ساعتی پیش یک فن پوستر جالب از فصل ششم Arrow در شبکه های اجتماعی منتشر شد که به اتفاق های پایانی فصل پنجم این سریال اشاره دارد. در اپیزود پایانی فصل پنجم، پرومتئوس که در بیشتر از نصف فصل به دنبال انتقام گرفتن و ضربه زدن به الیور و دوستانش بود، خودش به زندگی خود پایان داد و البته باعث انفجاری مهیب در جزیره لیان یو شد، جزیره ای که اولین اپیزود سریال در آن شروع شد و آخرین اپیزود فصل پنجم در آن به پایان رسید. در لحظه آخر ما الیور و پسرش ویلیام را مشاهده کردیم که به جزیره لیان یو خیره شده اند و سوختن آن را تماشا می کنند.

در همین صحنه بود که یک سوال بزرگ در ذهنمان ایجاد شد؛ چه سرنوشتی در انتظار تیم اَرو و متحدان آن است؟ کدام یک از شخصیت های سریال زنده می مانند؟؟ این سوال بزرگی است که هنوز یک جواب قانع کننده به آن داده نشده است. حال نگاهی خواهیم داشت به تمام اخباری که تاکنون از فصل ششم این سریال منتشر شده؛

© پایان فصل پنجم سریال Arrow: آیا واقعا دوستان الیور کشته شده اند؟؟

در این اپیزود به احتمال زیاد چند نفر کشته شده اند، و مرگ آدرین چیس کاملا قطعی است؛ در اواسط اپیزود پایانی که ‘لیان یو’ نام داشت، مالکوم مرلین (با بازی John Barrowman) فداکاری کرد و بجای دخترش تیا کوئین (با بازی Willa Holland) روی یک مین ایستاد. این به تیا و دیگر اعضای تیم اَرو اجازه داد که در امنیت بمانند و کمی دور شوند. هنگامی که مرلین بر روی مین ایستاده بود توسط ﺩﯾﮕِﺮ ﻫﺎﺭﮐﻨِﺲ (با بازی Nick Tarabay) و تعدادی از مردان تالیا محاصره شد. بعد از آن دیگر چیزی از آنها مشاهده نکردیم و لحظه ای بعد صدایی از یک انفجار بزرگ به گوشمان خورد، که احتمالا باعث مرگ مرلین، ﻫﺎﺭﮐﻨِﺲ و بقیه شد. اما سوال اینجاست، آیا هیچ شانسی وجود دارد که مرلین نجات پیدا کرده باشد؟ تا اینجا جواب دادن به این سوال برای ما خیلی سخت است. البته بازیگر نقش مرلین، ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ پیش از این گفته بود که در فصل بعدی Arrow و دیگر سریال های مرتبط حضور نخواهد داشت، بنابراین به بازگشت او چندان امیدی نداریم.

ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ در فصل های قبلی نقش زیادی در ماجراهای Arrow داشت، حتی در فصل دوم Legends of Tomorrow بعنوان یکی از اعضای تیم شرور Legion of Doom دیده شد، بعد از آن هم در اپیزود کراس اور Supergirl و The Flash حضور داشت. با توجه به این نقش پررنگ، به نظر می رسد که بارومن به دنبال کمی دوری از دنیای DCTV است، اما به معنی اتمام کار او با این سریال ها نخواهد بود. همانطور که می دانید رابطه تیا و مرلین هیچگاه خوب نبوده است، اما از صحبت های تیا با فلیسیتی اینطور به نظر می رسد که او از مرگ پدرش خیلی غمگین است.

در این بین باید اشاره کنیم که نشان ندادن صحنه کشته شدن مرلین، یک روش خوب است که سازندگان سریال از آن استفاده کرده اند تا در صورت لزوم او را به خط داستانی بازگردانند. در ضمن او پیش از این هم مرگ خودش را جهل کرده است، اگر به یاد داشته باشید بین پایان فصل اول و بازگشت او در فصل دوم بود. اما مساله اینجاست که او چطور می خواهد از این انفجار جان سالم به در ببرد؟ این را هم باید در نظر بگیریم که مرلین همیشه یک نقشه دوم در جیبش دارد، پس نمی توانیم او را مرده فرض کنیم. اما ﺩﯾﮕِﺮ ﻫﺎﺭﮐﻨِﺲ چطور؟؟ در جواب باید بگوییم که کاپیتان بومرنگ ممکن است کشته شده باشد، احتمال زنده ماندن او هم خیلی خیلی زیاد است.

