مارول استودیوز در کامیک-کان سین دیگوی امسال چهار پوستر جالب و دیدنی از Avengers 3 منتشر کرد که بواسطه آنها موفق شدیم نگاهی تـازه به شخصیت های فیلم داشته باشیم، اما ارائه اصلی زمانی بود که مارول تریلر Avengers: Infinity War را به نمایش گذاشت و واقعا حاضرین را به وجد آورد!! این تریلر فوق العاده نوید نبردی بزرگ و حماسی را می دهد، نوید اتحاد بزرگترین قهرمانان کهکشان، نوید ورود تانوس خبیث به زمین، و نیز نوید جنگی ابدی. البته مارول در کامیک-کان امسال فقط درباره Infinity War صحبت نکرد، بلکه اطلاعات تازه ای هم از Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)، Black Panther (پلنگ سیاه) و Ant-Man and the Wasp فاش کرد اما همه نگاه ها به Avengers 3 دوخته شده بود!

به هر حال، مارول در نهایت تریلری هیجان انگیز از Infinity War را در کامیک-کان به نمایش گذاشت که توسط تعدادی از حاضرین ضبط شد تا شما هم بتوانید نگاهی به آن داشته باشید. ویدیوی پیش روی شما کیفیت پایینی دارد چون با موبایل ضبط شده اما دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود و پیشنهاد می کنیم که حتما نگاهی به آن داشته باشید. خود مارول هنوز اقدام به انتشار این تریلر نکرده است. لازم به اشاره است کـه این تریلر هفته گذشته در نمایشگاه D23 هم به نمایش گذاشته شده بود و هیچ تفاوتی با آن ندارد. با تماشای این تریلر اطلاعات تازه ای به دستتان خواهد رسید و می توانید نگاهی تازه به تعدادی از شخصیت ها داشته باشید، از جمله پیتر پارکر با لباس جدیدش، کاپیتان آمریکا با صورت ریش دارش و از همه مهم تر تانوس!!

این تریلر با یک صحنه جالب آغـاز می شود؛ تریلر با نگهبانان کهکشان آغـاز می شود، آنها در حال سفر به مقصدی نامعلوم هستند که ناگهان…. بووم!! ثور به جلوی سفینه می خورد. نگهبانان با دیدن او متعجب می شوند و راکت می گوید که او را کنار بزنند!! ثور را به داخل می آورند و مانتیس او را بیدار می کند، ثور وقتی اطرافش را نگاه می کند متعجب می شود و می گوید که شما توی کدوم جهنم هستید؟ همین لحظه صحنه قطع می شود و لوکی را می بینیم کـه ‘ﺗﺴﺮﺍﮐﺖ’ یکی از سنگ های بینهایت را در دست گرفته است. لحظه ای بعد پیتر پارکر را در اتوبوس مشاهده می کنیم، چیزی نظرش را جلب می کند. مرد آهنی در حال کار نگهبانان کهکشان دیده می شود. امـا جالب ترین صحنه هم جایی است که تانوس پا به زمین می گذارد تا با اونجرز بجنگد. مرد-عنکبوتی با لباس جدیدش که آن را در پایان Spider-Man: Homecoming مشاهده کردیم نشان داده می شود. لحظه ای بعد پیتر را می بینیم که به استارک می گوید من متاسفم، او بر روی زمین دراز کشیده است. تانوس در حال نبرد با دکتر استرنج، استار-لرد و مرد آهنی است. در یک صحنه هم کاپیتان آمریکا با لباس جدیدش نشان داده می شود، او ریش گذاشته است. بیوه سیاه هم اکنون موهای طلایی دارد. در انتها دو صحنه ناراحت کننده در این تریلر می بینیم، نخست جایی که استار-لرد به زمین می افتد، و سپس جایی که تانوس سرِ ثور را در دستش گرفته است. و …..

در خلاصه داستان رسمی Avengers: Infinity War که بتازگی منتشر شده آمده است: “در حالی که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ و متحدان آنها به محافظت از زمین در مقابل بزرگترین تهدیدهایی که هیچ قهرمانی به تنهایی قادر به کنترل آنها نیست ادامه می دهند، یک خطر خیلی بزرگ از درون سایه های کیهانی نمایان می شود: تانوس. یک خودکامه و حاکمی ظالم از کهکشان ها که قصد دارد تمام شش سنگ بینهایت را بدست آورد، و با استفاده از آنها تمام واقعیت جهان را به شکل دلخواه خودش تغییر دهد، این سنگ ها قدرتی غیر قابل تصور دارند. حال هر چیزی که انتقام جویان تا این لحظه برای آن جنگیده اند در خطر قرار دارد – سرنوشت زمین و زندگی خودشان هرگز تا این اندازه مبهم نبوده است.” اکران این فیلم قرار است از ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻣﻪ ۲۰۱۸ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۱۴ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ۹۷ آغاز شود.

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.