تریلر جدید سریال Marvel’s Inhumans (ناانسان ها): جنگ برای جهانشان!

مارول استودیوز تریلری جدید از سریال پاییزی Marvel’s Inhumans منتشر کرد که “جنگ برای جهانشان” نام دارد و بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به ایـن سریال تماشایی که اکنون طرفداران مارول بی صبرانه منتظر آن هستند داشته باشیم. با تماشای این تریلر متوجه می شویم که باید چه انتظاری از سریال جدید شبکه تلویزیونی ABC داشته باشیم، سریالی که بر اساس کمیک بوکهایی به همین نام ساخته شده و قطعا اقتباسی جالب خواهد بود. جهت اطلاع یکی از ویژگی های جالب این سریال این است که در آن شاهد حضور خانواده ای از ناانسان ها هستیم برخلاف دیگر سریال و فیلمهای مارول که در آن تعداد محدودی از شخصیت ها ناانسان هستند.

در تریلر ما ماکسیموس (با بازی Iwan Rheon) را مشاهده می کنیم که برای بلند کردن برادرش از تخت پادشاهی اقدام می کند تا خودش پادشاه ناانسان ها شود و بلک بولت (Anson Mount) را برکنار کند، در این بین بلک بولت، ملکه مو بلندش مدوسا (Serinda Swan)، و تعدادی دیگر از ناانسان ها شامل ﮔﻮﺭﮔﻦ (Eme Ikwuakor)، ﮐﺎﺭﻧﮏ(Ken Leung) و کریستال (Isabelle Cornish) سعی می کنند در مقابل او بایستند. جنگ در دنیای آنها که آتیلان (Attilan) نام دارد آغاز می شود، اما آنها پس از یک کودتای نظامی این جنگ را به زمین می کشانند – به ویژه هاوایی – و ادامه ماجرا که مثل همیشه با انسان های خشمگین روبرو می شوند. این سریال به روایت برخورد ناانسان ها با مردم زمین و درگیری های آنها می پردازد، در پایان تریلر هم می توانیم مدوسا را با سر تراشیده مشاهده کنیم که نشان می دهد در درگیری با ماکسیموس چندان موفق نبوده است.

لازم به اشاره است کـه ﺑﺘﺎﺯﮔﯽ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺷﺪﻩ ﭘﺨﺶ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺍﺯ ﺟﻤﻌﻪ ۲۹ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ‏(ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﻫﻔﺘﻢ ﻣﻬﺮ ﻣﺎﻩ) ﺩﺭ ﺷﺒﮑﻪ ABC ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﺩﻗﯿﻘﺎ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﺍﺯ سریال «ناانسان ها» ﺩﺭ ﺳﯿﻨﻤﺎﻫﺎﯼ IMAX ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﯿﻨﻤﺎ ﺍﺯ ﯾﮑﻢ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ‏(ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺟﻤﻌﻪ ۱۰ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ‏) ﺁﻏﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

از بازیگران Marvel’s Inhumans می توانیم به ﺍﻧﺴﻮﻥ ﻣﻮﻧﺖ (Hell on Wheels) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻠﮏ ﺑﻮﻟﺖ، ﺳﺮﯾﻨﺪﺍ ﺳﻮﺍﻥ (Ballers, Graceland) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ملکه ﻣﺪﻭﺳﺎ ‏ﻫﻤﺴﺮ ﺑﻠﮏ ﺑﻮﻟﺖ‏، ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺭﺋﻮﻥ (Game of Thrones) ﺩﺭ نقش ﻣﺎﮐﺴﯿﻤﻮﺱ، ﺍﯾﻢ ﺍﮐﻮﺍﮐﺮ (Concussion, Extant) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﻮﺭﮔﻦ ﭘﺴﺮ ﻋﻤﻮﯼ ﺑﻠﮏ ﺑﻮﻟﺖ‏، ﻣﺎﯾﮏ ﻣﻮ (Empire, Street Fighter: Assasin’s Fist) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﺮﯾﺘﻮﻥ ‏ﭘﺴﺮ ﻋﻤﻮﯼ ﺑﻠﮏ ﺑﻮﻟﺖ‏، ﺳﻮﻧﯿﺎ ﺑﺎﻟﻤﻮﺭﺱ (Beyond the Break, Soul Surfer) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻭﺭﻥ ‏فرمانده ارتش آتیلان، ﺍﯾﺰﺍﺑﻞ ﮐﻮﺭﻧﯿﺶ (Australia Day, Puberty Blues) در ﻧﻘﺶ ﮐﺮﯾﺴﺘﺎﻝ ‏ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﺪﻭﺳﺎ‏، ﮐﻦ ﻟﺌﻮﻧﮓ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺭﻧﮏ ‏و ﺍﻟﻦ ﻭﺍﮔﻠﻢ (Californication, Outlaw) اشاره کنیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.