Arrow Season 6

© ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﮐﺎﺭﺵ ﺑﺎ Arrowverse ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ!

اینطور به نظر می رسد که یکی از کاراکترهای قدیمی و محبوب سریال قرار نیست در ششمین فصل Arrow حضور داشته باشد. ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ چندی پیش با انتشار پستی در اینستاگرام تایید کرد که کارش با Arrowverse به پایان رسیده است. در ویدیویی که این بازیگر برای طرفداران منتشر کرده، تایید کرد که مالکوم مرلین در پایان فصل پنجم کشته شده است و باز نمیگردد. ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ در این مورد گفته است کـه: “من از اینکه Arrowverse را ترک کنم خیلی ناراحتم. ما بازی بعنوان مالکوم مرلین را خیلی دوست دارم، خودتان می دانید این واقعیت دارد. هر چند این ممکن است غم انگیز باشد، من می فهمم که سریال ها چطور باید تغییر کنند و همچنین کاراکترها باید تغییر و پیشرفت کنند. اما به این معنی نیست که من درباره آن خیلی ناراحت و غمگین نیستم. من پشتیبانی شما را دیده ایم و همتان را دوست دارم….

© ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻓﺼﻞ ۶ ﺭﺍ ﺁﺷﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩ: خانواده

طی برگزاری همایش Heroes & Villains FanFest در لندن، در اولین روزهای پایانی خرداد ماه سال جاری، از بازیگر نقش اَرو، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ در مورد تم [یا همان موضوع] فصل بعدی سریال سوال شد. امل در این مورد گفت: “موضوع فصل پنجم میراث بود… طبق چیزی که من متوجه شدم، موضوع فصل ششم خانواده است…” این می تواند یک موضوع واقعا مناسب برای فصل بعدی سریال های CW باشد. کلمه “خانواده” در سریال های DC این شبکه زیاد شنیده می شود اما هرگز بر آن تاکید نشده است، از طرفی کلمه خانواده برای الیور یک معنی دیگر دارد؛ برای الیور کوئین داشتن خانواده یک نقطه ضعف محسوب می شود، در پنج فصل گذشته ما بارها مشاهده کرده ایم که دشمنان برای ضربه زدن به الیور خانواده او را هدف گرفته اند به همین خاطر او همواره خودش را مسئول مرگ افراد مورد علاقه اش می داند.

همانطور که ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ گفته است، موضوع اصلی فصل پنجم Arrow میراث بود، ما همچنین در این فصل متوجه شدیم که اعمال گذشته الیور چه نتیجه ای بر امروز او داشته است. با اینکه فصل چهارم نقاط ضعف زیادی داشت و کاملا معلوم بود که سریال از مسیر خودش خارج شده است، سازندگان در فصل پنجم تلاش کردند تا به طرفداران دقیقا چیزی را نشان دهند که می خواهند، بازگرداندن ارو به عظمت خودش!!

© پخش فصل ششم چه زمانی آغاز می شود؟

در سومین هفته خرداد ماه بود کـه ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ یک توییت جالب منتشر کرد و گفت که پخش فصل ششم سریال Arrow از دوازدهم اکتبر سال جاری، مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ آغاز می شود، ساعت ۹ شب. زمان زیادی نمانده و فقط باید این تابستان را بگذرانیم. البته ما عادت کرده ایم که چهارشنبه شب ها منتظر پخش اپیزود جدید Arrow باشیم، امــا شبکه The CW چند تغییر در زمان پخش برنامه هایش ایجاد کرده و از این به بعد باید پنجشنبه شب ها منتظر پخش اپیزود جدید Arrow باشیم. کم کم عادت می کنیم و اصلا جای نگرانی ندارد!!

Arrow season 6

© ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﮑﺮ ﻫﯿﻠﮑﺲ ‏(Helix) ﺩﺭ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ Arrow ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ

