پاییز امسال که از راه برسد، شبکه The CW با چهار سریال ابرقهرمانی مهمان خانه مخاطبان خودش خواهد بود. تمام این سریال ها فصل ۲۰۱۷-۱۸ خودشان را با یک اتفاق غیرمنتظره به پایان رساندند، مثلا در پایان فصل دوم Legends Of Tomorrow مشاهده کردیم کـه تیم افسانه ها با چند حرکت اشتباه زمان را از وسط نصف کردند، در پایان فصل پنجم Arrow دیدیم که جزیره لیان یو به هوا رفت، و الیور ماند و پسرش ویلیام! اما تنها سریالی که در پایان فصل شخصیت اصلی خودش را از دست داد، و قرار است فصل جدید را بدون قهرمانش شروع کند، The Flash است که پاییز امسال باز میگردد. حال می دانیم که تیم فلش در غیبت بری آلن تمام تلاش خودشان را می کنند تا از سنترال سیتی در مقابل متاانسان های شرور دفاع کنند.

در هفته دوم تیر ماه بود که شنیدیم ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻓﺼﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ The Flash ﺁﻏﺎﺯ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، حال ساعتی پیش ﮔﺮﺍﻧﺖ ﮔﺎﺳﺘﯿﻦ اولین عکس از پشت صحنه فصل جدید سریال را در صفحه شخصی اینستاگرام خودش منتشر کـرد. ما در این تصویـر او را با لباس ابرقهرمانی فلش مشاهده می کنیم که خبر از بازگشت بری آلن به سنترال سیتی می دهـد. بسیاری از طرفداران در این پست نظر دادند که گرانت احتمالا لباس جدید فلش را پوشیده است، چون او در همایش کامیک-کان به Comicbook گفته بـود که “اگر بری از اسپید فورس خارج شود، فکر می کنم یک لباس جدید خوب خواهد بود….” بـا این حساب می توانیم انتظار به حقیقت پیوستن این حرف ها را داشته باشیم و چندان دور از ذهن نیست.

در پایان فصل سوم The Flash دیدیم که فلش بعد از شکست ساویتار مجبور شد خودش را تسلیم اسپید فورس کند، حال زمانی کـه فصل چهارم آغاز می شود شش ماه از این حادثه گذشته اما بری آلن هنوز در زندان اسپید فورس اسیر است و تیم فلش با فقدان او دست و پنجه نرم می کند، ما همچنین شنیده ایم که والی وست لباس او را می پوشد تا کسی متوجه غیب فلش قرمز نشود! اما در نهایت بری آزاد خواهد شد و به آغوش گرم خانواده بازخواهد گشت، اما بری آلن جدید همان بری آلنی که در پایان فصل سوم مشاهده کردیم نخواهد بود و او اکنون باید با آثار روحی و جسمی اسپید فورس کنار بیاید که موجب تغییر او شده است.

فصل چهارم فلش

در هفته دوم خرداد ماه بود که اعلام شد ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﺷﺮﻭﺭ ﻓﺼﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ The Flash ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ، اکنون تایید شده ﻧﯿﻞ ﺳﻨﺪﯾﻠﻨﺪﺯ که او را پیش از این در سریال The 100 شبکه The CW مشاهده کرده ایم قرار است در نقش ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ظاهر شود، او اولین ابرشرور سریال خواهد بود که یک تندرو نیست. البته سازندگان سریال خیلی قبلتر این نوید را داده بودند که در فصل چهارم خبری از ابرشرور تندرو نخواهد بود. باید بدانید که ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ فصل چهارم The Flash بتازگی آغاز شده، و پخش آن قرار است از تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ آغاز شود.

Rating: 3.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.