جی.آر. رامیرز

جی.آر. رامیرز بازیگر Arrow و Power به فصل دوم Jessica Jones پیوست

جی.آر. رامیرز بازیگر سابق سریال های Arrow و Power به جمع بازیگران فصل دوم سریال Jessica Jones محصول مارول و نتفلیکس پیوست. در حالی که تمام سریال های ابرقهرمانی مارول/نتفلیکس با آغوش باز طرفداران و همچنین منتقدان مواجه شدند، هیچکدام مانند فصل نخست Jessica Jones مورد تحسین قرار نگرفتند. خود جسیکا جونز (با نقش آفرینی Krysten Ritter) هـم در اجرای نقشش واقعا موفق بـود و نقش آفرینی اش به دل طرفداران کمیک بوکهای جسیکا جونز باهوش و دوست داشتنی نشست. حال منتظران بازگشت جسیکا به شدت مشتاق ظهور دوباره او هستند، و ماه دیگر می توانیم او را در مینی سریال هشت قسمتی The Defenders (مدافعان) و در کنار دیگر قهرمانان لول-استریت مارول مشاهده کنیم.

همانطور که اشاره کردیم در روزهای پایانی مرداد ماه شاهد حضور جسیکا جونز در سریال The Defenders خواهیم بود اما این آخرین بار نخواهد بود و داستان جسیکا همچنان ادامه دارد. در هفته دوم فروردین ماه بود کـه گفته شد تولید فصل دوم Marvel’s Jessica Jones در شهر نیویورک آغاز شده است. اما با اینکه چند ماه از آغاز تولید گذشته هنوز هیچ اطلاعاتی از داستان فصل دوم منتشر شده و خیلی کم درباره آن می شنویم. البته طی این مدت چند عکس از پشت صحنه به دستمان رسید.

حال بتازگی مطلع شده ایم که یک بازیگر جدید به سریال پیوسته است، وبسایت EW گزارش کرد که جی.آر. رامیرز قرار است در فصل دوم Jessica Jones حضور داشته باشد. طبق این گزارش، رامیرز از بازیگران مهمان فصل جدید خواهد بود، او اسکار نام دارد و “پدریست تنها که به ساختمان جسیکا نقل مکان می کند بعنوان مدیر جدید….” در حالی که پسر جوان او شیفته جسیکا جونز و قدرتهایش می شود، اسکار فاصله خودش را حفظ می کند چون از دردسرهایی که همواره به دنبال آدم هایی مثل جسیکا حرکت می کنند آگاه است. ﻣﻠﯿﺴﺎ ﺭﻭﺯﻧﺒﺮﮒ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال درباره اسکار می گوید که: “جی. آر. یک اضافه شده شگفت انگیز به عوامل ماست، او احساسات پیچیده و ظریف و خوش مزگی به ارمغان می آورد…..

در پایان فصل اول مشاهده کردیم که جسیکا موفق شد کیلگریو (David Tennant) را شکست دهد. باوجود اینکه جسیکا در ابتدا برای قتل دستگیر شد، هوگارث (Carrie-Anne Moss) وکیل مشهور سریال های مارول/نتفلیکس آزادی او را تضمین کرد. حال اینکه جسیکا قرار است در فصل دوم با چه کسی یا کسانی روبرو شود هنوز یک سوال بی پاسخ است و برای رسیدن به جواب آن باید تا ۲۰۱۸ صبر کنیم. در پایان مرداد ماه می توانیم جسیکا را در کنار لوک کیج (Mike Colter)، دردویل (Charlie Cox) و مشت آهنی (Finn Jones) مشاهده کنیم. سریال The Defenders هجدهم آگوست (۲۷ مرداد ماه) عرضه می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.