قسمت دوم Wonder Woman

قسمت دوم Wonder Woman رسمی شد، نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه آغاز شده است

وارنر بروس ساعتی پیش، طی همایش کامیک-کان بین المللی سن دیگو بطور رسمی اعلام کرد که قسمت دوم Wonder Woman ساخته خواهد شد. این استودیو در پاییز سال گذشته بطور رسمی استارت دنیای سینمایی خودش را با اکران فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice زد و شخصیت های تازه ای را معرفی کرد؛ سوپرمن (با نقش آفرینی Henry Cavill)، بتمن (Ben Affleck)، زن شگفت انگیز (Gal Gadot)، فلش (Ezra Miller)، آکوامن (Jason Momoa) و سایبورگ (Ray Fisher). این فیلم در ادامه وقایع Man of Steel (مرد پولادین) ساخته شد، اما موفق به دریافت تحسین منتقدین نشد و از طرف طرفداران هم بازخورد جالبی به خودش ندید. اما DCEU امسال با فیلم Wonder Woman که اولین فیلم انفرادی پرنسس دایانا محسوب می شود، هم مورد تحسین قرار گرفت و هم در گیشه به موفقیت های قابل توجه ای رسید.

فیلم Wonder Woman به کارگردانی پتی جنکیس مورد توجه منتقدین و مخاطبین قرار گرفت، و رکوردها را شکست و تبدیل به پرفروش ترین فیلمی شد که توسط یک زن کارگردانی شده است – این فیلم یک الگو خواهد بود برای کارگردان های خانم تا هرگز از کلمه ممکن نیست استفاده نکنند. بعلاوه، Wonder Woman اکنون پرفروش ترین فیلم DCEU در آمریکای شمالی است و در باکس آفیس جهانی پشت سر Batman V Superman قرار گرفته است. تقریبا بعد از شروع اکران و افتتاحیه صد میلیون دلاری فیلم بود که شایعه ها خبر از ساخت یک ادامه برای آن دادند و گفتند که ممکن است جنکیس برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد، همچنین گفته شد که ﺟﻒ ﺟﺎﻧﺰ، ﺭﯾﯿﺲ ﺑﺨﺶ ﺧﻼﻗﯿﺖ ﺩﯼﺳﯽ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه آن است. حال تمام این ها بطور رسمی توسط خود وارنر بروس تایید شده اند.

کمپانی وارنر بروس طی برگزاری پنلش در کامیک-کان ست دیگو اعلام کرد که در حال توسعه یک ادامه برای Wonder Woman است، این استودیوی فیلمسازی همچنین اعلام کرد که در حال کار بر روی دیگر عناوین DCEU از جمله Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) Justice League Dark (لیگ عدالت تاریک)، Batgirl (دختر خفاشی) Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) و فیلم The Flash – که بتازگی Flashpoint نام گرفته – است.

البته تایید قسمت دوم Wonder Woman چندان هم غافلگیرکننده نبود چون چند هفته قبل گفته شده بـود که وارنر قصد معرفی این فیلم را دارد، از طرفی با توجه به موفقیت فیلم کاملا قابل انتظار بود که خیلی زود در فکر ساخت یک ادامه برای آن باشند. حال از آنجا که DCEU تعداد زیادی فیلم در حال توسعه دارد معلوم نیست Wonder 2 کجای این دنیا جای می گیرد و برای چه سالی باید انتظارش را داشته باشیم. اما به نظر می رسد نباید انتظار داشته باشیم کـه تا قبل از ۲۰۲۰ این فیلم را در گیشه مشاهده کنیم، با این حساب سازندگان زمان کافی برای کار بر روی فیلم دارند. ما هنوز منتظریم که وارنر بروس تاریخ رسمی شروع اکران فیلم را فاش کند، و همچنین معلوم شود که چه کسی قرار است آن را کارگردانی کند.

در پایان باید اشاره کنیم ﺟﻒ ﺟﺎﻧﺰ هنگام صحبت با Yahoo! Movies فاش کرد که اکنون در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه قسمت دوم Wonder Woman است، او گفت: “همین حالا در حال کار بر روی سناریوی Wonder Woman 2 هستم. من همین الان شروع کرده ام…..اطلاعات بیشتر بزودی.

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.