ساعتی پیش، شبکه The CW اولین تریلر از فصل دوم سریال Riverdale (ریوردیل) را منتشر کرد که اکنون می توانید آن را تماشا کنید و کمی در جریان وقایع فصل جدید این سریال دیدنی قرار بگیرید. فصل اول سریال درام Riverdale به مخاطبانش یک شهر کوچک خیلی متفاوت نسبت به آنچه که سالها در کمیک های آرچی دیده می شد نشان داد. در سریال، ریوردیل خانه آدم های مخلتفی است که ظاهر خوبی دارند اما خیلی از آنها دست به کارهای وحشتناکی زده اند، این شهر ظاهر خوبی دارد اما در باطن آن مشکلات بزرگ و وحشتناکی دیده می شود. از رابطه غیرمجاز یک معلم با دانش آموزش و فعالیت های مختلف جنایی افعی های جنوب شهر تا ربوده و کشته شدن جیسون بلاسم به دست پدر خودش به دلیلی نچندان قانع کننده! به همین دلیل می گوییم ریوردیل در ظاهر شهری زیبا و مکانی مناسب برای زندگی است اما در حقیقت جایی خطرناک است و گاهی مرگبار.

فصل دوم سریال Riverdale قرار است تاریک تر باشد. هیرام لاج از زندان آزاد شده و در راه پیوستن به خانواده اش است، خانم های بلاسم در موقعیتی ناامیدکننده تر از همیشه قرار دارند. در طرف دیگر یک نفر به فرد اندروز تیراندازی کرده است، در حالی که ﺍﻑپی مدتی را باید در زندان بگذراند! اگر فصل اول Riverdale را تماشا کرده باشید حتما خبر دارید که در پایان آن چه اتفاقی می افتد، حال ماجراهای فصل دوم در ادامه اتفاقات پایانی فصل اول رخ می دهند، درست از همان جایی که فرد اندروز تیر خورد و زمین گیر شد.

شبکه The CW طبق انتظار اولین تریلر از فصل دوم را منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی بـه حوادث آینده سریال داشته باشیم، ما یک آرچی خشمگین را مشاهده می کنیم که از تیر خوردن پدرش به شدت ناراحت است، مسئول رستوران پاپ تیرانداز را “فرشته مرگ” صدا می زند! در طرف دیگر شریل مادرش که در آتش سوزی خانه به شدت آسیب دیده را دلداری می دهـد، او بر روی یک تخت دراز کشیده و صورتش پانسمان شده است. لازم به اشاره است بتازگی تایید شده که پخش فصل دوم سریال درام Riverdale قرار است از یازدهم اکتبر (نوزدهم مهر ۹۶) آغاز شود، تعداد اپیزودهای این فصل ۲۲ اعلام شده است. تولید فصل دوم هم مدتی است که آغاز شده و طبق تازه ترین اطلاعات تاکنون یک اپیزود از فصل جدید بطور کامل ضبط شده است.
ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال، Roberto Aguirre-Sacasa در مورد آغاز فصل دوم سریال Riverdale گفته است کـه: “ما قرار است در پایان اپیزود اول فصل دوم از سرنوشت نهایی فرد [اندروز] مطلع شویم..، در اولین اپیزود آرچی، دوستانش، تمام شهر منتظرند تا بفهمند که چه اتفاقی برای فرد افتاده است….” ﮐﯽ ﺟﯽ ﺁﭘﺎ بازیگر نقش آرچی هم اشاره کرد که یک طرف کاملا متفاوت از آرچی را مشاهده می کنیم که تاکنون ندیده ایم. بازیگر نقش جاگهد گفت: “من فکر می کنم جاگهد در فصل دوم میان دو دنیا قرار گرفته است که شروع به برخورد و فوران می کنند…. طبق برنامه های فصل، این قرار است او را مجبور کند که یک طرف را بردارد، که برای او سخت است.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.