فصل سوم Daredevil

فصل سوم Daredevil و فصل دوم Iron Fist در مجموع 23 اپیزود خواهند بود

فصل سوم Daredevil و فصل دوم Iron Fist قبل از پایان ۲۰۱۷ جلوی دوربین خواهند رفت اما یکی از آنها نسبت به فصل قبلی خودش کوتاه تر خواهد بود. همانطور که خبر دارید حدود دو هفته دیگر سریال The Defenders (مدافعان) توسط نتفلیکس عرضه خواهد شد، این سریال یک نقطه عطف در همکاری مارول و نتفلیکس محسوب می شود. ما در این کراس اور دیدنی که در هشت اپیزود ساخته شده شاهد اتحاد قهرمانان لول استریت نیویورک خواهیم بود که برای نجات شهرشان کنار هم قرار می گیرند. بعد از آن در پاییز سال جاری فرانک کسل با سریال اختصاصی خودش The Punisher از راه می رسد. در این میان هر چهار سریال مارول/نتفلیکس برای فصل جدید خودشان تمدید شده اند و طی ۲۰۱۸-۱۹ روی آنتن خواهند رفت.

طی همایش کامیک-کان امسال بود که فصل دوم Iron Fist بطور رسمی تایید شد، همچنین گفته شد که در این فصل شاهد حضور میستی نایت هم خواهیم بود. از طرفی فصل دوم سریال صاحب یک شورانر جدید شده که نوید در پیش گرفتن یک مسیر متفاوت نسبت به فصل نخست را داده است. از طرفی گفته شده که The Defenders به دنی رند در مسیر قهرمان شدنش کمک می کند و زمانی که فصل جدید Iron Fist منتشر شود، ما شاهد یک قهرمان کامل خواهیم بود.

حال طبق گزارش تازه Deadline، مارول و نتفلیکس بتازگی سفارش تولید ۲۳ اپیزود جدید را صادر کرده اند که باید تا پایان سال در نیویورک ضبط شوند. فصل اول سریال هشت اپیزودی The Defenders و فصل اول ۱۳ اپیزودی The Punisher مجموع اپیزود سریال های مارول/نتفلیکس را به ۸۶ می رسانند، فصل دوم Jessica Jones و Luke Cage در مجموع ۲۶ اپیزود (هر کدام ۱۳) خواهند بود و در نهایت ۲۳ اپیزود می ماند که به فصل جدید دو سریال Daredevil و Iron Fist اختصاص خواهد داشت. با این حساب تا پایان سال ۲۰۱۷ مجموع اپیزودهای تولید شده ۱۳۵ عدد خواهد بود.

ما شنیده ایم که تولید فصل سوم Daredevil طی سال جاری آغاز خواهد شد، ﺳﺎﺷﺎ ﺩﺍﻭﺍﻥ ‏(ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﺩﺍﻭﻭﺱ‏) هم بتازگی ﻓﺎﺵ ﮐﺮﺩه است ﮐﻪ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﻭ ﻧﺘﻔﻠﯿﮑﺲ ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ ﺳﺮﯾﺎﻝ Iron Fist ﺭﺍ از ماه دسامبر آغاز کنند. در مورد Daredevil حرف خاصی نیست و تا قبل از پایان ۲۰۱۷ تولید آن به پایان می رسد اما در مورد Iron Fist قضیه متفاوت است، در واقع اگر تولید از ماه دسامبر آغاز شود غیرممکن است تیم تولید تا پایان سال موفق به ضبط تمام صحنات شوند، بنابراین می توانیم اینطور برداشت کنیم که تولید این سریال زودتر آغاز میشود، اما ﺳﺎﺷﺎ ﺩﺍﻭﺍﻥ در روزهای پایانی به پروژه می پیوندد تا صحناتش را ضبط کند.

حال از آنجا که فصل های جدید دو سریال Daredevil و Iron Fist در مجموع ۲۳ اپیزود خواهند بود، می توانیم اینطور برداشت کنیم که یکی در ۱۳ اپیزود و دیگری در ۱۰ تولید خواهند شد. اما هنوز معلوم نیست کدام به کدام است! با پخش The Defenders اتفاقات جالبی در دنیای نتفلیکس/مارول رخ می دهد، مثلا مت مورداک از انزوا خارج می شود و می توانیم دوباره او را ببینیم، لوک کیج و جسیکا دوباره کنار هم قرار می گیرند، مشت آهنی هم به قهرمان شدن نزدیک تر می شود و شاید در فصل دوم او را با لباس قهرمانی اش مشاهده کنیم. به هر حال طی هفته و ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این سریال ها بدستمان خواهد رسید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.