فصل ششم سریال Arrow

تریلر کامیک-کان فصل ششم سریال Arrow منتشر شد – بازماندگان!

خب بلاخره انتظارها به پایان رسید و اولین تریلر از فصل ششم سریال Arrow (اَرو) منتشر شد، همچنین تایید شد که ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺍﻣﺮﺳﻮﻥ به جمع ستارگان سریال پیوسته و در نقش شخصیتی رمزآلود ظاهر می شود. این تریلر ساعتی پیش در همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC) به نمایش گذاشته شد و به طرفداران کمی کمک کرد تا دریابند باید انتظار چه چیزی را بکشند، همچنین فاش کرد که چه کسانی از حادثه پایانی فصل پنجم جان سالم بدر برده اند و چه کسانی موفق به فرار نشده اند، البته این قضیه هنوز بطور کامل روشن نشده چون از یک تریلر نمی توان نتیجه کلی را گرفت. به هر حال پیشنهاد می کنیم که اولین تریلر از فصل ششم سریال Arrow را در مغناطیس نیوز تماشا کنید.

طرفداران انتظار دارند که در فصل جدید شاهد تغییرات بزرگی باشند، مثلا به پایان رسیدن ﻓﻼﺵﺑﮏهای جزیره که از اولین فصل در سریال وجود داشتند خودش تغییر بزرگی محسوب می شود، همچنین شنیده ایم که در فصل جدید الیور قرار است بیشتر درگیر پسرش ویلیام (با بازی Jack Moore) شود و کمی هم پدری کنـد. در واقع گفته شده که ویلیام نقش زیادی در فصل ششم دارد، در تریلر جدید هـم حضور او درخشان تر از بقیه شخصیت هاست. البته چند چهره آشنا را هم می توانیم مشاهده کنیم، تعدادی شخصیت آشنا هم غایب هستند.

بخش زیادی از این تریلر حدودا سه و نیم دقیقه ای به مجادله های الیور و پرومتئوس می پردازد و حوادث پایانی فصل پنجم سریال را یادآوری می کند – از جایی که پرومتئوس خبیث اقدام به دزدیدن دوستان الیور کرد و او را به لیان یو کشاند تا جایی که خودکشی می کند و جزیره را به هوا می فرستد. همچنین باری دیگر صحنه پایانی فصل پنجم که اتفاقا خیلی هم ناراحت کننده بود، به نمایش گذاشته می شود. حال طبق این تریلر واضح است که الیور و ویلیام به استار سیتی باز میگردند، بلک سایرن (Katie Cassidy) و قناری سیاه (Juliana Harkavy) هم دوباره ظهور می کنند. در این میان تایید می شود که ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ (Manu Bennet) نیز از انفجار جان سالم بدر برده است و در استار سیتی حضور دارد، اما از دیگر اعضای تیم Arrow خبری نیست.
در کنار انتشار تریلر، TVLine گزارش کرد که ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺍﻣﺮﺳﻮﻥ (Person of Interest و Lost) قرار است در این فصل به استار سیتی بیاید، البته هنوز اطلاعاتی در مورد نقشی که ایفا خواهد کرد فاش نشده و در تریلر هم او را مشاهده نمی کنیم. در واقع تمام چیزی که می دانیم این است که او نقش مهمی در فصل ششم خواهد داشت و بازیگر مهمان نیست. بازگشت ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻧﯿﮑﻞ (آناتولی رفیق روسی الیور) هم تایید شد.

لازم به اشاره است که پخش فصل جدید از دوازدهم اکتبر مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ آغاز می شود. منتظر انتشار اخبار درباره این سریال باشید….

Rating: 4.7. From 6 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.