کمتر از سه هفته تا انتشار سریال هشت قسمتی Marvel’s The Defenders مانده و نتفلیکس بتازگی چندین تصویر جدید از این سریال دیدنی منتشر کرده است. اگر از طرفداران سریال های مارول در نتفلیکس باشید، خودتان بهتر می دانید که تمام ماجراها با سریال Marvel’s Daredevil آغاز شد، سریالی که برای نخستین بار شخصیت دردویل را به صفحه کوچک کشاند و اتفاقا با واکنش خوب طرفداران هم روبرو شد. البته این اولین سریالی نبود که داستان آن در دنیای سینمایی مارول روایت می شود، مارول اولین سریال را روی آنتن شبکه ABC برد، سریالی که Agents of Shield نام داشت و فیل کولسن و تیمش را به تصویـر می کشید، بعد از آن هـم نوبت به Agent Carter رسید.

اما نتفلیکس شخصیت های متفاوتی را برای به تصویر کشیدن انتخاب کرد، شخصیت هایی که تاریک تر و به اصطلاح استریت-لول هستند. حاصل این انتخاب چهار سریال بی نظیر و تماشایی بود؛ Daredevil که شخصیت اصلی آن یک بی باک نابیناست، Jessica Jones که یک کاراگاه خصوصی قدرتمند ستاره آن است، Luke Cage که به روایت داستان مردی ضدگلوله می پردازد، و در نهایت Iron Fist که یک میلیاردر با مشت هایی آهنین ستاره درخشان آن است. حال تمام شخصیت های اصلی این چهار سریال در The Defenders دور هم جمع می شوند تا از شهرشان در مقابل مجرمین و جنایتکاران دفاع کنند.

البته باید اشاره کنیم که The Defenders تنها یک آغاز است و مارول هنوز قصد دارد سریال های زیادی را در نتفلیکس بسازد. تولید فصل سوم Daredevil بزودی آغاز می شود، فصل دوم Jessica Jones همین حالا در فاز تولید به سر می برد، همچنین در پاییز شاهد عرضه ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ The Punisher خواهیم بود که به روایت ماجراجویی های تازه فرانک کسل (با بازی Jon Bernthal) می پردازد، ما در فصل دوم Daredevil با فرانک و روش کار او آشنا شدیم. بنابراین از آنجا که به نظر می رسد ما هرگز شاهد کراس اور دنیای سینمایی مارول با دنیای تلویزیونی آن نخواهیم بود، نتفلیکس ترتیب کراس اوری در ابعاد کوچک تر را داده است! The Defenders حاصل همین کراس اور است. با توجه به چیزهایی که تاکنون در تریلرهای این سریال دیده ایم و درباره آن خوانده ایم، قابل انتظار است که نمایش موفقیت آمیزی داشته باشد، حال باید صبر کنیم و ببینیم.

The defenders

از بازیگران The Defenders می توانیم بـه ﭼﺎﺭﻟﯽ ﮐﺎﮐﺲ در نقش دردویل، ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺭﯾﺘﺮ در نقش ﺟﺴﯿﮑﺎ ﺟﻮﻧﺰ، ﻣﺎﯾﮏ ﮐﻮﻟﺘﺮ در نقش لوک ﮐﯿﺞ، فین جونز در نقش دنی رند، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﻫﻨﻮﯾﮏ در نقش کالین وینگ، ﺳﯿﮕﻮﺭﻧﯽ ﻭﯾﻮﺭ در نقش الکساندرا، ﺍﻟﻮﺩﯼ ﯾﻮﻧﮓ در نقش الکترا، ﺭﺯﺍﺭﯾﻮ ﺩﺍﻭﺳﻮﻥ در نقش کلیر تمپل، ﺍﻟﺪﻥ ﻫﻨﺴﻮﻥ در نقش ﻓﺎﮔﯽ ﻧﻠﺴﻮﻥ، Simone Missick در نقش میستی نایت، ﺭﯾﭽﻞ ﺗﯿﻠﻮﺭ در نقش تریش والکر، ﮐﺮﯼ-ﺍﻥ ﻣﺎﺱ در نقش جری هوگارت و ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ در نقش کارن پیج، ﻭﺍﯼ ﭼﯿﻦ ﻫﻮﻭ در نقش مادام گاهو، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﮔﻠﻦ در نقش استیک، ﺍﮐﺎ ﺩﺍﺭﻭﺍﯾﻞ در نقش مالکوم دوکاس و ….. اشاره کنیم. بیست و هفتم مرداد ماه این سریال در دسترس شما قرار دارد.

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.