سریال The Flash پاییز امسال به شبکه The CW باز میگردد در شرایطی که سنترال سیتی فقط یک مرد تندرو دارد و همچنان از غیبت بری آلن رنج می برد. پاییز امسال که از راه برسد، شبکه The CW با چهار سریال ابرقهرمانی مهمان خانه مخاطبان خودش خواهد بود. تمام این سریال ها فصل ۲۰۱۷-۱۸ خودشان را با یک اتفاق غیرمنتظره به پایان رساندند، اما تنها سریالی که در پایان فصل شخصیت اصلی خودش را از دست داد، و قرار است فصل جدید را بدون قهرمانش شروع کند، The Flash است که پاییز امسال باز میگردد. مـا می دانیم که اعضای تیم فلش در غیبت بری آلن تمام تلاش خودشان را می کنند تا از سنترال سیتی در مقابل متاانسان های شرور دفاع کنند. تصاویر تازه منتظر شده از پشت صحنه فصل چهارم هم تایید می کنند که تیم فلش قرار است با یک شرور مونث جدید روبرو شود!

ساعتی پیش، YVRShoots چند تصویر جالب از دشمن جدید فلش منتشر کرد که گفته شده او را در اپیزود سوم فصل چهارم مشاهده خواهیم کرد. [یعنی تیم تولید اکنون در حال کار بر روی اپیزود ۳ هستند؟] به جز سه تصویر نخست، ما او را می بینیم که چمدان به دست در حال دویدن به دنبال یک اتوبوس است. در اولین تصویر او وارد یک بانک می شود و در دومین عکس او را می بینیم کــه با دو کیسه در دستانش خارج می شود! با این حساب احتمالا دست به سرقت از بانک زده است و خیلی زود باید فلش از راه برسد! با توجه به لباسی که پوشیده می توانیم حدس بزنیم که او شخصیتی شرور به نام Hazard است، او این قدرت را دارد که احتمالات را به نفع خودش تغییر دهد، بدین معنی که اگر دوست داشته باشد می توانـد کاری کند که یک اتفاق بد برای دشمنش رخ دهد. او همچنین [در دنیای کمیک های DC] جزوی از گروه شرور Injustice Society بوده است.

حال اینکه ربکا “بکی” شارپ معروف به Hazard قرار است در سریال چه قدرت هایی داشته باشد هنوز معلوم نیست و نمی دانیم که اصلا چرا و چگونه با فلش و تیم او روبرو می شود، اما قطعا دیدن این شخصیت نام آشنا در فصل چهارم جالب خواهد بود. دیگر تصاویر جدید:

در پایان فصل سوم The Flash دیدیم که فلش بعد از شکست ساویتار مجبور شد خودش را تسلیم اسپید فورس کند، حال زمانی کـه فصل چهارم آغاز می شود شش ماه از این حادثه گذشته اما بری آلن هنوز در زندان اسپید فورس اسیر است و تیم فلش با فقدان او دست و پنجه نرم می کند، ما همچنین شنیده ایم که والی وست لباس او را می پوشد تا کسی متوجه غیب فلش قرمز نشود! اما در نهایت بری آزاد خواهد شد و به آغوش گرم خانواده بازخواهد گشت، اما بری آلن جدید همان بری آلنی که در پایان فصل سوم مشاهده کردیم نخواهد بود و او اکنون باید با آثار روحی و جسمی اسپید فورس کنار بیاید که موجب تغییر او شده است.

در هفته دوم خرداد ماه بود که اعلام شد ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﺷﺮﻭﺭ ﻓﺼﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ The Flash ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ، اکنون تایید شده ﻧﯿﻞ ﺳﻨﺪﯾﻠﻨﺪﺯ که او را پیش از این در سریال The 100 شبکه The CW مشاهده کرده ایم قرار است در نقش ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ظاهر شود، او اولین ابرشرور سریال خواهد بود که یک تندرو نیست. البته سازندگان سریال خیلی قبلتر این نوید را داده بودند که در فصل چهارم خبری از ابرشرور تندرو نخواهد بود. باید بدانید که ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ فصل چهارم The Flash بتازگی آغاز شده، و پخش آن قرار است از تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ آغاز شود.

Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.