فصل چهارم سریال The Flash

اولین تریلر از فصل چهارم سریال The Flash منتشر شد – قهرمان همیشه باز میگردد!

اولین تریلر از فصل چهارم سریال The Flash منتشر شد که بواسطه آن می توانیم نگاهی به دوستان قدیمی و دشمنان جدید داشته باشیم! وقتی که پخش فصل جدید The Flash در مهر مـاه آغـاز شود، بری هنوز در زندان اسپید فورس اسیر است و سنترال سیتی از نبود او رنج می برد، اما اعضای تیم فلش تمام تلاش خودشان را می کنند تا از شهرشان در مقابل تبهکاران و شرورها محافظت کنند. تا اینجا ما می دانیم که والی وست لباس فلش را می پوشد تا به شهرش کمک کند و کسی متوجه غیبت بری آلن نشود. البته این وضعیت موقت است و با بازگشت بری همه چیز به روال عادی خودش باز میگردد، اما اینکه چطور ممکن می شود را هنوز نمی دانیم. ما همچنین خبر داریم که قهرمان جدیدی به تیم فلش خواهد پیوست تا برای مبارزه بـا ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ به آنها کمک کند؛ این قهرمان جدید Elongated Man نام دارد.

حال ساعتی پیش The CW تریلر فصل چهارم سریال The Flash را در اختیار طرفداران قرار داد و به واسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به حوادث پیش روی سریال داشته باشیم. تریلر جدید بیشتر بر روی آیریس، سیسکو و تیم فلش که در حال کنار آمدن با غیبت فلش هستند تمرکز دارد، همه آنها سعی می کنند تا جای ممکن قوی باشند. ما همچنین کیتلین اسنو – ظاهرا دیگر زیاد به کیلر فراست شباهت ندارد – را مشاهده می کنیم که به جمع دوستانش بازگشته است. در این میان یک شرور قدرتمند جدید در سنترال سیتی دیده می شود که لباسی شبیه به سامورائی ها پوشیده و سلاحی فوق العاده مخرب دارد. اسم او در تریلر به میان نمی آید اما ممکن است ‘باون کاتانا’ باشد. او از دشمنان قدیمی فلش در کمیک های این ابرقهرمان است و طرفداران کمیک ها او را بخوبی می شناسند، در تریلر هم او خواستار ملاقات با فلش واقعی است.

در کنار انتشار تریلر مطلع شدیم که در فصل چهارم سریال The Flash شاهد حضور تعدادی بازیگر جدید خواهیم بود. مثلا ﻧﯿﻞ ﺳﻨﺪﯾﻠﻨﺪﺯ (The 100) در نقش شرور اصلی این فصل، ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ ظاهر می شود. ﮐﯿﻢ ﺍﻧﮕﻠﺒﺮﮐﺖ (Dominion) هم قرار است در نقش دستیار او ظاهر شود. همچنین باید اشاره کنیم که ﺩﻧﯽ ﺗﺮﺧﻮ در نقش یک شرور از زمین-۱۹ بازی می کند که اتفاقا پدر گیپسی (Gypsy) هم است. امـا هنوز در مورد بازیگر نقش Elongated Man حرفی زده نشده.

پیشنهاد ویژه: تریلر فصل ششم سریال Arrow منتشر شد – بازماندگان!
در این میان TVLine صحبتی داشته با بازیگران سریال The Flash درباره فصل چهارم این سریال. آنها درباره زمانی که بری در اسپید فورس می گذراند و تاثیری که بر او می گذارد صحبت کردند، ﮔﺮﺍﻧﺖ ﮔﺎﺳﺘﯿﻦ بازیگر نقش بری آلن در این مورد گفت که: “این یک تجربه کاملا قریب به اتفاق است…. من فکر نمی کنم وقتی که برگردد همان بری باشد….” ما هنوز نمی دانیم که اسارت بری در اسپید فورس چقدر طول می کشد، اما قطعا بازگشتش آسان نخواهد بود، زمانی که بازگردد هم دیگر بری آلن قدیم نخواهد بود. باید بدانید که ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ فصل چهارم The Flash هفته گذشته آغاز شد، اولین اپیزود ‘فلش دوباره متولد شده’ نام دارد و قرار است در تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ روی آنتن The CW برود.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.