ﻣﯿﺴﯽ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ-ﺳﻠﺮﺯ بازیگر زن سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) می گوید که این سریال شبکه The CW با اینکه به سمت پخش فصل سوم خودش می رود حس یک سریال تازه را دارد. این صحبت ها توسط شورانر سریال به اشتراک گذاشته شده است، او همچنین اشاره کرده است که هر فصل در نگاه آنها مانند یک بازآفرینی است. ظاهرا این یک روش مناسب است که باعث می شود سریال همواره هیجان و تازگی خودش را حفظ کنند و وارد وادی تکرار نشود، حال اینکه چقدر موفق بوده اند اصلا در این بحث جایی ندارد و قضاوت را به خودتان می سپاریم.

ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ-ﺳﻠﺮﺯ در فصل دوم و بعد از حذف تعدادی از ستاره های فصل نخست به Legends of Tomorrow پیوست. او در نقش نسخه جدید ویکسن، آمایا جیوی بازی می کند و از شخصیت های دوست داشتنی سریال است. او عضو سابق ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ‏(JSA‏) و مادربزرگ ﻣﺎﺭﯼ ﻣﮏﮐﯿﺐ (با بازی Megalyn Echikunwoke) است که در فصل چهارم سریال Arrow او را مشاهده کرده ایم، ماری همچنین یک سریال انیمیشنی دیدنی اختصاصی هم دارد که احتمالا با آن آشنایی دارید. حال از آنجا که سرنوشت آمایا ارتباط تنگاتنگی با زندگی ماری نوه خودش دارد، سفرش با افسانه ها روز به روز خطرناک تر می شود چون هر ماجراجویی او در سفرهای زمانی اش باعث تغییراتی می شود و تمام این ها ممکن است جلوی به دنیا آمدن ماری (و قهرمان شدنش) را بگیرد.

طی گفتگو با Bleeding Cool،  درباره اینکه چه انتظاری از فصل سوم می رود صحبت کرد.

ما به دوره های زمانی های واقعا جالبی می رویم و شخصیت های تاریخی واقعا خوب و شخصیت هایی از معتقدات و اداب و رسوم قدیمی و اجدادی که در تاریخ ما شهرت جهانی دارند را می بینیم. و ما تیمی از ابرقهرمان جدید را داریم که واقعا هیجان انگیز است…. و زری به تیم پیوسته و در نقش ابرقهرمانی از آینده ظاهر می شود که به همه چیز حس تازه ای می بخشد. این خیلی حس تازگی دارد، تقریبا مانند یک سریال تازه است. دقیقا مانند فصل دوم که نسبت به فصل اول حس یک سریال تازه را داشت. من برای دیدن این تغییرات در تلویزیون هیجان زده هستم.

اینطور به نظر می رسد که ویکسن بخش مهمی از فصل جدید Legends of Tomorrow باشد مخصوصا با توجه به معرفی کوازا (با بازی Tracy Ifeachor) توسط Entertainment Weekly. کوازا خواهر ماری و یکی دیگر از نوه های آمایا است که برخلاف خواهرش یک شخصیت شرور می باشد. در سریال انیمیشنی Vixen، کوازا سعی می کند تا توتم (totem) را بدزدد که قدرت خانوادگی اش را از ماری دور می کند. ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ-ﺳﻠﺮﺯ می گوید که مشاهده کوازا باعث ایجاد سوال های زیادی برای آمایا می شود:

من فکر می کنم این برای آمایا خیلی تعجب آور باشد که ببیند یکی از نوه های موفق شده یک شیطان باشد. او می داند که باید به خط زمانی خودش بازگردد چون نوه اش ماری (که در سریال Arrow او را دیدیم) باید وجود داشته باشد، اما حالا او می داند که اگر ماری وجود داشته باشد پس کوازا نیز وجود دارد. این برای او در این فصل خیلی شوکه کننده است.

با توجه خلاصه داستان فصل متوجه شویم؛ تیم افسانه ها بعد از شکست دادن ایبارد ثاون و گروه شرور او Legion of Doom با تهدید جدیدی روبرو می شوند که در واقع نتیجه فعالیت های خودشان در فصل قبلی است. ما دوباره با آنها در لحظه ای ملاقات می کنیم که بطور اساسی خط زمانی را خراب و یک ناهنجاری تاریخی ایجاد کرده اند. افسانه های حالا باید راهی پیدا کنند تا تمام ناهنجاری ها را به شکل عادی و اصلی خودشان بازگردانند، آن هم قبل از اینکه جریان زمان از هم بپاشد. اما قبل از اینکه بتوانند به صحنه عمل بازگردند، ریپ هانتر (با بازی Arthur Darvill) و آژانس زمان تازه تاسیس شده او روش های آنها را زیر سوال می برند و باعث از هم پاشیدن تیم افسانه ها می شود، تا اینکه میک روری (با بازی Dominic Purcell) یکی از آنها را در وسط تعطیلاتش در ﺁﺭﻭﺑﺎ پیدا می کند! این ملاقات باعث ایجاد یک فرصت دوباره برای ادامه دادن به قهرمان بازی ها می شود، و تیم را دوباره دور هم جمع می کند. پخش ﻓﺼﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺍﺯ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ‏(ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ‏) ﺁﻏﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.