نتفلیکس تریلر جدید فصل دوم سریال Stranger Things را بعد از نمایش آن در پنل کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۷ منتشر کرد که شما هم اکنون می توانید آن را تماشا کنید. این اولین سالی است که Stranger Things در یک رویداد سالانه ارائه دارد؛ در واقع فصل اول این سریال سال گذشته تنها یک هفته قبل از اینکه همایش بین المللی سن دیگو کار خودش را آغاز کند منتشر شد، بنابراین امکان حضور در این همایش برایش وجود نداشت. اگر به یاد داشته باشید نتفلیکس حدود دو هفته قبل با انتشار یک توییت تاریخ انتشار فصل دوم سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) را فاش کرد و همانطور کـه پیش از این هم اعلام شده بود قرار است در ﻫﺎﻟﻮﻭﯾﻦ بدست طرفداران برسد، تریلر جدید مجددا بر روی کلمه ‘ﻫﺎﻟﻮﻭﯾﻦ’ تاکید می کند.

وقایع این سریال رمزآلود و دیدنی در دهه ۸۰ میلادی رخ می دهد، دهه هشتاد از دوران های پرطرفدار میان نویسندگان و فیلمسازان، و همچنین مخاطبان است، حال خالقین Stranger Things عناصر جدیدی را به این دهه اضافه کرده اند که باعث محبوبیت بیشتر سریال شده، مانند؛ ترس، هیجان و وقایع ماورایی و علمی-تخیلی، دختری با قدر فکری فرابشری، سازمانی مخوف و رمزآلود و ….. – حال تمام این عناصر برای فصل دوم هم باز میگردند، و سازندگان این نوید را به طرفداران داده اند که فصل دوم در موضوع هایی تاریک تر کاوش خواهد کرد و بیشتر وارد ژاتر ترس خواهـد شد. شخصیت های داستان که قهرمانان کوچک شهر خودشان هستند، در فصل جدید با هیولایی جدید و به مراتب خطرناک تر روبرو خواهنـد شد، و باید با مشکلات جدیدی دست و پنجه نرم کنند که زندگی آنها را به چالش می کشد. در تریلر جدید می توانید یک چشمه از حوادث پیش رو را مشاهده کنید.

نتفلیکس تایید کرده است که در تاریخ بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۷ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۵ ﺁﺑﺎﻥ ۱۳۹۶) شاهد عرضه این سریال خواهیم بود. اگر از علاقه مندان به «چیزهای عجیب» هستید خوشحال باشید و چون زیاد نمانده است. لازم به اشاره است که ماجراهای فصل ۲ یکسال بعد از اتفاقات فصل نخست رخ می دهد، یعنی سال ۱۹۸۴. در ضمن باید بدانید کـه در این فصل شاهد حضور شخصیت هایی جدید خواهیـم بود. تریلر جدید را حتما تماشا کنید؛از بازیگران اصلی سریال Stranger Things می توانیم به ﻭﯾﻨﻮﻧﺎ ﺭﺍﯾﺪﺭ در نقش ﺟﻮﯾﺲ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﻣﺎﺩﺭ ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﻭ ﻭﯾﻞ)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ در نقش ﺟﯿﻢ ﻫﺎﭘﺮ (ﮐﻼﻧﺘﺮ ﺷﻬﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ)، ﻓﯿﻦ ﻭﻟﻔﻬﺎﺭﺩ در نقش ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻭﯾﻠﺮ، ﻣﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ در نقش ﺍﻟﻮﻥ ‏(۱۱‏)، ﮔﯿﺘﻦ ﻣﺎﺗﺎﺭﺍﺗﺰﻭ در نقش ﺩﺍﺳﺘﯿﻦ ﻫﻨﺪﺭﺳﻮﻥ، ﺳﻠﺐ ﻣﮏ ﻻﮔﯿﻠﻦ در نقش ﻟﻮﮐﺎﺱ ﺳﯿﻨﮑﻠﺮ، ﻧﺎﺗﺎﻟﯿﺎ ﺩﺍﯾﺮ در نقش ﻧﺎﻧﺴﯽ ﻭﯾﻠﺮ (ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻣﺎﯾﮑﻞ)، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﯿﺘﻮﻥ در نقش ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻭﯾﻞ ﺑﺎﯾﺮﺯ)، ﮐﺎﺭﺍ ﺑﻮﯾﻨﻮ در نقش کارن ویلر (مادر نانسی و مایک)، ﻧﻮﺝ ﺍﺳﮑﻨﭗ در نقش ﻭﯾﻞ ﺑﺎﯾﺮﺯ، ﺟﻮ ﮐﺮﯼ در نقش ﺍﺳﺘﯿﻮ ﻫﺎﺭﯾﻨﮕﺘﻮﻥ (ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻧﺎﻧﺴﯽ) اشاره کنیم. از تازه واردها هم می توانیم ﺷﺎﻥ ﺁﺳﺘﯿﻦ ‏(ﺳﻪ ﮔﺎﻧﻪ ﺍﺭﺑﺎﺏ ﺣﻠﻘﻪ ﻫﺎ) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﺟﺪﯾﺪ ﺟﻮﯾﺲ ﺑﺎﯾﺮﺯ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺑﺎﺏ، ﺩﮐﺮ ﻣﻮﻧﺘﮕﻮﻣﺮﯼ ‏(ﻓﯿﻠﻢ Power Rangers) و ﺳﯿﺪﯼ ﺳﯿﻨﮏ ‏(Odyssey) در نقش مکس و بیلی که به دیگر بچه های مدرسه می پیوندند، و نیز ﭘﻞ ﺭﺍﯾﺰﺭ ‏(Mad About You) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻧﺮﮊﯼ را نام ببریم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.