوستر از فیلم سینمایی Flatliners منتشر شده که بواسطه آنها موفق شدیم نگاهی دقیق تر به فیلم داشته باشیم.

در خلاصه داستان فیلم آمده است که:

در فیلم سینمایی Flatliners ما پنج دانشجوی پزشکی را مشاهده می کنیم که امیدوارند به رمز و رازهای چیزی که فراتر از محدوده زندگی نهفته است دسترسی پیدا کنند، به همین خاطر دست به آزمایشی جسورانه و خطرناک می زنند. آنها در دوره های زمانی خیلی کوتاه قلب های خودشان را متوقف می کنند و از این راه به تجربه های نزدیک به مرگ دست می یابند – به آنها یک دسترسی مستقیم به زندگی پس از مرگ می دهد. هرچه که تحقیقات بیشتر و بیشتر خطرناک می شود، آنها مجبورند تا با گناهان گذشته خودشان روبرو شوند، از همه بدتر آنها باید با عواقب ﻓﺮﺍﻃﺒﯿﻌﯽ حاصل از ورود غیر مجاز به طرف دیگر هم دست و پنجه نرم کنند!

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.