طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه فصل هشتم Game of Thrones به پایان رسیده اما شبکه HBO هنوز نمی داند که این فصل دقیقا چه زمانی روی آنتن خواهـد رفت. این شبکه با سریال درام-فانتزی Game of Thrones به موفقیت های قابل توجه ای رسیده است، سریالی که توسط ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ و ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ بر اساس مجموعه رمان حماسی «ﺗﺮﺍﻧﻪ ﯾﺦ ﻭ ﺁﺗﺶ» ﺍﺛﺮ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺟﺮﺝ ﺁﺭ. ﺁﺭ. خلق شده و اکنون در سراسر جهان میلیون ها طرفدار دارد. در حال حاضر معلوم نیست که فصل هشتم چه زمانی روی آنتن HBO خواهد رفت اما به احتمال خیلی خیلی زیاد این زمان سال ۲۰۱۸ خواهد بود – نمی توان قاطعانه صحبت کرد.

اکنون دو هفته است که پخش فصل هفتم Game of Thrones آغاز شده و تاکنون در جذب مخاطب موفق بوده و همه را غافلگیر کرده است، مخصوصا با آغاز جالب اپیزود اول و پایان زیبای آن. در حال حاضر طرفداران دوست دارند ببینند که این بازی تاج و تخت بلاخره به چه نتیجه ای خواهد رسید مخصوصا با توجه به اینکه در حاضر چند نفر برای نشستن بر روی تخت آهنی با هم رقابت می کنند و بزودی جنگ بزرگی بین آنها بوقوع خواهد پیوست. علاوه بر این، بزودی مردم بدشانس وستروس باید با دشمنی قدرتمند که هیچکس قدرت ایستادن در مقابل آن را ندارد روبرو شوند، وایت واکرها که طی این فصل و فصل هشتم در مرکز حوادث سریال قرار دارند. البته چیزی که واضح است، این است که در نهایت همه باید با هم متحد شوند تا در مقابل این زامبی های یخی بایستند، در غیر این صورت تخت آهنی یک پادشاه حقیقی خواهد داشت و آن هم پادشاه شب است! تا اینجا بجز جان اسنو هیچ کس در فکر این دشمن بزرگ نیست و خیلی ها اصلا به آن فکر نمی کنند که البته بزرگترین اشتباه زندگی آنها خواهـد بود!!

شبکه HBO پیش از این تایید کرده است که فصل هشتم در شش اپیزود روی آنتن می رود که در واقع کوتاه ترین فصل سریال خواهد بود، فصل هفتم هم در هفت اپیزود پخش می شود که تاکنون دو اپیزود از آن روی آنتن رفته. اما اینکه فصل هشتم کوتاه است دلیلی نخواهد بود برای زودتر پخش شدن آن و شبکه HBO به وضوح اعلام کرده است که هیچ عجله ای برای پخش فصل آخر ندارند. در حقیقت طبق گزارش های جدید، شبکه هیچ ایده ای ندارد که فصل هشتم چه زمانی روی آنتن خواهد رفت! با این حال The Wrap تایید کرده است که نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه فصل هشتم Game of Thrones به پایان رسیده، بنابراین باید منتظر تاریخ شروع پخش باشیم.

با این حساب نویسندگان این سریال و البته خالق کتاب اصلی، اکنون می دانند که چه کسی در نهایت تخت آهنی را تصاحب خواهد کرد! اما ما برای رسیدن به این اطلاعات باید احتمالا بیشتر از یک سال و شاید دو سال صبر کنیم، ولی مشکلی نیست و بلاخره پایان فرا می رسد. باید بدانید که گفته شده فصل هشتم Game of Thrones ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ!

Rating: 4.2. From 10 votes.
Please wait...

۶ نظرات ۶ نظرات

  1. قطعا جان اسنو بر تخت خواهد نشست با توجه باینکه مشخص شده وارث واقعی تخت نیز اوست

  2. پسر جان ۱۰۰ درصد وارث تاج و تخت میشود

  3. میگن جان قراره بعد اون لحظه تو قایق با عمش پدر بشه

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.