فصل ششم با یک اتفاق وحشتناک و انفجاری بزرگ به پایان رسید، و بطور غیرمنتظره ای ما در شوک و انتظار قرار داد، اما تمام ماجراهای فصل پنجم به لیان یو ختم نشدند و هنوز حرف های ناتمام زیادی مانده است، بنابراین باید انتظار داشته باشیم که در فصل ششم از این حرف های ناتمام بلاخره یک نتیجه منطقی حاصـل شود. یکی از این حرف های تمام نشده گروه هکر هیلکس (Helix) است که در حوادث فصل پنجم نقش زیادی داشت، گروهی از هکرهای سرکش که فلیسیتی اسموک (Emily Bett Rickards) کمک زیادی به آنها کرد و کمک های خیلی بیشتری از آنها گرفت. بعد از همکاری با هکر تیم اَرو، اعضای گروه به این باور رسیدند که همکاری همزمان فلیسیتی با هیلکس و تیم اَرو به نفع آنها نیست، و اینکه فلیسیتی باعث شده است تا آنها مجبور به تغییر مکان دفاتر کار خودشان شوند [یک دفتر زیرزمینی بود] بنابراین در نهایت او را با یک هدیه تنها گذاشتند، به عنوان تشکری برای کمک هایی که کرده است – فراری دادن رهبر آنها کیدن جیمز از زندان .A.R.G.U.S – این هدیه یک ردیاب بیومتریک بود که می توانست به پیدا کردن پرومتئوس کمک کند اما…..

اما سازمان مخوف هیلکس خیلی راحت از خط داستانی سریال خارج شد و داستانش با یک پایان باز همراه بود، به همین خاطر این احتمال وجود دارد که شاهد بازگشت این گروه هکری در فصل ششم Arrow باشیم، حتی به عنوان یکی از شرورهای اصلی سریال. وندی مریکل ﺗﻬﯿﻪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﺟﺮﺍیی سریال در این مورد به TVLine گفته است که آنها برای اطمینان بیشتر یک پایان باز برای داستان این سازمان در نظر گرفتند تا در صورت لزوم قادر به بازگرداندن آنها باشند، در ضمن تاکید کرد که ملاقات مجدد فلیسیتی با آنها خیلی جالب خواهد بود چون علاقه چندانی به این دختر هکر و کارهایی که با تیم اَرو انجام می دهد ندارند!!

© عواقبی بدتر از مرگ در انتظار تیم اَرو است!

ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال Arrow، آقای ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ بتازگی صحبتی با EW داشته و طی آن از پایان فصل پنجم، و اتفاق هایی که سال بعد رخ خواهد داد حرف زده است، او اشاره کرد که ممکن است اتفاق هایی بدتر از مرگ رخ دهد؛ او گفت در این مورد گفت و گوهای زیادی داشته اند و در اکثر بحث های انجام شده به یک دوگانگی برخورد کرده اند، چه کسی می میرد و چه کسی زنده می ماند! او اشاره کرد که اتفاقات اپیزود ۵۲۳ (فصل ۵ اپیزود ۲۳) می تواند عواقب دیگری هم داشته باشد. ظاهرا در حالی که ما فقط به یک چیز (مرده یا زنده بودن شخصیت ها) توجه می کنیم، خالقین سریال تمرکز خودشان را بر روی چیزهای دیگری قرار داده اند، چیزی که اصلا ما به آن فکر هم نمی کنیم.

ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ طی صحبت هایش به پایان فصل های سریال The Walking Dead اشاره کرد و گفت که شخصیتهای ثابت سریال بودن نمی تواند دلیلی باشد که آنها از فاجعه های پایانی زنده بیرون آیند، در فصل هفتم همین سریال ما بوضوح شاهد اثبات این صحبت ها بودیم. بنابراین هر یک از شخصیت های فصل پنج اَرو ممکن است برای فصل ششم باز نگردند. در ضمن اگر هم شخصیت ها زنده بمانند، تضمینی وجود ندارد که سالم باشند و قطعا با مشکلات روحی و جسمی روبرو خواهند شد – مثلا الیور خودش را بخاطر کشته شدن دوستانش می بخشد؟ – پس نباید زیاد به این موضوع فکر کنیم و باید انتظار عواقب بدتری را هم داشته باشیم.

Arrow

فن پوستر جدید فصل ششم

© فصل ششم Arrow از الیور یک پدر خوب می سازد!

اگر به یاد داشته باشید در صحنه پایانی درون یک قایق، الیور کوئین (با بازی Stephen Amell) در مقابل آدرین چیس/پرومتئوس (Josh Segarra) قرار گرفت؛ در این بین هویت الیور برای پسرش ویلیام فاش شد! با این حساب قابل انتظار است که ما در فصل ششم شاهد حضور پررنگ تر ویلیام خواهیم بود. طبق صحبت های آمل بازیگر الیور، در فصل ششم رابطه الیور و پسرش دچار تغییراتی می شود که به عمیق تر شدن ارتباط آنها کمک می کند. آمل چندی پیش در فستیوال Heroes & Villains هم گفته بود که در فصل ششم شاهد فعالیت های پدری/پسری بیشتری خواهیم بود، با این حساب الیور شب ها با لباس شورشی به خیابان ها می رود، و روزها را بعنوان یک پدر که شهردار استار سیتی است می گذراند. اما جالب اینجاست که نمی دانیم برای ویلیام بخاطر داشتن چنین پدری خوشحال باشیم یا ناراحت!!

