فیلم سینمایی IT

دومین تریلر رسمی از فیلم ترسناک IT: ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ می داند از چه می ترسید!

ساعتی پیش دومین تریلر رسمی از فیلم درام-ترسناک IT (ایت) منتشر شد و شما اکنون می توانید آنرا تماشا کنید و کمی بترسید! با توجه به این تریلر، به نظر می رسد بچه هایی که همه تصور می کردند ترسو هستند، تنها نیروی خوبی و تنها افراد شجاع در شهر دری (Derry) باشد. آنها از همه طرف توسط شیطان احاطه شده اند، اما با این حال تصمیم می گیرند که یک بار برای همیشه او را نابود کنند!! اینطور به نظر می رسد که خیلی ها شهر دری را نفرین شده می دانند، نفرین با یک چیز شیطانی، یک دلقک شیطان صفت. حال در این میان فقط چند بچه مدرسه ای تصمیم می گیرند بجای ترسیدن در مقابل این شیطان بایستند.

اما قبل از اینکه جلوتر بروید به این سوال ما پاسخ دهید: ﺁﯾﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﻟﻘﮏ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯿﺪ؟؟ ﺍﮔﺮ ﺟﻮﺍﺑﺘﺎﻥ ﻣﺜﺒﺖ ﺍﺳﺖ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺮ ﺍﯾﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯾﺪ چون تریلری وحشتناک پیش روی شماست!! ﺩﺭ ﻏﯿﺮ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﺎ ﺍﻧﺘﻬﺎ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺗﺎ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺗﺎﺯﻩ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﻭ ﻣﺎﻭﺭﺍﻟﻄﺒﯿﻌﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ. فیلم سینمایی IT که از مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۷ است و عاشقان ژانر وحشت بی صبرانه منتظر آن هستند. البته تا پایان انتظار کمتر از دو ماه مانده است!

این تریلر دیدنی توسط کمپانی ناشر فیلم، یعنی ﻭﺍﺭﻧﺮ ﺑﺮﻭﺱ منتشر شده و طبق انتظار حاوی صحناتی بی نظیر و فوق العاده از ایـن فیلم تماشایی است، فیلمی به نام IT که بر اساس رمانی مشهور به همین نام نوشته نویسنده پرطرفدار ژانر وحشت، آقای ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﮐﯿﻨﮓ ساخته شده است. ‏«ﺁﻥ‏» کتابی معروف در ژانر ترس می باشد ﻭ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﻔﺖ ﮐﻮﺩﮎ ﺭﺍ ﺭﻭﺍﯾﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩﯼ ‏(معروف به ‏«ﺁﻥ‏») ﻫﺮﺍﺱﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﮐﻨﺪ. ‏«ﺁﻥ» ﻣﻌﻤﻮﻻً ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﯾﮏ ﺩﻟﻘﮏ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﮐﻮﺩﮎ ‏(ﺷﮑﺎﺭﺵ‏) ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺟﺬﺏ ﮐﻨﺪ!!

طبق انتظار تریلر حاوی صحناتی جالبی از فیلم سینمایی IT است و خبر از فیلمی جالب و تماشایی می دهد. این فیلم توسط Andrés Muschietti کارگردانی شده که سابقه نگارش و هدایت فیلم های ترسناک مختلفی را دارد – مثل فیلم Mama محصول ۲۰۱۳. ﭼﯿﺲ ﭘﺎﻟﻤﺮ، ﮐﺮﯼ ﻓﻮﮐﻮﻧﺎﮔﺎ (True Detective) و ﮔﺮﯼ ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ (ﺁﻧﺎﺑﻞ: ﺧﻠﻘﺖ) نیز نویسندگان ﻓﯿﻠﻢنامه IT هستند. اکران این فیلم قرار است از هشتم سپتامبر سال جاری میلادی مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱۷ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ آغاز شود.در خلاصه داستان IT 2017 آمده است که: “با آغاز ناپدید شدن بچه ها در شهر کوچک دری (Derry)، گروهی از بچه های شجاعِ شهر وقتی کـه تصمیم می گیرند در مقابل یک ﺩﻟﻘﮏ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ که ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ ‏(Pennywise) نام دارد بایستند با بزرگترین ترس های زندگی خودشان روبرو می شوند، موجودی ﻣﺎﻭﺭﺍﻟﻄﺒﯿﻌﻪ ﺷﯿﻄﺎﻧﯽ که در قالب یک دلقک ظاهر شده و تاریخچه ای غنی از جنایات و ویرانی های بسیار دارد که به چندین قرن قبل باز میگردد!!” حال خودتان تصور کنید رویارویی چند بچه با یک شیطان باتجربه و خبیث چگونه خواهد بود! البته کسانی که کتاب IT را خوانده اند بخوبی می دانند داستان چگونه است.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.