کمپانی پارامونت پیکچرز در غروب دوشنبه اولین تیزر تریلر از فیلم سینمایی درام، رمزآلود ترسناک Mother را منتشر کرد که بواسطه آن می توانید نگاهی اجمالی به این فیلم جالب داشته باشید و برای تریلر کامل آن آماده شود. فیلم سینمایی Mother توسط ﺩﺍﺭﻥ ﺁﺭﻭﻧﻮﻓﺴﮑﯽ نوشته و کارگردانی شده که پیش از این فیلم های مختلف و خوبی از او دیده ایم، مانند «ﻗﻮﯼ ﺳﯿﺎﻩ» محصول ۲۰۱۰ با نقش آفرینی ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ ﭘﻮﺭﺗﻤﻦ و ﺳﺒﺎﺳﺘﯿﻦ ﺍﺳﺘﻦ یا «نوح» محصول ۲۰۱۴ با نقش آفرینی ﺍﻣﺎ ﻭﺍﺗﺴﻮﻥ و ﺭﺍﺳﻞ ﮐﺮﻭ. ﺁﺭﻭﻧﻮﻓﺴﮑﯽ طی نزدیک به دو دهه فعالیت هنری موفق به دریافت ۳۵ جایزه مختلف، و نامزدی برای دریافت ۷۶ جایزه از جمله اسکار شده است. حال پیشنهاد می کنیم که نگاهی به تیزر تازه ترین اثر او که Mother نام دارد داشته باشید، طبق چیزی که در این تیزر ۲۹ ثانیه ای می بینیم، با یک فیلم دلهره آور جالب طرف هستیم.

در خلاصه داستان رسمی کوتاه این فیلم درام آمده است که: “داستان فیلم درباره یک زوج است، وقتی که یک مهمان ناخوانده در خانه آنها را می زند رابطه آنها مورد آزمایش قرار می گیرد، مهمانی که آرامش موجود در زندگیشان را به هم می زند…..” اگر تیزر تازه منتشر شده را تماشا کنید متوجه می شوید که چند اشاره به این مهمان دعوت نشده و غریبه بودن او دارد؛ مثلا در قسمتی جنیفر لارنس بازیگر اصلی فیلم را می بینیم که در حال قدم زدن درون یک خانه به نظر خالی است و صدای او را می شنویم که با دلهره می گوید: “تو چی برای ما آوردی؟” در جای دیگر با اشاره به مهمان می گوید: “او یک غریبه است….” یا حتی در پایان تیرز می شنویم: “می دونستی او یک همسر داشت؟؟

حال هنوز معلوم نیست این مهمان چه کسی است یا اصلـا چیست که ورودش به خانه این زوج خوشبخت آنها را با اتفاق هایی وحشتناک و دلهره آور روبرو می کند، برای پی بردن به این موضوع باید کمی صبر کنیم تـا تریلر کامـل منتشر شود. تایید شده کـه اولین تریلر رسمی Mother هشتم آگوست، مصادف با سه‌شنبه ۱۷ مرداد بدستمان خواهد رسید. اکران فیلم سینمایی Mother از ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با جمعه ۲۴ شهریور ماه آغاز می شود.

از ستارگان این فیلم می توانیم به ﺟﻨﯿﻔﺮ ﻻﺭﻧﺲ (فرانچایز مردان ایکس)، خاویر باردم (دزدان دریایی کارائیب ۵)، ﺍﺩ ﻫﺮﯾﺲ (سریال ﻭﺳﺖﻭﺭﻟﺪ)، ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ (بازگشت بتمن)، ﺩﺍﻣﻨﻞ ﮔﻠﯿﺴﻮﻥ (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ)، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﯿﺴﻮﻥ (سفیدبرفی و شکارچی)، ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﻭﯾﮓ و ﺁﻣﺎﻧﺪﺍ ﻣﯿﺴﻦ ﻭﺍﺭﻥ (سریال ﺑﺎﺯﻣﺎﻧﺪﮔﺎﻥ) اشاره کنیم.


Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.