Deadpool 2

ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ وعده یک ‘کابل باشکوه’ را برای Deadpool 2 می دهد

طبق تازه ترین اظهارات ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ بازیگر اصلی فیلم سینمایی Deadpool 2 به نظر می رسد او معتقد است که کابل قرار است باشکوه باشد، او بعد از صحنات مشترکی که با این شخصیت داشته چنین سخنی را بر زبان آورده است. ما هم باشد اشاره کنیم در حال حاضر طرفداران انتظار زیادی از شخصیت کابل و بازیگر او جاش برولین دارند، در واقع انتظار می رود که حتی از خود ددپول هم حضور درخشان تری داشته باشد چون قرار است طی چند سال آینده همواره این شخصیت را در فیلم های مردان ایکس مشاهده کنیم، از جمله فیلم سینمایی X-Force که اکنون در حال توسعه است.

طبق صحبت های ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ظاهرا جاش برولین طی  ﻓﯿﻠﻢبرداری آمادگی فیزیکی و روحی فوق العاده ای داشته است که البته کاملا قابل انتظارست. این بازیگر دوست داشتنی که معلولا خیلی پرحرف به نظر می رسد، در تازه ترین مصاحبه ای که با Fandango داشته – بخاطر فیلم اکشن-کمدی The Hitman’s Bodyguard – کمی درباره قسمت دوم Deadpool و شخصیت کابل صحبت کرده است که نشان می دهد کار کردن بـا جاش برولین خیلی هیجان انگیز است: “فکر می کنم قرار است خیلی جالب باشد. من این هفته گذشته را با ضربه های مشت جاش برولین سپری کردم. هر دو زبانی و فیزیکی و تحت اللفظی و این قرار است شگفت انگیز باشد. او قرار است حماسی باشد. او قرار است یک کابل باشکوه باشد…..

این واقعا جای خوشحالی دارد کـه می شنویم ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ از همبازی بودن با برولین و همراهی شخصیت او کابل راضی و خوشحال است، و باید اشاره کنیم که کلمات دلگرم کننده او درباره همبازی اش بازتابی است از احساسات کارگردان Deadpool 2 دیوید لیج – او در مصاحبه ای که طی همایش کامیک-کان داشت گفته بـود او نمی تواند با چیزی که برولین طی چند هفته اخیری که در پروژه بوده آورده است از این خوشحال تر باشد. البته لیچ دلیل خوبی دارد که مشتاق حضور برولین در این پروژه باشد؛ جاش اکنون یکی از پرطرفدارترین بازیگرانی است که می شناسیم، مخصوصا بعد از زمانی کـه اعلام شد قرار است در فیلم Avengers: Infinity War در نقش تانوس بازی کنـد.

ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ که علاوه بر بازیگر، یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Deadpool 2 هم هست، طی روز گذشته در توییتر اولین تصویر از ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ در لباس شخصیت دومینو را توییت کرد، او بر روی یک فرش قرمز که البته خود ددپول است دراز کشیده و ظاهری شبیه به نسخه کمیک بوکی خودش دارد! این در واقع یکی از اولین تصاویری است که بطور رسمی از قسمت دوم Deadpool منتشر شده. حال طرفداران انتظار دارند تصویری شبیه به همین برای کابل هم منتشر شود. احتمالا بزودی تصویری هم از او مشاهده خواهیـم کرد، فقط باید کمی صبر کنیم.

این فیلم توسط دیوید لیچ (John Wick) کارگردانی میشود، ﺭﺕ ﺭﯾﺲ، ﭘﺎﻝ ﻭﺭﻧﯿﮏ و ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند، ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻤﯿﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ ﻣﯽﺭﻭﺩ، و تا اینجا می دانیم که ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کابل، ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ معروف به ﮐﺎﭘﯽﮐﺖ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﻧﺪ ﺍِﯼﺁﯼ و ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ بازی می کنند. تولید اوایل تابستان در ونکوور، کانادا آغاز شد و در این مدت چند تصویر هم از پشت صحنه به دستمان رسید. اکران Deadpool 2 از اول ژوئن ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.