طبق تازه ترین اظهارات جو روسو، یکی از کارگردان های Avengers: Infinity War ما بطور قطع در این فیلم شاهد مرگ تعدادی از شخصیت ها خواهیم بود. این ﺑﻼﮎ ﺑﺎﺳﺘﺮ حماسی کـه قرار است بهار سال آینده اکـران شود یکی از عظیم ترین فیلم های دنیای سینمایی مارول و نقطه اوج این فرانچایز سینمایی است، و از مهم تر بطور رسمی تانوس دیوانه (با بازی Josh Brolin) را معرفی خواهـد کرد. تانوس خبیث با تیم خودش که آنها را به اسم بلک اوردر (Black Order) می شناسیم با نهایت قدرت به زمین می آید تا سنگ های بینهایت را بدست آورد، و هیچ چیز و هیچ کس قادر به ایستادن در مقابل او نیست.

طی یک دهه گذشته، دنیای سینمایی مارول صاحب عناوین مختلفی شد که هر کدام از آنها شخصیت های جدیدی را با خود به ارمغان آوردند، شخصیت هایی که به دل مخاطب نشستند و همه را عاشق خودشان کردند. در این بین بعضی از آنها جان باختند (بعضی اوقات واقعی و بعضی اوقات الکی!) که همه از شخصیت های فرعی بوده اند و تاکنون شاهد مرگ شخصیت های اصلی فرانچایز نبوده ایم، البته تا الآن. چون اکنون شرایط کمی فرق کرده و بعد از گذشت یک دهه طبیعی است که بعضی از شخصیت ها از فرانچایز حذف شوند تا چهره های جدید پا به میدان بگذارند.

جو روسو در همایش کامیک-کان صحبتی با MTV داشته که طی آن توضیحاتی در مورد شایعه های اخیر مبنی بر اینکه قرار است تعدادی از شخصیت های MCU کشته شوند ارائه داده است. او گفت که اعتقاد دارد هر چیزی یک پایان دارد و یک جایی به آخر خودش می رسد، او همچنین اشاره کرد که مخاطبان باید آمـاده باشند. در طرف دیگری رئیس مارول استودیوز، کوین فاگی توضیح جالب تری ارائه داد: “این بخاطر چند دلیل مختلف احساسی است. مانند کاری که تمام فیلم های سعی در انجام آن داشتند، ما می خواهیم که لبخندها را داشته باشیم، می خواهیم قلب را داشته باشیم، ما می خواهیم شوخ طبعی داشته باشیم، و Infinity War تمام آنها را دارد….” با این حساب هدف از تولید Avengers 3 و ۴ این نیست که عاملی برای حذف چند شخصیت باشند، بلکه عناوین درجه یکی هستند که طی حوادث وحشتناک آنهـا عده ای هم قربانی می شوند. در ضمن یک مرگ با افتخار و حماسی نصیب این شخصیت ها خواهد شد، بنابراین اصلا جای ناراحتی ندارد.

کوین فاگی پیش از این هم گفته بود که بعضی از شخصیت های اصلی MCU مانند مرد آهنی/تونی استارک (با بازی Robert Downey Jr.)، ثور (Chris Hemsworth) و کاپیتان آمریکا/استیو راجرز (Chris Evans) قرار است در Infinity War و احتمالا ادامه آن با پایان خودشان روبرو شوند. در تریلر به نمایش درآمده در D23 Expo و کامیک-کان هم ما صحناتی از رویاروی مستقیم ثور و مرد آهنی با تانوس مشاهده کردیم، همچنین این احتمال وجود دارد که تانوس بعد از تکمیل دستکش بینهایت تعدادی از این شخصیت ها را نابود کنـد.

این یک واقعیت است که واقعا نمی توانیم دنیای سینمایی مارول را بدون مرد آهنی، ثور و کاپیتان تصور کنیم چون آنها از اولین شخصیت های معرفی شده در این دنیا بودند، آنها همان کسانی هستند که استارت تشکیل تیم اونجرز را زدند. از طرفی نزد طرفداران هم محبوبیت زیادی دارند و قطعا خداحافظی به آنها کار آسانی نخواهد بود. اما مارول برای حرکت به سمت جلو و معرفی شخصیت های جدید باید این کار را انجام دهد. با این حال هنوز نمی توانیم در این مورد قطعی صحبت کنیم، چون این احتمال وجود دارد که بعضی از این شخصیت ها مثلا خودشان را بازنشسته کنند و کنار بایستند تا قهرمان های تازه نفس پا به عرصه قهرمانی بگذارند…. اخبار بیشتر را با مغناطیس نیوز دنبال کنید.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.