فصل سوم سوپرگرل

تصاویری جدید از فصل سوم Supergirl – کار در ونکوور ادامه دارد

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، در حال حاضر ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Supergirl در شهر ونکوور کانادا آغاز شده و تیم تولید مشغول ضبط صحنات فصل جدید هستند. پخش این فصل قرار است از نهم اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ۱۷ ﻣﻬﺮ آغاز شود. هفته گذشته تریلر رسمی فصل سوم این سریال منتشر شد [در انتها قابل مشاهده است] و بواسطه آن موفق شدیم نگاهی تازه به فصل جدید این سریال پاییزی داشته باشیم، همچین حضور تعدادی بازیگر جدید هم برای فصل پیش رو تایید شد؛ ﺍﺩﺭﯾﺎﻥ ﮐﯿﻮﺍﻥ ﭘﺎﺳﺪﺍﺭ (Top Gun) در نقش مورگان ایج یک توسعه دهنده املاک واقعا بی رحم که در گرفتن چیزی که می خواهد هیچ کس جلودار او نیست، ﮐﺎﺭﻝ ﻻﻣﺒﻠﯽ در نقش شخصیت کلاسیک کمیک های ﺩﯼﺳﯽ M’yrnn J’onzz پدر ﻣﺎﺭﺷﻦ ﻣﻦﻫﺎﻧﺘﺮ (رئیس کارا و خواهرش)، و Yael Grobglas در نقش Psi یک تبه کار روانی که از ذهن خود مردم ضد آنها استفاده می کند؛ و در نهایت ﺍﻣﺎ ﺗﺮﻣﺒﻼﯼ در نقش رابی یک بچه باهوش.

بد نیست بدانید که سریال Supergirl در ابتدا روی آنتن شبکه CBS رفت، امـا بعد از آن شبکه The CW پخش این سریال را بر عهده گرفت. این اتفاق باعث ایجاد یک تغییر بزرگ در سریال شد و آن را در کنار دیگر نمایش های DC/CW قرار داد: Arrow، The Flash و Legends of Tomorrow. البته زمینی که سریال Supergirl در آن رخ می دهد با زمین سه سریال دیگر متفاوت است، با این حال تاکنون چند کراس اور بین این نمایش ها رخ داده است. سوپرگرل سال گذشته در کراس اور بزرگ ‘تهـاجم’ به دیگر قهرمان های DC پیوست تا باری دیگر از زمین دفاع کنند، علاوه بر آن فصل دوم Supergirl خودش خط داستانی بزرگی داشت و شخصیت های مشهور زیادی به این سریال پیوستند. مثلا در این فصل ما شاهد حضور سوپرمن و ژنرال زاد بودیم، این یک حقیقت غیرقابل انکار است کـه حضور سوپرمن باعث جذابیت فصل دوم شد، البته حضور این دو شخصیت در فصل سوم هنوز تایید نشده است.

پیشنهاد ویژه: اولین تریلر از فصل چهارم سریال The Flash منتشر شد | تریلر فصل ششم سریال Arrow منتشر شد | ﺗﺮﯾﻠﺮ ﻓﺼﻞ ﺳﻮﻡ Legends Of Tomorrow ‏(ﺍﻓﺴﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ‏) – ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﮐﻠﺪ

از بازیگران فصل سوم Supergirl می توانیم به ﻣﻠﯿﺴﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺭﺍ، ﭼﯿﻠﺮ ﻻﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻟﮑﺲ ﺩﻧﻮﺭﺱ، ﻣﮑﺎﺩ ﺑﺮﻭﮐﺰ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻤﺰ ﺍﻭلسن، ﺟﺮﻣﯽ ﺟﺮﺩﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﻨﺴﻠﻮ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﮐﺮﯾﺲ ﻭﻭﺩ در نقش مون-ال، ﮐﺘﯽ ﻣﮏﮔﺮﺍﺙ در نقش لنا لوثر، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﯿﺮﻭﻭﺩ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﮏ ﻫﻨﺸﺎﻭ، ﮐﺎﻟﯿﺴﺘﺎ ﻓﻠﻮﮐﻬﺎﺭﺕ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺖ ﮔﺮﻧﺖ، تازه وارد ﺍﻭﺩﺕ ﺍﻧﺎﺑﻞ در نقش رین، و نیز ﻓﻠﻮﺭﯾﻨﺎ ﻟﯿﻤﺎ در نقش مگی اشاره کنیم. تصاویر جدید:

Supergirl

سوپرگرل

Supergirl Season 3

فصل سوم Supergirl

سوپرگرل

Supergirl

سوپرگرل

Supergirl Season 3

فصل سوم Supergirl

سوپرگرلRating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.