ساعتی پیش شاهد انتشار یک تصویر جدید از فیلم Bright محصول شبکه Netflix بودیم که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به دو شخصیت اصلی این فیلم اکشن-فانتزی داشته باشیم. Yahoo Movies این تصویر جالب را منتشر کرده و در آن مامور پلیس دریل وارد (با بازی ﺍﺳﻤﯿﺖ) و همکارش که اولین ﭘﻠﯿﺲ اورک است ‏و ﻧﯿﮏ ﺟﯿﮑﻮﺑﯽ (با بازی ﺟﻮﺋﻞ ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ) نام دارد را مشاهده می کنیم. در آخرین روزهای تیر ماه بود که اولین تریلر رسمی از این فیلم فانتزی/پلیسی-ماجرایی بصورت رسمی توسط نتفلیکس منتشر شد و به ما کمک کرد که نگاهی دقیق و جالب به وقایع مهیج فیلم داشته باشیم.

این فیلم دیدنی توسط دیوید آیر (جوخه انتحار) کارگردانی شده و ﻣﮑﺲ ﻟﻨﺪﯾﺲ (ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﻓﺮﺍﻧﮑﺸﺘﺎﯾﻦ) نویسنده ﻓﯿﻠﻢنامه آن است. طبق آنچه که در توصیف این فیلم خوانده ایم، می توانیم بگوییم که با یک عنوان مهیجِ پلیسی مدرن، اما با عناصر خیال طرف هستیم که احتمالا تماشایی خواهد بود و بی صبرانه منتظر انتشار آن هستیم. خارج از ماجرای جالب و جدید آن، نتفلیکس برای ساخت Bright نود میلیون دلـار هزینه کرده که نشان می دهد به موفقیت آن چشم دوخته است. باید اشاره کنیم که فیلم Bright دارای داستان و ایده ی جالبی است، علاوه بر آن کسانی آنرا ساخته و در آن نقش آفرینی کرده اند که همگی از چهره های معروف و حرفه ای هستند، از آیر گرفته تا ویل اسمیت، بنابراین موفقیت کمترین چیزی است که از این فیلم انتظار داریم.

وقایع فیلم Bright در ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﻓﺎﻧﺘﺰﯼ ﻭ ﺗﺨﯿﻠﯽ روایت می شود که در آن، موجودات افسانه ای در کنار انسان ها زندگی می کنند – ﻣﺜﻞ ﺍﻭﺭﮎﻫﺎ ﻭ ﺍﻟﻒﻫﺎ – و ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺗﺸﮑﯿﻞ داده اند، انگار که شاهد نسخه مدرنی از دنیای ارباب حلقه ها هستیم! حال در این میان یک پلیس انسان به نام اسکات وارد (با بازی ﺍﺳﻤﯿﺖ) مجبور می شود با اولین ﭘﻠﯿﺲ اورک ‏به نام نیک جیکوبی (با بازی ﺟﻮﺋﻞ ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ) ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﮐﻨﺪ، تا ﺍﺯ ﯾﮏ ﺍِﻟﻒ ﮐﻪ ﺳﻼﺣﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺩﺍﺭﺩ – ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﯾﮏ ﻋﺼﺎﯼ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ – ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﮐﻨﻨﺪ، ﺳﻼﺣﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻧﻮﻉ ﺧﺎﺋﻦ ﻧﺎﺑﮑﺎﺭﯼ ﺳﻌﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﺁﻧﺮﺍ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﺧﺎﺭﺝ ﮐﻨﺪ! حال سرنوشت جهانی که این دو پلیس در آن زندگی می کنند به این بستگی دارد که در ماموریت خود موفق می شوند یا نه.

Bright 2017

همانطور که اشاره کردیم و احتمالا خودتان هم خبر دارید، دیوید آیر کارگردان این فیلم است، ما آیر را بیشتر بواسطه ساخت دو فیلم Fury و Suicide Squad می شناسیم و طی سال های آینده شاهد فیلم Gotham City Sirens از او خواهیم بود. او قبلا ثابت کرده است که در ساخت فیلم های پر زد و خورد، مهیج و اکشن توانایی خاصی دارد و در آن شکی نیست. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده این فیلم اکشن در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱ ﺩﯼ ۱۳۹۶) توسط نتفلیکس منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.