تصویر تازه منتشر شده از فیلم سینمایی ترسناک IT باشگاه بازنده ها را نشان می دهد که با بزرگترین تهدید زندگی خودشان مواجه شده اند. در سال ۱۹۹۰ بود که یک مینی سریال با نقش آفرینی ﺗﯿﻢ ﮐﻮﺭﯼ بعنوان ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ بر اساس کتاب سوپرنچرال ترسناک استیون کینگ نویسنده مشهور کتاب های ترسناک ساخته شد. این سریال توجه بسیاری از طرفداران عناوین ترسناک را به سوی خودش جذب کرد تا جایی که بعد از گذشت سه دهه نه تنها نام IT را زنده نگه داشت، عده ای را مجاب کرد که یک فیلم سینمایی اقتباسی هم از این کتاب پرطرفدار بسازند و حال ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ قرار است دلقک ترسناک این فیلم مورد انتظار باشد.

فیلم سینمایی IT توسط Andrés Muschietti کارگردانی شده و IT: Part 1 – The Losers’ Club (آن: قسمت اول – باشگاه بازنده ها) نام دارد، این فیلم داستان گروهی از بچه ها را روایت می کند که به “باشگاه بازنده ها” معروف هستند و تصمیم می گیرند که به مصاف یک موجود شیطان صفت بروند و در این مسیر با بزرگترین ترس های زندگی خودشان روبرو میشوند. آنها از همه طرف توسط شیطان احاطه شده اند، اما با این حال تصمیم می گیرند که یک بار برای همیشه او را نابود کنند!! اینطور به نظر می رسد که خیلی ها شهر دری را نفرین شده می دانند – شهری که وقایع فیلم در آن روی می دهد – نفرین با یک چیز شیطانی، یک دلقک شیطان صفت. حال در این میان فقط چند بچه مدرسه ای تصمیم می گیرند بجای ترسیدن در مقابل این شیطان بایستند.

این اولین فیلم از یک دوگانه است که قرار است سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد و تاکنون چند تریلر و تصویر از آن منتشر شده است. حال Yahoo ساعتی پیش تصویری جدید از این فیلم منتشر کرد که در ادامه می توانید نگاهی به آن داشته باشید و باشگاه بازنده ها را مشاهده کنید. در تصویر میتوانیم رهبر گروه بیل دنبرو (با بازی Jaeden Lieberher) را مشاهده کنیم که برادر بزرگ جورجی، یکی از اولین قربانی های ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ است. در کنار بیل هم بن هنسکام (Jeremy Ray Taylor)، بورلی ماش (Sophia Lillis)، ادی کسپبراک (Jack Dylan Grazer) و استنلی یوریس (Wyatt Oleff) را مشاهده کنیم.

در خلاصه داستان IT 2017 آمده است که:

با آغاز ناپدید شدن بچه ها در شهر کوچک دری (Derry)، گروهی از بچه های شجاعِ شهر وقتی کـه تصمیم می گیرند در مقابل یک ﺩﻟﻘﮏ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ که ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ ‏(Pennywise) نام دارد بایستند با بزرگترین ترس های زندگی خودشان روبرو می شوند، موجودی ﻣﺎﻭﺭﺍﻟﻄﺒﯿﻌﻪ ﺷﯿﻄﺎﻧﯽ که در قالب یک دلقک ظاهر شده و تاریخچه ای غنی از جنایات و ویرانی های بسیار دارد که به چندین قرن قبل باز میگردد!!

حال خودتان تصور کنید رویارویی چند بچه با یک شیطان باتجربه و خبیث چگونه خواهد بود! البته کسانی که کتاب IT را خوانده اند بخوبی می دانند داستان چگونه است.

این فیلم توسط Andrés Muschietti کارگردانی شده که سابقه نگارش و هدایت فیلم های ترسناک مختلفی را دارد – مثل فیلم Mama محصول ۲۰۱۳. ﭼﯿﺲ ﭘﺎﻟﻤﺮ، ﮐﺮﯼ ﻓﻮﮐﻮﻧﺎﮔﺎ (True Detective) و ﮔﺮﯼ ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ (ﺁﻧﺎﺑﻞ: ﺧﻠﻘﺖ) نیز نویسندگان ﻓﯿﻠﻢنامه IT هستند. اکران این فیلم قرار است از هشتم سپتامبر سال جاری میلادی مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱۷ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ آغاز شود.

IT 2017

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.