© ﺩﺭ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ ﺳﺮﯾﺎﻝ Arrow ﺍﻟﯿﻮﺭ ﮐﻮﺋﯿﻦ ﺩﭼﺎﺭ ﯾﮏ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ!

الیور در فصل پنجم درگیر مشکلات بزرگی شد، و با آدم های مختلفی برخورد کرد که بعضی از آنها خوب و بعضی دیگر شرور بودند. آدرین چیس (با بازی Josh Segarra) یکی از همین شرورها بود، البته او از مرز شرارت هم عبور و یک مفهوم تازه برای پست فطرتی تعریف کرد! حال الیور بعد از گذراندن تمام مصیبت ها و مشکلاتی که به لطف آدریس چیس ایجاد شده بودند، قرار است در فصل جدید یک آدم متفاوت باشد و احتمالا آغازی تازه برای خودش فراهم کند. ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ ادامـه داد کـه: “الیور کوئینی که شما در ۶۰۱ (اپیزود اول از فصل ۶ سریال Arrow) ملاقات می کنید، هنوز همان الیوری است که می شناسید و گاهی دوستش دارید، اما او یک حس متفاوت نسبت به خودش دارد…. در فصل ششم، فکر کنم شمـا الیوری را خواهید دید که آدم های زندگی اش را برای یک تغییر نصیحت می کند.” دقیقا برعکس همیشه!!

ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ توضیح می دهد بعد از اینکه الیور ده سال از زندگی اش را در جهنم گذراند – پنج سال بعنوان یک شورشی در خیابان های استار سیتی شرورها را تنبیه کرد و پنج سال قبل از آنرا در لیان یو و ماجراهای آن اسیر بود – دوست دارد ببیند پیشرفت او بعنوان یک مرد پندآموز که تجربه ای ده ساله از بدبختی در وجودش دارد چگونه خواهد بود! ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ همچنین گفت که: “این چیزی است که ما دوست داریم مشاهده کنیم بیشتر از یک الیور پیش کسوت هنگامی که آدم های مختلف زندگی اش با چالش هایشان روبرو می شوند…..

Arrow

© ﺩﺭ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ Arrow ﺷﺎﻫﺪ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﻓﻼﺵﺑﮏﻫﺎ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺑﻮﺩ

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی Comicbook.com استیون امل در فستیوال Heroes and Villains که طی آخرهفته در شهر ﻧﺸﻮﯾﻞ برگزار شد، فاش کرد که در اولین اپیزود از فصل ششم Arrow شاهد بازگشت ﻓﻼﺵﺑﮏها خواهیم بود، ظاهرا قرار است در این اپیزود بواسطه یک ﻓﻼﺵﺑﮏ نشان داده شود که بعد از انفجار لیان یو چه اتفاق هایی رخ داده است. امل گفت که: “ﻓﻼﺵﺑﮏها در اولین اپیزود هستند که ما را به بلافاصله بعد از رویدادهای پایانی می برد. یکی از دلایلی است که من مجبور شدم ریشم را بتراشم، بنابراین من توانستم با پایان فصل هماهنگ شوم….” در این میان گفته شد که این ﻓﻼﺵﺑﮏها فقط درباره الیور نخواهند بود، بنابراین قابل انتظار است که در آنها شاهد حضور دیگر اعضای تیم اَرو باشیم.

© ﺗﺮﯾﻠﺮ ﮐﺎﻣﯿﮏ-ﮐﺎﻥ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ ﺳﺮﯾﺎﻝ Arrow

هفته گذشته اولین تریلر از فصل ششم سریال Arrow (اَرو) منتشر شد، همچنین تایید شد که ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺍﻣﺮﺳﻮﻥ به جمع ستارگان سریال پیوسته و در نقش شخصیتی رمزآلود ظاهر می شود. این تریلر همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC) به نمایش گذاشته شد و به طرفداران کمی کمک کرد تا دریابند باید انتظار چه چیزی را بکشند، همچنین فاش کرد که چه کسانی از حادثه پایانی فصل پنجم جان سالم بدر برده اند و چه کسانی موفق به فرار نشده اند، البته این قضیه هنوز بطور کامل روشن نشده چون از یک تریلر نمی توان نتیجه کلی را گرفت. طبق این تریلر واضح است که الیور و ویلیام به استار سیتی باز میگردند، بلک سایرن (Katie Cassidy) و قناری سیاه (Juliana Harkavy) هم دوباره ظهور می کنند. در این میان تایید می شود که ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ (Manu Bennet) نیز از انفجار جان سالم بدر برده است و در استار سیتی حضور دارد، اما از دیگر اعضای تیم Arrow خبری نیست.© ﺗﯿﻢ ﺍَﺭﻭ ﻋﻀﻮ ﺟﺪﯾﺪ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﺪ!

