اینطور به نظر می رسد که ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ آماده است تا لباس تازه اش را بپوشد و مبارزه را آغاز کند! لیلی که در قسمت اول فیلم سینمایی Ant-Man حضور داشت و در نقش شخصیتی به نام هوپ ون دین ظاهر شده بود قرار است در قسمت دوم فیلم که Ant-Man And The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک) نام دارد لباس «زنبورک» را بپوشد و پا به دنیای ابرقهرمان ها بگذارد. حال لیلی ساعتی پیش با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش از لباس جدیدش رونمایی کرد و ما هم بواسطه این تصویر می توانیم اولین نگاه خودمان به آنرا داشته باشیم. در این بین باید اشاره کنیم که انتشار این تصویر مصادف شده است با تولد صد سالگی ﺟﯿﮑﻮﺏ ﮐﺎﺭﺗﺰﺑﺮﮒ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ ﺟﮏ ﮐﺮﺑﯽ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ، ﻭﯾﺮﺍﺳﺘﺎﺭ ﻭ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﮐﺘﺎﺏﻫﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ، ﺍﻫﻞ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ که ﺑﻪ ﻫﻤﺮﻩ ﺍﺳﺘﻦ ﻟﯽ ﻭ ﭼﻨﺪ ﻃﺮﺍﺡ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺨﺼﯿﺖﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ، ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ، ﻣﻦ ﻫﺎﻧﺘﺮ، ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ، ﻫﺎﻟﮏ و از همه مهم تر ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

در تصویر می توانیم هوپ ون دین را با لباس کامل «زنبورک» تماشا کنیم که نخستین بار آنرا در قسمت نخست Ant-Man مشاهده کرده ایم و مارول استودیوز نوید آنرا به طرفداران داده بود. لیلی در توییت جدید خود نوشت که:

من افتخار می کنم که امروز طی روز تولد صدسالگی ﺟﮏ ﮐﺮﺑﯽ در صحنه تولید هستم و در نقش #زنبورک بازی می کنم….

در سال ۱۹۶۳، کربی و استن لی جنت ون دین، مادر هوپ را خلق کردند؛ کسی که در واقع اولین زنبورک بوده است و طی وقایع فیلم Ant-Man چندین مرتبه به او اشاره شد. حال در قسمت دوم، ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ (فیلم صورت زخمی) قرار است در نقش جنت ظاهر شود که قطعا بواسطه آن نگاهی به وقایع گذشته خواهیم داشت، ﭘﻞ ﺭﺍﺩ و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﺍﮔﻼﺱ هم در نقش های قبلی خودشان ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻟﻨﮓ (معروف به ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ) و هنک پیم ظاهر می شوند. در این میان شاهد حضور چهره های جدیدی از جمله ﻭﺍﻟﺘﻮﻥ ﮔﻮﮔﯿﻨﺲ، ﺣﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﮐﺎﻣﻦ، ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ در نقش دکتر بیل فاستر و ﺭﻧﺪﻝ ﭘﺎﺭﮎ در نقش جیمی وو خواهیم بود. ﭘﯿﺘﻮﻥ ﺭﯾﺪ هم مجددا بر روی صندلی کارگردانی فیلم نشسته است، اکران این فیلم قرار است از تاریخ ششم جولای ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ آغاز شود.

پیش از این: ﻓﯿﻠﻢبرداری Ant-Man & the Wasp آغاز شد؛ خلاصه داستان رسمی منتشر شد

Ant-man 2

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که:

بعد از حوادث Captain America: Civil War، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻟﻨﮓ (Rudd) با عواقب انتخابش برای ابرقهرمان و پدر بودن دست و پنجه نرم می کند. در حالی کـه که او تلاش می کند با توجه به مسئولیتی که بعنوان ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ دارد تعادل دوباره ای در زندگی و خانه اش ایجاد کند، با ماموریت مبرم جدیدی از سوی هوپ ون دین (Lilly) و دکتر هنک پیم (Douglas) مواجه می شود. اسکات باید باری دیگر لباس ابرقهرمانی خودش را بپوشد و یاد بگیرد که شانه به شانه در کنار زنبورک بجنگد و با او کار تیمی انجام دهد تا با هم رازهایی را از ﮔﺬﺷﺘﻪﺷﺎﻥ فاش کنند….

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.