ساعتی پیش شبکه The CW ویدیویی از سریال علمی-تخیلی The 100 را طی همایش کامیک-کان منتشر کرد که شما هم اکنون می توانید آن را مشاهده کنید. این ویدیو حاوی صحناتی از فصل های قبلی سریال و چند صحنه از حوادث آینده آن است. CW در ماه مارس بود که تایید کرد فصل پنجم The 100 ساخته خواهد شد، اما تاریخ دقیق شروع پخش هنوز معلوم نیست. همه چیز از فضاپیمای آرک شروع شد، چند صد بازمانده از زمینِ نابود شده که برای بقا به فضا پناه برده بودند و بعد از گذشت نزدیک به صد سال و تلاش های فراوان، روزی از راه رسید کـه با کمبود منابع مواجه شدند. بنا بر تصمیم صدراعظم و دیگر رئسا تصمیم گرفتند که صد نوجوانِ شرور را به زمین بفرستند تا متوجه شوند حیات به آن بازگشته یا نه. آنها به زمین فرستاده شدند تا قربانی شود، در ابتدای داستان صد نفر بودند، البته صد و یک نفر!! آنها تنها بودند و باید برای بقا تلاش می کردند…

دیری نپایید که هیولاها خودشان را نشان دادند؛ زمینی های وحشی و دور از تمدن. آنها دیگر تنها نبودند، بعضی از زمینی ها تعدادی از بچه ها را کشتند و بعضی دیگر تعدادی از آنها را ربودند تا از مغز استخوانشان برای بقای خود استفاده کنند، یک نفر هم مغز آنها را دزدید تا دنیای خیالی خودش را پر کنـد. داستان ادامه داشت تا جایی که همین بچه ها مجبور شدند بد شدن را یاد بگیرند، مجبور شدند که وحشی و خشن باشند. وقتی که بزرگترها از فضا به زمین آمدند دیگر بچه ای در کار نبود و هم بزرگ بودند، عده ای کشته شده بودند و عده ای دیگر نیز دوستان خود را کشته بودند. گاهی روبروی هم قرار گرفتند، گاهی هم روبروی پدر مادرهای خودشان، گاهی همدیگر را به صلیب بستند و گاهی به هم محبت کردند. اما بعد از تمام این اتفاق ها معلوم شد هر تلاشی که کرده اند بیهوده بوده است، چون آخرالزمان واقعی در راه است و بزودی زمین را به کام مرگ می کشاند، حال تمام زمین ها باید با هم متحد شوند تا شاید حداقل بتوانند برای فرار از این هیولای قدرتمند تلاش کنند.

آنها دست به دست هم دادند و یک ﭘﻨﺎﻫﮕﺎه پیدا کردند که می توانند پنج سال آینده را در آن بگذرانند، تا زمانی که زمین دوباره قابل سکونت شود. اما باز هم جا برای همه نبود و برای بقا باید عده ای را قربانی می کردند، در این بین عده ای مرگ را با آغوش باز پذیرفتند و عده ای دیگر دوباره به فضا بازگشتند، یک نفر هم در زمین جا ماند؛ کلارک قهرمان سریال که بارها جان دوستانش را نجات داد، حالا خودش باید قربانی می شد. او یکبار دیگر جان دوستانش را نجات داد و در زمین رو به نابود تنها ماند، اما کشته نشد! چون خونی جادویی داشت، اما تمام دوستانش را از دست داد و تنهای تنها ماند. بدون هیچ دوست و دشمنی، تنها در زمین به امید بازگشت گمشده ها در فضا نشست و سالها چشم به آسمان دوخت تا شاید سفینه ای سقوط کند. البته او فقط فکر می کرد تنهاست، ولی اینطور نبود و حالا یک همراه دارد. اما این پایان داستان نیست و کلارک با دشمنان جدیدی روبرو شده است.
اما چند خبر تازه از فصل پنجم The 100 که بتازگی منتشر شده اند:

© سفینه ای که در پایان فصل چهارم به نمایش گذاشته شد را به خاطر دارید؟ تایید شده کـه آنها زمینی هستند و از سیاره دیگری نیامده اند. ظاهرا آنها قبل از اولین آخرالزمان، یعنی صد سال قبل به خواب فرو رفته اند و اکنون بیدار شده اند.

© ﺍﻟﯿﺰﺍ ﺗﯿﻠﻮﺭ بازیگر نقش کلارک اکنون بیست و هفت سال سن دارد. او گفته خیلی خوشحال است که در نقشی کسی هم سن و سال خودش بازی می کند. از آنجا که در پایان فصل چهارم The 100 چند سال گذشت و شاهد یک پرش زمانی بودیم، کلارک اکنون بیست و چهار ساله شده است!

© ﻟﯿﻨﺪﺯﯼ مورگان بازیگر نقش ریون گفته است که: “ریون خیلی خاص است چون او خیلی باهوش است….. او یک عنصر کلیدی در گروه برای بقای آنها است. قلبس بر روی او سنگینی می کند. تنها دلیلی که هر کسی در فضاست، اوست….

© در مورد اینکه طی این پرش زمانی چند زوج تشکیل شده یا اینکه حتی چه کسی بچه دار شده حرفی به میان نیامده است، اما خالق سریال آقای ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺭﺍﺗﻨﺒﺮﮒ می گوید شش سال زمان زیادی است.

© تعدادی تصویر جدید که توسط Tvline منتشر شده اند:

Rating: 4.4. From 16 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.