فیلم Bumblebee

ﻓﯿﻠﻢبرداری ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Bumblebee آغاز شده؛ بازیگران، خلاصه داستان & تاریخ اکران

فرانچایز پرطرفدار Transformers که امسال با آغوش بسته طرفداران روبرو شد، بلاخره قرار است وارد مسیر جدیدی شود. بعد از تولید پنج فیلم به کارگردانی مایکل بی، سال آینده قرار است اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ از این فرانچایز سینمایی پا به گیشه بگذارد. کمپانی پارامونت اعلام کرد که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ پیش رو که Bumblebee نام دارد، قرار است از تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ کار خودش را در سینماهای آمریکای شمالی آغاز کند – دقیقا همزمان با فیلم سینمایی Aquaman کمپانی وارنر بروس. لازم به اشاره است که The Last Knight پنجمین فیلم از فرانچایز Transformers چند هفته قبل پا به گیشه گذاشت و با افتتاحیه ۴۴ میلیون دلاری موجب ناامیدی همگان شد! قسمت چهارم در افتتاحیه آمریکایی خودش ۱۰۰ میلیون دلار فروخته بود.

ﺗﺮﺍﻭﯾﺲ ﻧﺎﯾﺖ (Kubo and the Two Strings) رئیس LAIKA قرار است این فیلم اکشن، ماجراجویانه علمی-تخیلی را کارگردانی کند. از بـازیگران این فیلم هم می توانیم به ﻫﯿﻠﯽ ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ (Ender’s Game)، ﭘﺎﻣﻼ ﺍﺩﻟﻮﻥ (Better Things)، جان سینا (نیاز به معرفی ندارد!)، Gracie Dzienny (فیلم State of Affairs)، ﮐﻨﺖ ﭼﻮﯼ (Spider-Man: Homecoming)، ﺍَﺑﯽ ﮐﻮﺋﯿﻦ (Landline)، ریکاردو هویوس و ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺷﻨﺎﯾﺪﺭ اشاره کنیم.

در خلاصه داستان فیلم آمده است که: “طی سال ۱۹۸۷ میلادی، ﺑﺎﻣﺒﻞﺑﯽ ﯾﮏ ﭘﻨﺎﻫﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺷﻬﺮ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﮐﻮﭼﮏ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻟﺖ ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽﮐﻨﺪ. ﭼﺎﺭﻟﯽ (با بازی Steinfeld) ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ وارد سن ۱۸ سالگی ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺗﻼﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ، ﺑﺎﻣﺒﻞﺑﯽ ﺭﺍ ﻧﺎﺗﻮﺍﻥ ﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺁﺳﯿﺐﺩﯾﺪﻩ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽﮐﻨﺪ. ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﭼﺎﺭﻟﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺗﻌﻤﯿﺮ ﻭ ﺍﺣﯿﺎﯼ ﺑﺎﻣﺒﻞﺑﯽ ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭ ﯾﮏ ﻓﻮﻟﮑﺲ ﻭﺍﮔﻦ ﺯﺭﺩ ﺭﻧﮓ ﺳﺎﺩﻩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪﺍﯼ ﺭﻫﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﻧﯿﺴﺖ و …..

حال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Bumblebee یک فرصت فوق العاده برای این فرانچایز سینمایی است تا شکست ها و ضعف های اخیر خودش را جبران کند و وارد یک مسیر تازه شود، که شاید آغازی باشد برای آینده ای زیباتر. ما مطلع شده ایم که تولید این فیلم در حاضر آغـاز شده و بخش اعظمی از آن در شهر کالیفورنیا جلوی دوربین خواهد رفت، حال فقط باید منتظر انتشار اخبار و اطلاعات دقیق تر باشیم. ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این فیلم هم توسط ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﻫﺎﺩﺳﻦ به نگارش درآمده، از دیگر آثار این نویسنده می توانیم به فیلم ترسناک Shut In که سال گذشته اکران شد و فیلم درام-مهیج Unforgettable اشاره کنیم.

در پایان باید اشاره کنیم که ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ تاریخ مهمی در باکس آفیس است، در این روز وارنر بروس Aquaman را به گیشه می رساند و پنج روز بعد از آن دیزنی با فیلم Mary Poppins Returns از راه می رسد. حال معلوم نیست شانس Bumblebee در این میان چقدر باشد، اما The Last Knight با فروش بین المللی ۵۶۸ میلیون دلاری از شانس بالایی برخوردار نبود و نسبت به قسمت های قبلی واقعا ضعیف عمل کرد. در آخر باید بدانید که ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ، ﮐﺮﯾﺲ ﺑﺮﯾﮕﻬﺎﻡ، ﺍﺳﺘﻔﻦ ﺩﯾﻮﯾﺲ، ﺗﺎﻡ ﺩﯼﺳﺎﻧﺘﻮ، ﻟﻮﺭﻧﺰﻭ ﺩﯼ ﺑﻮﻧﺎﻭﻧﺘﻮﺭﺍ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﺪﻧﺮ، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ و ﻣﺎﺭﮎ ﻭﺍﻫﺮﯾﺎﺩﯾﺎﻥ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای این ﻓﯿﻠﻢ هستند.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.