در روز تولد صد سالگی جک کربی تصویری جدید از فیلم پاییزی Thor: Ragnarok منتشر شد که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به دو شخصیت اصلی این فیلم، گرندمستر (با نقش آفرینی Jeff Goldblum) و والکری (Tessa Thompson) داشته باشیم؛ ﺟﯿﮑﻮﺏ ﮐﺎﺭﺗﺰﺑﺮﮒ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ ﺟﮏ ﮐﺮﺑﯽ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ، ﻭﯾﺮﺍﺳﺘﺎﺭ ﻭ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﮐﺘﺎﺏﻫﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ، ﺍﻫﻞ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎست که ﺑﻪ ﻫﻤﺮﻩ ﺍﺳﺘﻦ ﻟﯽ ﻭ ﭼﻨﺪ ﻃﺮﺍﺡ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺨﺼﯿﺖﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ، ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ، ﻣﻦ ﻫﺎﻧﺘﺮ، ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ، ﻫﺎﻟﮏ، ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و از همه مهم تر ثور ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. در کنار گرندمستر و والکری هم می توانیم توپاز (با بازی Rachel House) محافظ شخصی و وردست گرندمستر را مشاهده کنیم که در بسیاری از کارها با هم همکاری می کنند. قسمت Thor که پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ ثور است توسط ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﺍﯾﺘﯿﺘﯽ کارگردانی شده و ﺍﺭﯾﮏ ﭘﯿﺌﺮﺳﻮﻥ نویسنده آن است. اکران این فیلم قرار است از تاریخ ﺳﻮﻡ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ جمعه ۱۲ ﺁﺑﺎﻥ ۹۶ آغاز شود و سومین فیلم کمپانی مارول استودیوز در سال جاری میلادی است.

این تصویر بتازگی توسط وبسایت خبری Yahoo Movies منتشر شده است. از ستارگان Ragnarok می توانیم به ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺛﻮﺭ، ﮐﯿﺖ ﺑﻼﻧﺸﺖ (فیلم سیندرلا) ﺩﺭﻧﻘﺶ ﻫﻼ، ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﻮﮐﯽ، ﺗﺴﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ (سریال ﻭﺳﺖﻭﺭﻟﺪ) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﺍﻟﮑﯿﺮﯼ، ﻣﺎﺭﮎ ﺭﻭﻓﺎﻟﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﺮﻭﺱ ﺑﻨﺮ معروف به ﻫﺎﻟﮏ شگفت انگیز، ﺟﻒ ﮔﻠﺪﺑﻠﻮﻡ (پارک ژوراسیک) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺮﻧﺪﻣﺴﺘﺮ، ﮐﺎﺭﻝ ﺍﻭﺭﺑﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻼﺩ، ﺍﺩﺭﯾﺲ ﺍﻟﺒﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﺎﯾﻤﺪﺍﻝ، ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻫﺎﭘﮑﯿﻨﺰ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻭﺩﯾﻦ و ﺭﯾﭽﻞ ﻫﺎﺋﻮﺱ در نقش توپاز اشاره کنیم. در Thor 3 ما با ثور ملاقات خواهیم کرد که به لطف هلای خبیث از آسگارد به بیرون رانده می شود و پا به سیاره ساکار (Sakaar) می گذارد و مجبور می شود تا جزوی از مبارزات گلادیاتوری کـه توسط گرندمستر ترتیب داده شده اند باشد و در مقابل هالک قرار گیرد.

پیش از این: ویدیویی جدید از مبارزه ثور و هالک در Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)

در آخرین روز از اردیبهشت ماه خلاصه داستان جدید Thor: Ragnarok منتشر شد، در این خلاصه با کمی تغییر آمده است کـه:

در «ثور: راگناروک» دنیای ثور در شرف انهدام است. برادر حیله گر او، لوکی، ﺁﺳﮕﺎﺭﺩ را در اختیار گرفته است، هلای قدرتمند (Hela) برای دزدیدن تخت پادشاهی ظاهر می شود در حالی کـه ثور در طرف دیگری از دنیا بدون ﭼﮑﺶ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ زندانی شده است. برای فرار از اسارت و محافظت از خانه اش آسگارد در مقابل خطر نابودی بواسطه ﺭﻭﯾﺪﺍﺩ ﻣﺤﺘﻤﻞ ﺍﻟﻮﻗﻮﻉ ﺭﺍﮔﻨﺎﺭﻭﮎ که به همه چیز پایان خواهد داد، ثور نخست باید در مبارزه ای به سبک گلادیاتوری در مقابل یک بیگانه مرگبار پیروز شود، این بیگانه کسی نیست جز متحد و همکار سابق خودش در تیم انتقامجویان….. هالک شگفت انگیز!!

Thor: Ragnarok

همانطور که اشاره کردیم اکران این فیلم از ﺳﻮﻡ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ جمعه ۱۲ ﺁﺑﺎﻥ ۹۶ آغاز خواهد شد و انتظار می رود که از موفق ترین فیلم های پاییز امسال و در کل سال ۲۰۱۷ باشد. حال فقط باید صبر کنیم….

Rating: 3.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.