Deadpool 2

فیلم Deadpool 2: اولین تصویر از شخصیت دومینو منتشر شد

ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ستاره Deadpool 2 اولین تصویر از دومینو (Zazie Beetz) را فاش کرد، این شخصیت قرار است در فیلم پیش رو حضوری پررنگ داشته باشد. قسمت اول Deadpool که سال گذشته اکران شد نزدیک به یک دهه در جهنم توسعه قرار داشت، تا اینکه در سال ۲۰۱۴ اولین صحبت ها از فیلم انفرادی وید ویلسون به گوش رسید. طرفداران ددپول با شنیدن اینکه ممکن است فیلمی از این شخصیت ساخته شود واکنش فوق العاده ای نشان دادند و این بازخوردهای مثبت فاکس قرن بیستم را مجاب کرد که به فیلم تیم میلر چراغ سبز نشان دهد. بعد از مدتی هم ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ که خیلی قبلتر در فیلم X-Men Origins: Wolverine با شخصیت وید ویلسون ظاهر شده بود برای تکرار این نقش در فیلم جدید قرارداد بست.

تولید آغاز شد و در نهایت Deadpool سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و تبدیل شد به یک موفقیت برای کمپانی فاکس، و بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبان و منتقدام دریافت کرد، به فروش قابل توجه ای رسید، باری دیگر فرانچایز X-Men را بر سر زبان ها انداخت و ثابت کرد که فیلم های ابرقهرمانی درجه R هم می توانند در گیشه به موفقیت برسنـد. سپس تایید شد که قسمت دوم آن نیز ساخته خواهد شد – شنیده ایم قبل از اینکه Deadpool پا به گیشه بگذارد توسعه آن آغاز شده بود – و ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ دوباره در نقش ددپول ظاهر می شود، و البته اینبار در کنار اک شاهد حضور شخصیت های جدیدی خواهیم بود. Deadpool 2 همچنین دو شخصیت جدید را وارد دنیای سینمایی مردان ایکس می کند، دو شخصیتی که طرفداران کمیک های X-Men سالهاست که آرزوی ورود آنها به سینما را دارند؛ نخست کابل با بازی جاش برولین و سپس دومینو (Beetz). حال اکنون می توانیم اولین نگاه خودمان به نسخه سینمایی این شخصیت را داشته باشیم.

ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ که علاوه بر بازیگر، یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Deadpool 2 هم هست، در توییتر یک تصویر از ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ توییت کرد در حالی کـه لباس شخصیت دومینو را به تن کرده است و نشان می دهـد که باید انتظار چیزی را داشته باشیم. این یکی از اولین تصاویری است که بطور رسمی از قسمت دوم Deadpool منتشر شده است. اگر دقت کنید ما دومینو را می بینیم که از ددپول بعنوان فرش قرمز استفاده کرده و روی او دراز کشیده است، البته هنوز نمی دانیم که رابطه این دو شخصیت طی فیلم پیش رو چگونه خواهد بود، این هم تصویر جدید؛

دومینو

در دنیای کمیک های مردان ایکس، نینا تورمن معروف به دومینو سابقه همکاری زیادی با ددپول و کابل دارد، و حتی زمانی که به تیم X-Force پیوست هم همکاری ادامه داشت – قرار است یک فیلم از X-Force ساخته شود و اکنون در حال توسعه است. حال طبق تصویر اینطور به نظر می رسد کـه دومینوی سینمایی لباسی شبیه به لباس نسخه کمیک بوکی خودش دارد، و این از نکات مثبت Deadpool 2 خواهد بود. این فیلم توسط دیوید لیچ (John Wick) کارگردانی میشود، ﺭﺕ ﺭﯾﺲ، ﭘﺎﻝ ﻭﺭﻧﯿﮏ و ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند، ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻤﯿﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ ﻣﯽﺭﻭﺩ، و تا اینجا می دانیم که ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کابل، ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ معروف به ﮐﺎﭘﯽﮐﺖ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﻧﺪ ﺍِﯼﺁﯼ و ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ بازی می کنند.

تولید اوایل تابستان در ونکوور، کانادا آغاز شد و در این مدت چند تصویر هم از پشت صحنه به دستمان رسید. اکران Deadpool 2 از اول ژوئن ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ آغاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.