ساعتی پیش شاهد انتشار دومین تریلر بین المللی فیلم سینمایی اکشن-مهیج American Assassin بودیم که بواسطه آن می توانیم نگاهی دقیق تر به این فیلم هیجان انگیز که ﺩﯾﻠﻦ ﺍﻭﺑﺮﺍﯾﺎﻥ (سریال Teen Wolf) ستاره درخشان آن است داشته باشیم. ما تاکنون شاهد انتشار چندین تریلر و پوستر از این فیلم دیدنی بوده ایم که به لطف آنها اکنون اطلاعات نسبتا کاملی از این فیلم داریم. بد نیست بدانید که «ﺁﺩﻡﮐﺶ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ» بر اساس رمانی به همین نام نوشته ﻭﯾﻨﺲ ﻓﻠﯿﻦ که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، ساخته شده و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻭﻧﺘﺴﺎ (سریال Homeland و Second Chance) آنرا کارگردانی کرده است.

ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ بازیگری با سابقهِ نامزدی برای دریافت اسکار که این روزها فیلم Spider-Man: Homecomig را روی پرده دارد، و ﺩﯾﻠﻦ ﺍﻭﺑﺮﺍﯾﺎﻥ که تابستان امسال در آخرین فصل از سریال Teen Wolf دیده شده و او را در سینما بواسطه فرانچایز ﺩﻭﻧﺪﻩ ﻣﺎﺭﭘﯿﭻ می شناسیم دو بازیگر اصلی این فیلم هستند. «ﺁﺩﻡﮐﺶ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ» قطعا از پرفروش ترین فیلم های ۲۰۱۷ نخواهد بود، اما اطمینان داریم که از هیجان انگیز فیلم های سال جاری میلادی است، در واقع با نگاهی به تریلرهای منتشر می توانید به راحتی به همین نتیحه برسید که با عنوانی اکشن و دیدنی طرف هستید. در خلاصه داستان رسمی American Assassin آمده است که:

ﺁﺩﻡﮐﺶ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ داستان آغاز میچ رپ (با بازی Dylan O’Brien) را روایت می کند، یک ﻣﺎﻣﻮﺭ باهوش سازمان ﺳﯿﺎ ﮐﻪ ﺯﯾﺮ ﻧﻈﺮ ﮐﻬﻨﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺟﻨﮓ ﺳﺮﺩ، ﺍﺳﺘﻦ ﻫﺮﻟﯽ ‏(ﺑﺎ ﺑﺎﺯﯼ Michael Keaton) فعالیت ﻣﯽﮐﻨﺪ و آموزش می بیند. ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺗﻮﺳﻂ معاون رئیس سازمان سیا ﺁﯾﺮﯾﻦ ﮐﻨﺪﯼ ‏(ﺑﺎ Sanaa Lathan) ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﺗﺎ ﯾﮏ ﻣﻮﺝ ﺍﺯ ﺣﻤﻼﺕ تصادفی ﺑﻪ اهداف نظامی و غیر نظامی ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﮐﻨﻨﺪ. این دو با هم یک الگو در این آشوب پیدا می کنند که در نهایت آنها را مجبور به همکاری با یک مامور خطرناک ترک (با بازی Shiva Negar) به نام آنیکا می کند تا با هم ﺟﻠﻮﯼ ﯾﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖ مرموز (با بازی Taylor Kitsch) به نام روح را بگیرند، البته قبل از اینکه به هدفش برسد و ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﺟﻨﮓ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﻨﺪ…..

از ستارگان American Assassin می توانیم به ﺩﯾﻠﻦ ﺍﻭﺑﺮﺍﯾﺎﻥ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ (Spider-Man: Homecoming)، ﺗﯿﻠﻮﺭ ﮐﯿﭻ (فیلم جان کارتر)، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺍﺩﮐﯿﻨﺰ (Doctor Strange)، ﺳﻨﺎ ﻟﯿﺜﻦ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺳﻮﺷﻪ، ﺷﯿﻮﺍ ﻧﮕﺎﺭ (My Babysitter’s a Vampire)، ﻧﻮﯾﺪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ (سریال میهن)، ﺍﯾﻮﯼ ﻭﺭﯼ و ﺳﯿﺪﻧﯽ ﻭﺍﯾﺖ اشاره کنیم. لازم به اشاره است که ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺷﯿﻒ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻓﯿﻨﭻ (ﻫﯿﺘﻤﻦ: ﻣﺄﻣﻮﺭ ۴۷)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺯﻭﺋﯿﮏ (ﺟﮏﺭﯾﭽﺮ: ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺎﺯﻧﮕﺮﺩ) و ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ ﻫﺮﺳﮑﻮﻭﯾﺘﺰ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎمه این فیلم هستند.

تایید شده که اکران این فیلم قرار است از پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۷ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۲۴ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ) آغاز شود، منتظر انتشار تصاویر و ویدیوهای بیشتری از این فیلم باشیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.