سایت Comicbook طی همایش کامیک-کان صحبتی داشته با شورانر سریال، ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ که گفته است برای مدتی خبری از اعضای جدید نخواهد بود، و هیچ فرقی هم نمی کند که چند نفر از اعضای قبلی تیم موفق به فرار از انفجار لیان یو شده باشند. او گفت که: “بدون در نظر گرفتن اندازه تیم بعد از فصل پنجم، ما در حال حاضر بدنبال اضافه کردن افراد جدیدی به این نیستیم…..

© ﺩﺭ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ Arrow ﺷﺎﻫﺪ ﻓﻼﺵﺑﮏﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺑﻮﺩ

ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی Arrow، ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ در کامیک-کان سن دیگوی امسال صحبتی داشته با Cinema Blend و در مورد وضعیت ﻓﻼﺵﺑﮏها طی فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است. طبق صحبت های ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ، ﻓﻼﺵﺑﮏها در تمام اپیزودها مشاهده نمی شوند و دیگر مانند فصل های قبلی از بخش های اصلی نیستند: “همانطور که شما در تریلر دیدید ﻣﺎﻧﻮ ﺑﻨﺖ برای اولین اپیزود فصل جدید باز میگردد و او همچنین در نیمه اول فصل برای یک اپیزود دو پارتی ویژه باز خواهد گشت جایی که ما واقعا قصد داریم بر روی شخصیت او به سختی تمرکز کنیم، قبل از هر چیزی که در سریال تجربه کرده و ما قصد داریم یک داستان ﻓﻼﺵبکی برای ﺍِﺳﻠِﯿﺪ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ بسازیم….

ریچارد دراگون

© ﻧﺎﻡ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺷﺮﻭﺭ ﺍﺻﻠﯽ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ Arrow ﺍﻋﻼﻡ ﺷﺪ

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، الیور کوئین قرار است در فصل جدید با یک جنایتکار سرسخت و قدرتمند به نام ریچارد دراگون روبرو شود، و طبق گفته های ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال، او تفاوت خیلی زیادی با دیگر شرورهایی که تاکنون الیور با آنها روبرو شده دارد! ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ طی همایش کامیک-کان خبر دارد که ریچارد دراگون قرار است شرور اصلی فصل ششم Arrow باشد. او در وصف این شخصیت گفت که: “می دانید، چیزی که من واقعا درباره برداشتمان از ریچارد دوست دارم این است که او خیلی مستدل است. او یک آدم بده زرق و برق دار نیست، او یک لباس مخصوص نمی پوشد، او واقعا یک ارباب جنایتکار در مدل توبیاس چورچ است. برای توبیاس ما تنها او برای پنج اپیزود دیدیم، بنابراین ما درباره دورنمای انجام یک جنایتکار دلیر و جالب خیلی هیجان زده هستیم، اما برای مدت زمان طولانی. ما قبل از این واقعا این را انجام نداده ایم، بنابراین خیلی متفاوت است….

باید بدانید که نسخه اصلی ریچارد دراگون در کمیک های DC یک دزد تبدیل شده به قهرمان با رمز و رازهای فراوان بود اما در بازسازی The New 52 ریکاردو دیاز، جونیور معرفی شد، پسر یک قاچاقچی مواد کـه با لیگ آدمکش ها آموزش می بیند. بعد از کشتن مربی اش و گرفتن نامش – ریچارد دراگون – دیاز سابق به سمتی می رود که تبدیل می شود به یک جنایتکار خشن و قدرتمند، و یک تیم مرگبار را رهبری می کند که به آنها شکارچیان لاگبو (Longbow Hunters) می گویند. حال طبق حرف های زده کاملا واضح است که ما در این سریال شاهد حضور نسخه شرور او خواهیم بود. همچنین ممکن است شاهد حضور اعضای این تیم هم باشیم.

Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.